imdat! sünnetten sonrası yapışıklık

Konusu 'Sünnet' forumundadır ve Gulguzeli33 tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

27 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Gulguzeli33
  1. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar oğlum 9aylık,sünnet derisi yapışık olduğu için sünnet ettirdik,kontrole gittiğimizde doktor derisinin yeniden yapıştığını söyledi,dikişleri iyileşince açarız dedi.nasıl olacak,ne demek bu,yeni bir operasyon mu geçirecek,kan kesik neşter bunlar olacak mı,zaten zavallı oğlum doğduğuna pişman olmuştur herhalde,sünnet çok zormuş böyle bilmezdim.
    ayrıca dümdüz bir kesik olması gerekmez miydi,bir taraf diğer tarafa göre daha derin kesilmiş.henüz dikişli olduğundanmı,yapışıklıktan mı öyle duruyor bilemedim

2. 27 Eylül 2010
  3. Gulguzeli33

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    aman işte panikten başlığı bile yanlış yazmışım.sünnet sonrası yapışıklık yazacaktım,neyse anlamışsınızdır

4. 27 Eylül 2010
  5. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    nasıl tekrar yapışmış ya güzel yapamamışlar mı yaa:kızgın::kızgın:

6. 27 Eylül 2010
  7. maonyaaa

maonyaaa bir melek diliyooorrumm Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    cnmmm benim bir yiyenimin sünettide çok problemli oldu.en pahalı ilaçları kullandılar yani kremleri fayda etmedi.annemde son doğan yiyenime kem sürdürtmedii bidaha o riske girmemek için.çoçuğun pipisine saf zeytin yağı sürdüler ve çar çabuk iyleşttii.zaten zeytin yağıı her derde devaa.ama halisi olacak marketlerde satılan olmucak..
    sana ancak bu kadar yardımcı olabilirim gülüm

8. 28 Eylül 2010
  9. toriii

toriii Bocegim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    Gecmis olsun benim oglum 4 aylikken sunnet oldu gerci bir sorunumuz yoktu erken sunnet ettirmek istedik ama sunu soyliyeyim sunnet kesimi duz olmuyor canim, birde dikisler gittikden sonra daha da sekilsizlesiyor ama o buyudukce deri kendini toparliyor ve yavas yavas duzgun bir gorunume sahip oluyor bu konuda endiselenme sakin bizimkinin dikisleri bir haftada gitmeye baslamisdi ama biz bir hata yaptik bir hafta onu suya hic sokmadik doktorumuz neden suya sokmadiniz dikislerin bagzilari hala yerinde duruyor onu hergun yikayin dedi dikisler yumsar ve kendiliginden atarmis, biz mikrop falan kaptiririz diye korktuk ama yersiz bir korkuymus umarim sizde bizim gibi yapmamissinizdir bu arada dikis ciktiktan sonra deriyi ayirmak ne demek doktorunuza sorsaydiniz keske ...

Tekrar gecmis olsun allah murvetinide gostersin insallah kaydirigubbakcemile3....

Son düzenleme: 28 Eylül 2010
  10. 28 Eylül 2010
  11. Gulguzeli33

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun kızlar,çok perişan bir gece geçirdik,dün geceden bu akşamüstüne kadar 4hastane gezdik,ayı doktorun biri az daha sonda takacaktı oğluma,allah oğluma acıdı da ona göre sonda bulamadılar,meğer ameliyatta oğlumu yakmışlar,koter yanığı dedi doktor,sıkıntısı ondanmış,çişini yaparken o yanık acıyor diye tutuyormuş.sonunda bir çocuk cerrahı bulduk,tüm ilaçları değiştirdi,her gün mutlaka yıka bu kremleri 4kez sür dedi bakalım inşallah artık iyileşir çok perişan oldu zavallı yavrum benim ağlamaktan dermanı kalmadı bez gibi bembeyaz oldu bi ara bayıldı sandım

12. 28 Eylül 2010
  13. selena

selena araştırmacı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun canım ya çok üzüldüm benim oğlumda 9 yaşında üç ay oldu sünnet olalı yapışıklık felan yok ama bizimkide hala çok acıyo diyo arada kızarıyo dr.götürdüm sünnet başarılı bir şey yok dedi ama gelde bana anlat çocuk acı çekiyo anne perişan seni çok iyi anlıyorum canım .inşallah Rabbim acil şifalar versin oğluna.

14. 29 Eylül 2010
  15. toriii

toriii Bocegim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    Ah canim ya kiyamam ,bu ne sorumsuzluk nasil boylebir hata yaparlar inanamiyorum ya cok uzuldum demek ustune birde sonda takmaya kalktilar hic boylebir sacmalik duymadim , cok gekmis olsun canimya...
    konturole gittiginizde anlamamismi bu doktor diye gecinen kisi ?
    Neyse canim benim uzulme daha cok kucuk hemen toparlar kendini merak etme o kiremleri surmek cok iseyariyor cisini yaparkende kiremden dolayi cis cilde temas etmiyor oda rahat rahat yapiyor her halde antibiyotik icerikli bir merhem vermisdir bol bol sur canim .
    Iyi haberlerini bekliyoruz gecmisler olsun bebise ....

16. 29 Eylül 2010
  17. toriii

toriii Bocegim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    Canim sanada gecis olsun, bence bir cerraha gotur iceride her hangi bir lezyon olabilir acimisi hic dogal degil ustelik kizariyormusda mikrop falan kapmis olmasin ? bence hic bekleme genel cerraha bir gotur yada cocuk cerrahina tekrar gecmisler olsun ....

18. 29 Eylül 2010
  19. Gulguzeli33

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    sanada çok geçmiş olsun canım.ben oğlumu en son devlet hastanesine genel cerraha götürmüştüm,doktor bana benimde 6aylık bebeğim var,halinize çok acıdım,aslında bunu yapmam yasak ama size bir çocuk cerrahı tavsiye edeyim oraya gidin dedi.medicine hastanesi,bağcılarda.doktorun adıda mehmet paşaoğlu.muayene ücreti de uygun,22lira verdim.ben çok ememnun kaldım,çok uzak değilse bir git göster derim