İmdat!.........

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Sugar tarafından 7 Şubat 2010 başlatılmıştır.

7 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Sugar
  1. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iMDAT diyorum cunku kayinvalidem giyecegim kiyafete kadar karisiyor yani son zamanlarda daha da fazlalastirdi bu isi yok dugun du yok ozel gunlerde ne giycegimi ne takcagimi dahi tasarlamaya basladi kiyafetlerim var ama onun zevki degilse yenisi aliyor giymesen ayip olcak kirmak da istemiyorum onu ama benim zevkim guzeldir ama onun zevki ile bazen celisiyoruz aslinda hem ben farkli bir karakterim sonucta ne zamana kadar onun istedikleri ni giyecegim ki ya ben bir davete de kendi zevkime gore giyinmek istiyorum ya nasil nasil yapcam da onu kirmadan benim de kendi zevkim olabilcegini ve nazikce ona belli edecegim yoksa bu durum beni cidden cildirtacak cunku aslinda iyi niyetli diye dusunuyorum ama bir ihtimal daha var o da su benim kiyafetlerime mudahele etmesi beni saymamasi anlamina da gelmez mi iste bu durum beni kahrediyor uzuluyorum acikcasi hemde cok ne olur bayanlar fikir verin ne olur ne olur ?ne yapcam da kirmadan bu duruma bir son versem arttik ama kirmadan ooof offf ....:gitme:

2. 7 Şubat 2010
  3. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Size birşeyler alıyor olması hoş bir davranış aslında,altında kötü niyet aramayın bence.
    Zevklerinizin uymaması ise gayet doğal
    Bunun en güzel çözümü,karşınıza oturutup
    Anneciğim bana birşeylar almanız çok hoşuma gidiyor,zevklede giyorum ama alışverişe çıkarken bundan sonra haberim olursa beraber gideriz bende kendi zevkime göre seçimler yaparım dersiniz.
    Hem kırmadan kendi zevkinize göre giyinmek istediğinizi anlatırsınız,hemde onun hevesi kursağında kalmaz gelinine ciciler almaya devam ederyerimseniben

4. 7 Şubat 2010
  5. kutla

kutla Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla ne diyeyim kimileri böyle seyleri düsünmediginden sende istemediginden sikayet ediyorsun bence alması çok güzel bisey kimileri bulamaz sende istemiyon bende arkadasa aynen katılıyorum oturup kırmadan konusmalısın benim kaynanam beni beğenmez zatende bi tane igne gene almaz üç kızı var onlara alır bana ğelincede param kalmadı der bence sevinmelisin art niyet arama kaynananın kızı varmı aceba ögrenebilirmiyim

6. 7 Şubat 2010
  7. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Cok dogru yazmissiniz lakin ben eksik yazmissim sanirim benim sorunum bana birseyler almasi yada aldiklarini begenmemem degil zaten ayrica aldiklari da super seyler cok begeniyorum sagolsun ama ben istemeden acaba benim kiyefetlerimin hicbirini begenmiyorda yani benim zevkime saygi duymuyor mu acaba diyorum
    ?ve de bana caktirmadan kendi zevki ile dosenmis bir gardirop mu duzuyor caktirmadan yani ne bileyim yani dusunsenize ben sizin kayinvalidenizim diyelim bir davete katilacaksiniz cok afedersiniz ic camasirina kadar sunu sunu giy aman ha bir yere gideceksiniz aman o son aldiklarimi giy ha diye tembihlemesi normal mi ki ?diyorum ya iyi niyetinden suphe etmke istemiyorum ben sadece benim zevkime saygi duymuyor gibime geliyor iste tum sorunum bu ?simdi ne tavsiye edersiniz ?

8. 7 Şubat 2010
  9. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet var ben art niyet aramiyorum arkadasim almasi guzel bir hareket kizindan da ayirmamasi cok guzel benim sorunum bu degil az once acikladim yazdiklarimi okursan cok sevinirim canim ?

10. 7 Şubat 2010
  11. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben sanmıyorum bu niyetle yaptığını bunu
    Niyeti gıcıklık yapmak olsa,bunu yapmanın çoookkk yolları var
    Bana iyi niyetle davranıyor gibi geliyor.
    Kayınvalidenizin kızı varmı bilemiyorum ama kendi adıma konuşmak gerekirse bende 2 erkek evlat sahibiyim,bir kız çocuğunun giyimi kuşamı herzaman hoşuma gitmiştir.
    Yarın oğlanlarım evlendikleri zaman gelinime eminimki bende güzel şeyler almak,onları üzerinde görmek isterim.
    Bu başka türlü bir haz altında başka bişey aramaya gerek yok yani
    Sizi sevmese neden parasını size harcasınki,gider kendine alır giyinir kuşanır birde geçer karşına nispet yapar.Bence boşuna huzursuz ediyorsunuz kendinizi
    Keyfini çıkarmaya bakın benceyerimseniben

12. 7 Şubat 2010
  13. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    305
    Ödül Puanları:
    188
    valla benim kaynanamda karışırdı her giydiğime.hatta hakaret bile duyduğum oldu.onun söylediği gbi açık saçıkda giymiyorum en açık olan kapridir onu giydiğimde bile hakaretlerine maruz kaldım.baktım olmuyo bende takmamaya başladım,inat yapıp giydim.ama anlaşılan sizin kaynananızla arnızda sorun yok öyleyse bence güzel bir dille anlatın

14. 7 Şubat 2010
  15. feyza85

feyza85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb.bisi sorucam ne tarz giyiniyorsun veya o ne tarz giyinmeni istiyor.bunu yanıtlarsan daha mantıklı yorumlayabiliriz.

16. 7 Şubat 2010
  17. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kaşınıyosun sen. lülülülülülü hem beğen kadının aldıklarını giy hem de acaba mı filan fişman. amann giy git işte.

18. 7 Şubat 2010
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Senin zevkine saygi duymazsa acik acik bunu belli ederdi zaten güzelim merak etme... tamamen senin zevkine aykiri seyler alirdi...:nazar:

Aldiklarini begendigne göre, demekki oda senin zevkine yakin seyler aliyor, yani senin zevkin onunda hosuna gidiyor..a.s

Bence mutlu olmalisin, kaynanan bu gibi konularda düsünceli bir kadinmis....boshayallersmile

Hakkat bu kaynanalarin isi cok zor ya....alsalar bir dert almasalar bir dert...benneyaptımki