İmdat! Siz ne zaman nefes aldınız?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve xsxehrazat35 tarafından 26 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : xsxehrazat35
  1. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar kocam en sonunda deviasyon ameliyatı oldu,zor ikna ettim,iyi olucaksın dedim ama slikon tamponlar çıkalı 3 gün oldu hala zor nefes alıyor,sürekli afedersiniz balgam çıkarıyor. Doktor 1 hafta sonra gelin kabuklanma varsa temizlenecek dedi,ama ben sizlerin cevaplarınıza bakarak normal olup olmadığını merak ediyorum,lütfen ameliyat sonrası şikayetlerinizi yazarmısınız?:a015:

2. 26 Ağustos 2009
  3. denizmaviisi

denizmaviisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm şehrazat nasılsın ne ameliyatı dedin

4. 26 Ağustos 2009
  5. Gamzei

Gamzei Guest

tamponlar cıktıgı an nefes alınıyor ama bi kac saat sonra tekrar tıkanıyor.bana da öyle oldu.heralde burun içi de şişiyor,kabuklanma vs. de olunca nefes alamıyosun.geçiyor ama cok uzun sürmüyor.

6. 26 Ağustos 2009
  7. EU3

EU3 Guest

valla bende nefes alma problemi olmamasına ragmen ameliyattan sonra 15 gün fln zor nefes aldım ici hem tıkalı hem de sis oluyor daha cok erken bence karar vermek icin

8. 27 Ağustos 2009
  9. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    tampon varken de nefes alıyordum ben ama kısmi.. çıkınca çok iyi nefes almaya başladım arada kabuk olunca tıkanmalar oldu tabi ama geçici bişey o :nazar:

10. 29 Ağustos 2009
  11. spring352009

spring352009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tamponlar çıkana kadar öldüm öldüm dirildim.burnumdan tamamen nefesalamıyordum ve çok zorlandım ama tampon alındıktan sonra çok güzelnefes almaya başladım.ilk bikaç gün rahat nefes aldım ama sonradan bi nezle hali luşmaya başladı yarı tıkanık yarıaçık özellikle sabahları tıkanmayla uyanıyordum dilim damağıma yapışmış vaziyette.geceleri çk uyandığım oldu ağzımın içi kuruyordu sürekli.burnum tıkanıyordu.ama yavai yavaş geçmeye başladı.yanlı burnumun içinde bi doluluk hissediyorum kabuk kabuk bu çok rahatsız ediyor beni.yolasım geliyor.elleyince kanama oluyor b u seferde ...

12. 9 Eylül 2009
  13. fxixndxixkk

fxixndxixkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de burnumda sol tarafta deviasyon var ben çok korkuyorum ameliyattan. burnumun şekli falan bozulur die korkuyorum.

14. 9 Eylül 2009
  15. Karamel

Karamel yuvama yeni nefes geliyor Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    benim tamponlar 12 saat ten az kaldı,çıktıktan sonrada 4 gün normal nefes alamadım hep ağzımdan alıyordum
    ama sonra yavaş yavaş düzeldi bir hafta sonunda rahatlamıştım
    eşinin yaşadıkları çok normal sabretsin biraz

16. 25 Nisan 2012
  17. funda1

funda1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ,

ameliyatı nerede hangi doktora oldunuz? Genel mi yoksa lokal anastezi mi oldu? ve en önemlisi panik atak yaşadı mı eşiniz tamponlardan dolayı? çıkartırken falan sıkıntı oldu mu? Çok korkuyorum ben de panik olursam diye