İmkansız Birine Körü Körüne Aşık Olmak ....

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve gizem_daghan tarafından 12 Haziran 2009 başlatılmıştır.

12 Haziran 2009
    Konu Sahibi : gizem_daghan
  1. gizem_daghan

gizem_daghan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok Saçma Biliyorum.
    Başka birisi yazsa güler geçerdim. mafoldumben mafoldumben

AŞIK OLDUM HEMDE İMKANSIZ OLDUGUNU BİLE BİLE KÖRÜ KÖRÜNE..
    BİR OYUNCUYA !

19 Yaşındayım.Şu hayatta herkez gibi çok şey yaşadım çok şey gördüm.Ama böylesi ilk defa ...Arkadaşlarım bir ünlüye aşık olduklarında nasıl olabiliyorsun ya Elini tutmadan sıcaklığını hissetmeden merak etme 1 aya unutrsun kaydirigubbakcemile2 derdim...Ama öyle olmuyormuş.senağlama

Avatarıma bakınca kim oldugu belli zaten mafoldumben.Biliyorum sizde bana aynı şeyleri söylüceksiniz.
    7 AYDIR KİMSE İLE ÇIKMIYORUM...2 SENE ÖNCE DİZİDEN ZATEN TANIYORDUM AİLEMİ URLAYA GÖTÜRDÜM TATİLE ONU GÖREBİLMEK İÇİN VE UZAKTAN DA OLSA GÖRDÜM TAKSİYE BİNİP GİTTİ Bİ SEFERİNDEDE ARABAYA BİNDİ.HEP UZAKTAN BAKTIM MALESEF...ONDAN SONRA BİR KAÇ KİŞİ GİRDİ HAYATIMA AMA OLMADI :eek:lmaz: KİMSE ONUN GİBİ GELMEDİ BANA .
    7 AYDIR DA KİMSE İLE ÇIKMIYORUM.Çünkü ona umut vermek kendime baglamak istemiyorum.Bir kaç kez ah aldım zaten mutlu olamıyorum.ARKADAŞLAR ÇİRKİN BİR KIZ DA DEGİLİM mafoldumben KİMSE ÇİRKİN DEGİLDİR BAKIMSIZ BİRİDE DEGİLİM :gitme: ÇEVREMDE HERKEZ ŞAŞKIN ANNEM DE...KİMSENİN AKLI MANTIGI ALMIYOR.PSKOLOJİK DESTEK Mİ ALMAM GEREKLİ LÜTFEN SÖYLEYİN NE OLUR KAFAYI YİCEM !!! :nazar: laelaelaelaelae laelaelaelaelae

Şuanda Tiyatro oyuncusuyum.Oyunculuğum çok iyi ...İlerde TELEVİZYON CAMİASINA GİRERSEM ONUNLA TANIŞABİLİRİM BELKİ DİYORUM.ARKADAŞLAR KAFAYI MI YİYORUM BEN YA mafoldumben mafoldumben BANA YARDIM EDİN mafoldumben BİR AŞK 2 YIL SÜRER Mİ ? HERKEZDE ONU ARIYORUM.BULAMAYINCADA vereliniortak :uhm: :a015:

7 AYDIR DA HAYATIMA KİMSEYİ ALMIYORUM.ÖLENE KADAR DA ALAMICAM DİYE KORKUYORUM mafoldumben mafoldumben

2. 12 Haziran 2009
  3. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    7 ay sana çok uzun bi zaman gibi mi geliyo canım, ben buna takıldım affet

4. 12 Haziran 2009
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    daghana asik oldun sanirim da.. nesine oldun yani ne kdr taniyorsun daghani?
    goruntuye asik olduysan acikcasi pek prim vermem boyle biseye
    eger tanisikliginiz varsa baska..
    ayrica 7 ay uzun bi sure degil cok uzun gelmis ama galiba?..

6. 12 Haziran 2009
  7. gizem_daghan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Doğruyu söylemek gerekirse evet :gitme:
    Çünkü yaşadıgım çevredeki insanlar en fazla 1 ay kimseyle çıkmadan ara veriyor.Ben 2 yıldır HAYATIMA BİRİLERİ GİRDİYSE bile öylesine girdi.Hiç birşey hissedemedim mafoldumben ...BANA ARTIK ÇOK UZUN ZAMAN GİBİ GELİYOR...

8. 12 Haziran 2009
  9. gizem_daghan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    OLAY 7 AY DEGİL 2 YIL ...Kimseye birşey hissedemiyorum mafoldumben ...SORUN ORDA ... KİMSEYE AŞIK OLAMIYORUM.BÖYLE GİDERSEDE OLAMICAM DİYE KORKUYORUM...Herkezin hayalinde biri yok mudur ? benimde dağhan malesef ...
    TİPE ÖNEM VERSEYDİM ZATEN DAĞHANI SEÇMEZDİM ...
    AMA DEDİGİM GİBİ HER GENÇ KIZIN GÖNLÜNDE BİR ASLAN YATARMIŞ

10. 12 Haziran 2009
  11. sblue

sblue iyilik kumkuması Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    platonik bir aşk olmuş sizinkisi şans buya olursa birgün karşılaşırsanız hayal ettiğiniz dağhan umduğunuz gibi çıkar umarım ne diyeyim

12. 12 Haziran 2009
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    tamam neyini seviyosun daghanin neyine asik oldun anlatir misin bize canim :)

14. 12 Haziran 2009
  15. gizem_daghan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bundan da korkuyorum işte...Sevdigim Dağhan o Dağhan mı acaba ? onu uzaktan sevmek mi acaba en güzeli bilmiyorum

16. 12 Haziran 2009
  17. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    daghan kım ben tanımıyorum:S

18. 12 Haziran 2009
  19. gizem_daghan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaydirigubbakcemile3 Gülüşü opuyorumnanaktan ...
    2 sene önce Dizide berber sahn esi varken uzaktan izlemeye gittim kızlar peşine düşmüş bu da can havliyle kendini taksiye atarken düşmüştü kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ... Sonra bir keresinde ben denizde sahilde otururken Babamın arkadaşının kızı geldi Pelin ıbrahim ve Dağhanla resim çekinmişti onu gösterdi bende giddim büyük bir hevesle arabaya binip gitti.Sonrada bzim tatilimiz bitti zaten mafoldumben ...Bi kanal da röportaj verdi sevdigim zaman sahiplenirim dedi benim hayatta en önem verdigim şeydir o ..bilmiyorum canım o çıkınca böyle hiç yaşamadıgım duyguları yaşıyorum dedim ya 19 yaşındayım çocuk degilim artık mantıksız saçma bir duygu biliyorum kabul ediyorum ama 2 yıl da uzun degil mi ? kalbimi kimseye veremiyorum olmuyor yapamıyorum benimde hakkım sevmek sevilmek ama yapamıyorum...mafoldumbenmafoldumben