Imex Sabun

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve **SU** tarafından 5 Mart 2007 başlatılmıştır.

5 Mart 2007
    Konu Sahibi : **SU**
  1. **SU**

**SU** çocukta yaparım kariyerde Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    DURUP DURURKEN SİVİLCELER HİÇ BİRİMİZ HOŞNUT DEĞİLİZDİR.:1no2: BENDE ASLASİVİLCESORUNU YOKTU AMA NEDENSE SON 3 AYDIR SADECE ÇENE BÖLGEMDE ÇIKTILAR DEMEDİĞİM ÜRÜN, İLAÇ,YAĞ TEDAVİSİ KALMADI AMA SONUÇ ÇOK DAHA FAZLA SİVİLCE VE BUNU TAKİBEN TABİKİ HÜSRAN.BU 3 AY İÇİNDE KAÇ TANE CİLDİYECİYE KAÇ TANE DERİTTİM İNAN HİÇ BİR FAYDASINI GÖREMEDİM.SADECEEEEEEEE;;;; ECZACI BİR ARKADAŞIM İMEX SABUN ÖNERENE KADAR MÜKKEMEL BİRŞEY BEBEK GİBİ MİS KOKULU.VE SORUNLU CİLTLERE BİRE BİR.AYRICA GÜNLÜK OLARAK SORUN YAŞAMAYAN ARKADAŞLARDA GÖNÜL RAHATLIYLA KULLANABİLİRLER.BEN ARTIK SİVİLCESİZ BİR GÜNE POZİTİF BAŞLIYORUM İMEX SABUN SAYESİNDE.SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.SEVGİYİLE KALIN:1yes2:
  2. 5 Mart 2007
  3. melis

melis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim sivilce sorunum yok ama paylaşımın için teşekkür..
  4. 5 Mart 2007
  5. mesure

mesure Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kesin alırım çünkü bendede ara ara çıkar teşekkürler.
  6. 17 Mart 2007
  7. 1_sen

1_sen Guest

ahhh bu sivilceler..ergenlik donemimde bir tane bile sivilce yoktu yuzumden bebek gibiydi..otuz yasindayim yuzumde sivilce var:KK43:(ergenligimi gec yasiyorum zannumca:1yes2: bu imex hangi markanin,ya da firmanin urunu?
  8. 17 Mart 2007
  9. graf

graf Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben aldım kumpirim akşam duştan sonra uyguladım sabah cildim pamul gibiydi.çok teşekkürler
  10. 19 Mart 2007
  11. selenn_38

selenn_38 Guest

:1yes2: SLM KUMPİR BEN İMEX'İN KREMİNİ KULLANDIM ASLINDA ÇOK FAZLA SİVİLCEM YOKTU AMA BENİ RAHATSIZ EDİYORDU 4 GÜN SONUNDA YÜZÜMDE ÇOK FAZLA SİVİLCE ÇIKMAYA BAŞLADI.KARDEŞİMEDE UYGULADIM ONUNKİLERİ GEÇİRDİ.SABUNU GERÇEKTEN ETKİLİMİ.BENİ BU KONUDA BİLGİLENDİRİRSEN SEVİNİRİM.EN KISA ZAMANDA CEVABINI BEKLİYORUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM:1yes2:
  12. 21 Mart 2007
  13. asmira

asmira Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ımex in kremide çok iyi dene
  14. 21 Mart 2007
  15. asmira

asmira Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ımex si sağlık ocaklarından yazdırabiliyorsun fondaten renginde çok iyi bir ürün
  16. 22 Mart 2007
  17. **SU**

**SU** çocukta yaparım kariyerde Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    DOKTOR TAVSİYESİYLEMİ KULLANDIM İMEX KREMİ BİLEMİYORUM AMA BEN DAHA ÖNCE HEM SABUN HEM KREMİNİ KULLANDIM ÇOK ÇOK İYİ GELDİ. ŞU ANDA SABUNU KULLANIYORUM GÜNLÜK BAKIM İÇİN BENİM SORUNUM BİTTİ. UMARIM SENİNDE GEÇER ...BELKİ DE SANA FAYDA ETMEMESİNİN SEBEBİ KREM DEĞİL SENİN SORUNUN FARKLI OLUŞUDA OLABİLİR.
  18. 23 Mart 2007
  19. selenn_38

selenn_38 Guest

:1yes2: Kumpircim ben bir arkadaşımın tavsiyesiyle kullandım ama günlük cilt temizliğimde kullanıcam teşekkkür ederim:KK46: