imdat sürekli ağlıyo

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve tebessum77 tarafından 6 Mart 2008 başlatılmıştır.

6 Mart 2008
    Konu Sahibi : tebessum77
  1. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    11 günlük kızım sürekli ağlıyor. hiç durmuyor. sürekli emmek istiyor. bıraktığım an ağlıyor. günde 3 saat ancak uyuyor. imdattttt neyapacağım

2. 6 Mart 2008
  3. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    doymuyor olabilrmi cnm. bebeğim yok ama yeğenim doymadığı için aynısını yapıyordu mama takviyesiyle büyüdü. birde daha çok küçük bebeğin gün geçtikçe değişir sütünü artırmanın yollarını dene.

4. 6 Mart 2008
  5. Ali's Mother

Ali's Mother seni seviyorum meleğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle Allah bağışlasın, güle güle büyüt bebeğini ben de aynı fikirdeyim canım doymuyor olabilir parmağınla üst damağını bi elle eğer emme isteği şiddetliyse karnı açtır kuzunun:nazar:

6. 6 Mart 2008
  7. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim bebekler ilk uc ay cok 'SIK emmek isterler sen agladikca emzir gazini iyi cikar uyku duzeni yerine gelir ilk baslarda bolye oluyor birazdaha saabir gaz icin falan herhangi birsey kullaniyormusun..
    sutun geliyormu eger anlamiyorsan bebegin emerken yutkunmasindan anlarsin dikkat et..
    Sabirli ol lutfen..Benim kizim agladiginda ben kriz geciriyordum..Fön makiensi sesi dinlet yada süpürge makinesi ac bakalim kendi kendine uyuycakmi :)

8. 6 Mart 2008
  9. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    he vallaha kesin actir yavrucak ondan agliodur temiz se falan
    aysegul arkadasin dedigini bi dene belki oledir emerse demek ki doymuyor
    ya sutunu artirmak icin cabalicaksin yada mama verceksin vallaha baska bi sey diyemem
    allah yardimcin olsun allah anali babali buyutsun

10. 6 Mart 2008
  11. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ALLAH analı babalı saglıklı sıhhatlı buyutmeyı nasıp etsın ınsaallah oncelıkle
    acıkmasada kucuk oldugu ıcın sureklı emmek ıster refleks olarak her agladıgında emzırme bıde almıyorsa memeyı ac degıldır.
    ayaklarını karnına toplayıp aglıyorsa sancısı vardır gazını cıkaramıyordur.
    emzırmekten sonrakı ustten vcıkan gaz yeterlı olmuyor canıım.ben ılk kızımda 20gun yasaddım bu sıkıntıyı acemılık ıste:)))))))))
    ıkıncı kızımda hıc bı asorun yasamadık tecrubelıyız artık.
    zınko ısımlı bıtkısel gaz ılacı var ondan ver
    ben 2saatte bır verdım ve zızlerını hafıf hafıf karnına bastır gazını cıkarmada yardımcı olacaktır ayrıca kakasını yapamama sorunuda olabılır bunun nerdenıde anus daha kucuk kakada zorlanması normal onun ıcınde yardımcı olman lazım
    karnını her gun ov bagırsaklarını elınle masaj yaparak hareketlendır bırıkmıs gaz mahveder ınsanı.boylelıkle uykusuda duzene gırecektır emın ol canım
    Allah yardımcın olsun cektım onları cok zor ama sımdı hıc yasamadım 7aydır kızım hıc sabahlamadı:))))))))))))))

12. 6 Mart 2008
  13. melike gxuxven

melike gxuxven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bebişin bence aç, çünkü ben de ilk beş gün aynı şeyi yaşadım doktor takviye mama verdi, sütüm yeteri kadar gelmiyordu kendimi toparlayıp sütüm daha artınca mamayı azalttım, kaşıkla mama verebilirsin kesinlikle emmesine etki etmiyor, o dinlenip uyurken sen de toparlanırsın bu arada. zinko yu ben de kullanıyorm gaz sancısına çok iyi geliyor tamamen bitkisel. kolay gelsin canım, bebişini ve seni öpüyorum.

14. 7 Mart 2008
  15. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    benim kızımda öyleydi canım genellikle gaz sorunundan dolayı böyle oluyor sık emdikleriş için dahada çok sıkışıyorlar doktorum emzik önerdi ve gerçektend eişe yaradı bide milupa rezene çayı ver çok işe yarıyo

16. 8 Mart 2008
  17. gammzee

gammzee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    keşke benim bebeğimde ağlasa acıktığını belli etse kan şekeri düşük sarılığı yüksek beslenemediği için kesinlikle beslenmeyi kabul etmiyor bu nasıl bişey anlamadım nw olur banada yardım edin

18. 8 Mart 2008
  19. handekilinc

handekilinc Guest

emziğe nasıl alıştırdın canım benimki bir türlü almıyor..4 çeşit emzik denedik ama ağzında tutamıyor..
    senin emziğin markası ve modeli nedir..bir de ne kadarlıkken aldı emziği?benimki şu an 47 günlük..öpüyorm bebişini..:1hug: