imden ayrlmak zorundaym..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve aynec tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : aynec
  1. aynec

aynec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    ............................................

Son düzenleme: 8 Mart 2011
  2. 5 Ekim 2009
  3. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    3.atamanızda cıkıcak yere gıtmesenız olmazmı..
    guzel bı ısyerı ortamınız varmıs..
    tabıkıde gene sız bılırsınız mademkı saygılı ıyı bı patronunuz var bence soyleyın ..
    saklamanız daha kotu cunku..
    sızın de ıcınızde buluncagnız plan projeler yapılıyo ıse ve sız cıkmayı dusunuyosanız bunu acıkca soyleyınız derım..

4. 5 Ekim 2009
  5. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    sonucta sen gırdıgınde kazanmıs degıldın gırdın kazandın anladıgım kadarıyla uzulecek ne var kazanmıssın soylersın bu senın hayatın sonucta tercıh yapmak zorundasın karsındakı patronunda sana hak verır kendını senın yerıne koyunca memur olmayı tercıh ederdı belkıde tercıh bı yerde bu arada bende lıse mezunuyum aöfde okuyorum kpss hazırlanıyorum bana onerın varmı ?keske bende kazansam

6. 5 Ekim 2009
  7. aynec

aynec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    öncelikle sağolun,memurluk benim için önemli,ben özel sektörden herzaman korkarım.özelde işsiz kalmakta var yeri geldimi ''ne iş olsa yaparım abi'' moduda.güzel bir iş ortamım var ama hiçbir iş memuriyet gibi olmaz bence.işe girmeden önce girmiştim sınava atama olana kadar çalışırım demiştim.ama şans bu ya bundan önceki işyerleri gibi sandım,sabrımı zorlaycaklar bi süre katlanır atanana kadar çalışırım dedim ama şimdi nasıl bunu söylerimin hesabını yapmaya başladım.offffffff

8. 5 Ekim 2009
  9. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    dert etme caım hayat bir şekilde hep bir yerlere sürüklüyor isteyerek yada istemeyerek...bazen istemediğimiz halde sevdiğimiz kişileri , şeyleri geride bırakmak zorunda kalıyoruz..ataman kesinleşince o kişilerle bunu paylaşır helalleşir ayrılırsın..sonuçta çok sevdiğin için ileridede görüşürsün..onlar bunu anlayışla karşılayacaklardır.kim istemez ki personelinin çalışma arkadaşının daha iyi yerlerde olmasını..sonuçta kamu sektörü garanti meslek kaşından gözünden istemiyorsun hayatım garanti olsun diyorsun onlarda buna sevinerek seni gönderirler merak etme...

10. 5 Ekim 2009
  11. aynec

aynec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    fountain canım önlisans olarak girmeni tavsiye ederim biçok kaynaktan çalışmanı ve çalışmaktan daha önemlisi bol soru çözmeni öneririm.kazanmak değilde inş atanırsın diyelim.

12. 5 Ekim 2009
  13. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    şöyle düşün sonuçta bu firma senin yerine başkasını bulabilir ama sen bi daha atanamayabilirsin. bu ülkede insanlar atanabilmek için neler çekiyor. patronunu da üzmemek adına 2008 de girmiştim ama ümidim yoktu ama şimdi böyle böyle oldu diye anlatırsın. atanacağımı tahmin etmedim dersin. o kadar babacan biriyse eminim senin adına sevinecektir bile. ama patronunla atanman kesin olmadan konuşma tabi.

14. 6 Ekim 2009
  15. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    ılk başta söylemek zorunda değildin bence üzülme.
    Kimseye yalan söylemedin ki. Bişeyde saklamadın. O zaman kesin bir durum yoktu ortada.
    ış hayatı bu yarın öbür gün ne olacağı belli olmaz.
    ış hayatı duygusallığı kaldırmaz. Bi bakmışsın diğer çalışma arkadaşların ayrılmış, şirket batmış yada ne bileyim patron birden bambaşka bi adam olmuş.
    Kamuya gir derim kesinlikle. Garantili iş ve rahat çalışma demek Kamu.
    Mantık ön planda olsun iş hayatında bence.

16. 6 Ekim 2009
  17. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ortamın patronun ne kadar iyi olurs aolsun kendini güvence altına alman lazım.memurluk çıkarsa git..sonuçta ne olursa olsun sen o kişiler için yabancısın ve bu hayattada herkes kendini düşünür..yarın öbür gün kusura bakma diyip sana kapıyı göstermeyecekleri ne malum..özel sektörde çalış çalış nereye kadar..hepsinin köküne kibrit suyu

18. 6 Ekim 2009
  19. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.956
    Ödül Puanları:
    238
    Seni çok iyi anlıyorum.. karşı tarafın iyiliğinden eziliyorsun..
    Bende katılıyorum bir arkadaşımız demiş.. onlar senin gibi birini gecte olsa bulur
    Yetiştirir.. hazırlarlar.. ama sen br daha bu fırsatı bulamayabilirsin.
    Uygun bir dille anlat... memuriyet bu hani başka özel sektör değil..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.