imdeki ukte kalanlar.

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve ARKADAXSXXSXXSX tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ARKADAXSXXSXXSX
  1. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yıllar geçti aradan ama benim içim hep cız eder ben 4 yıllık evliyim ama hiç bir zaman yeni evli olmadık eşimle evliliğimize 5. yılımıza girmiş gibi yasadık ilk günlerimiziyasakkelime
    istedimki nikahım olduktan sonra biryerle gidip oturalım öyle eve gidelim kaçar gibi eyüp sultana gittik 5dk dua ettim sonra eve evlendiğim günün sabahı eşimle kahvaltı edeyim olmadı fırınımızın ocağa giden hortum takılı değildi(eşimim umursamamasından) olmadı istedimki eşimle evliliğimizin birbirini tanıyarak koklaşarak geçirelim olmadı eşimin televizyon askı televiyonumuz yoktu oda olmadı k.valideme indik televiyon seyretti annesinde yemek yedik ben yeni evli gibi değil sanki o eve sadece fazladan bir tabak sofraya konacak gibi görüldümsenağlama hep istedim ki evimin bir zili olsun eşim eve geldiğinde zili bastığında acağım zili yoktu evin gelen k.validemin ziline basar oyle kapı acılırdı istedimki benim evim olsun benim olduğunu hissedeyim oda olmadı evin anahtarının biri onlardaydı ben işteyken eve giren cıkanın heryerini karıştıranın hesabı yoktu belli zamandan sonra benim ortak kullanım alanı oldu benim diye bizim diye bişey kalmadısenağlamasenağlama sadece benim olan gözyaşlarımdı bide bana kalan zamanlarda eşimdi senağlama

aradan yıllar geçti 6 aydır kendi evimdeyim istediğim herşey oldu ama ben yeni evli insanları görünce hep merak etmişimdir nasıl mutlulular diye hep nasıl oluyorlar diye yeni evime tasındıktan sonra tattım bu duyguyu bilmiyorum abartıyorum belki ama evimie tasındıktan sonra ilk akşam eşim zili çaldığında ben cok ağladım evimin zili var diye evimin kapısını actığımda benim evim diyerek girdim mutluluktan ağlayarak yıllar sonra tattım bu mutluluğu ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN:Saruboceq:ama herşey yerinnde zamanında güzelmiş bu huzura kavuşana kadar cok gözyaşı döktüm insan geçmişi unatamıyor unutamıyopum ne zaman yeni evli görsem gursağıma bir yumruk oturuyor

kusura bakmayın uzun oldu biraz sadece yazıp paylaşmak istedim dertleşmek istedim:a015:

2. 18 Mayıs 2009
  3. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende evlendıgımde kayınvalıdemın üst katında oturucam,gecende nısanlım zaten coğu kez yemeği annemde yeriz dedi :1shok:

Bak canım dedım,konusalım sımdıden,emın ol,annenlerde de yerız,ben yaparım cagırırım,görümcemı,anıştenı,abını,yengenı... kım aklına gelırse,annenlerde bızde yer bızde onlarda.

Ama dedım lutfen bu alışkanlık halıne gelmesın,benım evımdede yemek pişsin,arada bır yenir tamam ama buna kendını alıştırma,bızım ayrı bı evımız olucak dedım.Tamam dedı.

İnsallahta öyle olucak,sanırım bıraz başından tembıhlemek gerek bişeyleri...:1no2:

Bundan sonrası ıcınde sevındım adınıza,Allah gönlünüzdekını versın inş. :Saruboceq:

4. 18 Mayıs 2009
  5. comeback

comeback deli diyorlar bana.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    zor zamanlar geçirmişsin.ama sonunda rahata ermişsin
    inşallah bundan sonrası istediğin gibi olur.a.s.

6. 18 Mayıs 2009
  7. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Malesef bazı insanlar için sadece kendi istekleri önemli benneyaptımki şimdi kendi evinizi kendi düzeninizi kurmuşsunuz ama o zamanki hevesin kalmaz tabii...

Benimde içimde kalanlar var, uğruna mücadele ettiğim ama sonuçta yine kaytbettiğim,kendi hayatım olduğu halde yine başkalarının istediği gibi olan şeyler var...

8. 18 Mayıs 2009
  9. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Bu sözünüze katılıyorum "her şey zamanında güzel".... çok haklısınız...

Şimdi her şeyiniz var belki ama ilklerin coşkusu heyecanı kalmamış belli ki...

Benim de içimde çok uhde kaldı kalmasına sebep de benim bu yüzden kimsselere birşey diyemiyorum işte şimdi de ama zaman geri gelmiyor işte...

ınşallah bundan sonraki hayatınızda herşey istediğiniz gibi olur...

10. 19 Mayıs 2009
  11. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar tesekkur ederim cevaplarınız için herşeyim güzel evim var eşimle aram olduğundan cok daha iyi inanrmısınız yeni evliyken bile böyle değildik herşey yolunda şükürler olsun rabbime

ama işte bir tarafım hep buruk ilk yeni heyacan yok tabiki eşimle iyi kötü 4 yıl geçirdik 4 yılı geri getiremem herşey unutmaya calışsamda yeni evlenen birini gördüğümde düşünmekten geri koyamıyorum kendimi

12. 19 Mayıs 2009
  13. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Nice yillara esinizle beraber insallah, evinizde huzur eksik olmasin.. sizi anliyorum ama kendinize iyilik yapmak istiyorsaniz dönüp bakmayin geriye, gerigelmiyecegini dönüpte degistiremiyeceginizi biliyorsunuz ileriye bakin, hem kendiniz mutlu olun hem etrafinizdakiler

14. 19 Mayıs 2009
  15. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    oğluma bir kardeş doğurup öyle boşanmak isterdim:CüvCüv:

o zaman ki ruh halim bunu düşünmeme engel oldu ve bu içimde ukte kaldı.

16. 19 Mayıs 2009
  17. _HaYaTiM_

_HaYaTiM_ egonarsistik Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    çok üzüldüm sizin için :KK43:(

18. 19 Mayıs 2009
  19. DENXIXZDXIXR

DENXIXZDXIXR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde içimde kalan çok şey var. 22 ay oldu ama ben hiç o yeni evli havası olamadı. eşim çıkarkende nişanlıykende insanların yanında bana çokk mesafeli davranırdı. evlendik hala yasakmışız gibi uzak durur. yanyana gelmeye çekinir. şu paparazzileri gören ünlüler gibi tek eksiğimiz- sadece arkadaşız demeyişimiz.
    ve bu çok yorucu. sanki hiç sevmeden evlenmişiz mecbur biaradaydmışız gibi oluyo özellikle !!! ailelerimizin yanında.... halbuki................................ ne çok sevdik