imdat oğlum koynumdan başka biryerde uyumuyor

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve bahar_kadxixr tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : bahar_kadxixr
  1. bahar_kadxixr

bahar_kadxixr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ne yapıcam ben bilmiyorum 39 günlüğüz 5 gün öncesine kadar yavrum kurulu saat gibiydi çok düzenliydi uykuları artık yatağında değil koynumda uyuyor ne yapıcam bilmiyorum yardım edin uyku ne bilmiyorum artık

2. 9 Eylül 2008
  3. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benim 40çıkınca huyu değişir derler doğru galiba biizmkinde de farklılıklar olmaya başladı.uyuduğu saatte uyumuyor,uyumama süresini uzatıyor vs..seninki de böle oldu demek ki :)

4. 9 Eylül 2008
  5. EU3

EU3 Guest

sizinkide mi benimkide 1 haftadır omzumda uyuyo inş bu huyunu değiştirir yoksa kızım biraz daha kilo alırsa omzum dayanmaz şuanda bile uyudumu iyice dalsın die yarım saat bekliorum ama omzum çok agrıyo allahtan kızım küçük dogdu benim için tek avantajı bu oldu :)

6. 9 Eylül 2008
  7. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla nihancım dediklerin doğru. bizim kızda kırkına girdi huy değiştirdi. biz 40ını hastaneye giderek uçurduk.sürekli ya ağlıyor ya uyuyor.ama bugün çok şükür iyiydi kızım :nazar: maşallah diyimde nazar değmesin.benim kızımda başta benim yanımda yatıyordu alışmıştı kokuma. ama sonra sonra beşiğine alıştırdım.yoksa kocadan olacaktık :))) bir iki gün sıkıntı çekersin canım ama sen de yatağında yatmaya alıştır. öbür türlü devamlı sıkıntı çekmekten iyidir.

8. 9 Eylül 2008
  9. EU3

EU3 Guest

yandın canım
    sana kolay gelsin
    bende kızımı almıştım vakti zamanında yaklaşık 3. sınıfa gidene kadar çıkmadı.
    adam koltuk tepelerinde kaldı.
    şimdi kız 7.sınıfta evlendiğinde sen kocanla arana girip yatacağım diyorum

10. 9 Eylül 2008
  11. mavi1632

mavi1632 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşım benim bebeğimde bugün 19 günlük oldu hep omzumda uyuyor yatağına indirir indirmez ağlıyor yanımda uyumayıda seviyor ,,,,bebekler anne karnındaki günlerini unutamadıklarından ve anne kokusunu amniyon kesesine benzetirlermiş sebebi bu olsa gerek ama yinede yatağına alıştır allah korusun yanında yatırmak tehlikeli olabilir,,,,,

12. 9 Eylül 2008
  13. bebexgximveben

bebexgximveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay havva sen çok yaşa emi valla bu bebişler aramıza giriyo ben alışmışım eşime sarılarak yatmaya oğlum bırakmıyo artık kırkı çıksın düzelir inşallah ...

14. 10 Eylül 2008
  15. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım 10 gunluk ...dogudugundan beri koynuma bayılıyor....yanımda uzansın agzında meme...:)çekince hemen uyanıo....sizinkiler 40 ından sonra baslamıs benimki dogdugundan beri..nasıl çözümlemek lazım acaba...yardım arkadaslar

16. 10 Eylül 2008
  17. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğluma maşallah yatağını çok seviyor..2 3 saat uyuyor deliksiz:nazar::nazar:babasıyla aramıza girmiyorr:eek:paşam benimmm

18. 10 Eylül 2008
  19. bebexgximveben

bebexgximveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oh valla ne güzel:1hug: benim oğlumda beşiğini çok seviyo dönencesinin müziğini açıyom hiç sesi çıkmıyo ama yatak odamız çok sıcak havalar biraz düzelsin o zaman gecicez odamıza şimdi oturma odasında yatıyoz gündüzleri bazen pencereyi falan açıp bırakıyom yatağına unutmasın diye bakalım inşallah devam eder böyle.....a.s.