imex'i ne kadar kullanıcam miktar olarak acil yardım??

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve scarlettsebnem tarafından 21 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : scarlettsebnem
  1. scarlettsebnem

scarlettsebnem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu imexi doktor verdi ama ne kadar kullanıcağımı bilemediğim için sanırım çok sürdüm suratıma bembeyaz maske gibi durdu:KK70: ne kadar kullanıcam yani ölçü olarak ben çok sıkmış olabilirim??lütfen yardımm

2. 21 Temmuz 2009
  3. EU1

EU1 Guest

canım dermatoloğa gidecektin sen galiba imex varmiş anladığım kadarıyla. bu ayın başında bana da imex verdi. imexi sorunlu bölgeye çok azcık süreceksin. zaten fondöten gibi ama bayağı yağlı bir merhem hemen sürülüyor kolayca. sürdüğün yeri beyazlatıyor biraz ama bol sürme ve sadece sivilce üzerine değil sorunlu bölgeye yayarak sür ok? inşallah işe yarar

4. 21 Temmuz 2009
  5. simorgh

simorgh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım kesinlikle yüzüne bol miktarda sürme parmagına bir pıt olacak sekilde ince düg kadar kaydirigubbakcemile3sorunlu bölgeye sür ve iyice yedir...

6. 22 Temmuz 2009
  7. scarlettsebnem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

evet canım gittim imex aksil-5 merhem bide monodoks antibiyotk verdii bakalım inşllh işe yarar..bide bu imexi gündüz sür dedi bana ama forumda arkadaşlar güneşe çıkmayın falan diyolar öylemi??

8. 22 Temmuz 2009
  9. EU1

EU1 Guest

canım ben bu aralar evde olduğum için gece gündüz 2 kere uyguluyorum ama bencede riske atma ve dışarı çıkarken sürme derim ben. yatmadan sür veya evde olduğun günler gündüz de sür. imex bana önce çok iyi geldi tüm aktif sivilcelerim söndü fakat daha sonra çıkmaya başladılar yine. 1 ay oldu. devam edip etmemekte kararsızım aslında. senin sivilcelerin nasıl? kırmızı ucu olmayan dokununca acıyan cinsten mi?

10. 22 Temmuz 2009
  11. EU1

EU1 Guest

canım bir de kan testi yapıp mı verdi monodoksu falan yoksa direk verdi mi? acaba bende kullansam mı antibiyotik?

12. 24 Temmuz 2009
  13. scarlettsebnem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kan testi falan yapmadı canım ya şöyle bi baktı yüzüme=) benimki acıyan cinsten değil ama özellikle yanaklarımda çok çıktı kıpkırmızıydı ben daha yeni başladım ama kırmızılıkları aldı direk ama yerleri belli tabi daha...benim hoşuma gitti ama monodoksunda etkisi olabilir..sen bi eczaneneye sor bakalım yan etkisi falan varmı diye ama dediğim gibi banada kan testi yapmadıCADIARZU

14. 28 Temmuz 2009
  15. ztqst

ztqst Guest

birşey merak ediyorum, imexi eczaneden almak için illa da doktorun yazması mı gerekiyor?

16. 30 Temmuz 2009
  17. PessiMisst.91

PessiMisst.91 ÜniversiteLi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen imex merhem mi yoksa imex krem mi kullanıyosun.. ben bugün imex merhem aldım bakalım düzelcekmi lekeler..

18. 31 Temmuz 2009
  19. scarlettsebnem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım sanmıyorum reçetesizde satın alabilirsin 23 lira falan sanırım eczanelerde..