İmex sivilcelere kullanmıştım hem de kapatıcı gibi kapatıyor

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve selmaizmirli tarafından 24 Kasım 2007 başlatılmıştır.

24 Kasım 2007
    Konu Sahibi : selmaizmirli
  1. selmaizmirli

selmaizmirli Guest

Arkadaslar ben sivilcelerime doktor imex yazmisti hemde fondoten gibi kapattici gibi bir krem kapatiyorda sivilceleri :) antibiyotikli bir krem diger sivilce kremleri gibi.ama bende sivilceler gecti simdi Allaha sukur lekelerinide ev yapimi maskelerle gecirdim :)

2. 26 Kasım 2007
  3. cakra4

cakra4 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm canım fiyatı nedir imex kremin ve nekadar sürede sonuç aldın.teşekkürler şimdiden

4. 26 Kasım 2007
  5. zehraant

zehraant Guest

fıyat nekadar cıdden bende sorun yasıyorum sıvılce yuzunden aynaya bakmak ıstemıyorum

6. 26 Kasım 2007
  7. selmaizmirli

selmaizmirli Guest

Canim bana doktor yazdi ben emekli sandigi oldugum icin ilacin hepsini odemedim.Bu krem bir dermokozmetik degil bir ilac yani saglik karnesine doktor yazabiliyor.zaten bu ilac tetrasiklin turevi bir antibiyotikli krem.ama mukemmel olan kismi fondoten ve kapatiici renginde olmasi yani sivilceyi tamamen kapatiyor o yuzden sivilcem varken nasil kapatsam zararli olurmu diye dusunmuyorum cunku tedavi edip kurutan antibiyotikli krem zaten kapatici islevi goruyor :) canim bence sen bir eczaneye sor tam fiyatini dedigim gibi benim saglik karneme yazdigi icin doktor hepsini odemedim zaten aczaneden de babam almisti.

8. 26 Kasım 2007
  9. selmaizmirli

selmaizmirli Guest

arkadaslar gercekten sivilcelere cok etkili bana doktor sana bir krem verecegim deyince ben benzamycin ciltte kirec gibi duruyor evden cikarken suremiyorum demistim o da korkma bu fondoten gibi kapatiyor deyince cok sevinmistim gercektende iyi bir krem ayni fondoten gibi.rengi kivami.ben cok yogun sivilcem oldugu zaman 1 ay falan hergun surmustum.zaten disari cikarken cok avantaj sagliyordu kapattigi icin :)

10. 26 Kasım 2007
  11. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    439
    Beğendikleri:
    218
    Ödül Puanları:
    83
    20milyon falan fiyatı.ama aklınızda bulunsun bütün yüzünüze sürmeniz gereken oran kibrit başı kadar.1-2 ay kullanın.aktif sivilceleri geçirir.lekeler için soyucu bir krem kullanmak gerekir.aktif sivilceler geçince o kullanılır.ama soyucu krem kullanırken güneş koruyucu kullanmak lazım yoksa bu sefer de güneş lekeleriniz çıkar.bir dermatologa gitmek tabii ki en iyisi

12. 27 Kasım 2007
  13. zelixsx06

zelixsx06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet sivilceler için birebir ben kullanıyorum cokta memnunum

Son düzenleme: 21 Eylül 2008
  14. 27 Kasım 2007
  15. dita

dita PeriliKöşkünPİreliKedisi Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

24 ytl.............:kahve::kahve:

16. 28 Kasım 2007
  17. gulçehre

gulçehre Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    imexi bende kullanyrm doktor sabah kullanmamı söyledi, akşamlarıda isotrexin diye bi jel kullanıyorum. ama yüzüm pul pul oluyo derim soyuluyo.. imexi saban sürünce sivilcem kapanıyor ama derim sanki parça parça gibi duruyo soyulduğu için.. bana nemlendiricide vermedi anlamadım gitti ya :KK43:

18. 28 Kasım 2007
  19. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    439
    Beğendikleri:
    218
    Ödül Puanları:
    83
    cnm acilen bir güneş koruma faktörlü krem al en az 30spf olsun.cildin soyulurken güneş leke bırakır.doktor nasıl bunu söylemezz:1no2: