Implantasyon (yerleşme kanaması tecrübesi olanlar buraya lütfen!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve zambakl tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : zambakl
  1. zambakl

zambakl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar adet belirtileride yaşıyorum,gebelik belirtileri de..Geçen 13 temmuzda adet gördüm ve dün gece çok açık kahverengi bir iki damlalık bir leke farkettim çamaşırımda.peşisıra adetim gelmedi henüz...

Ne diyorsunuz sizce implantasyon kanaması olabilir mi?a.s.

2. 10 Ağustos 2009
  3. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah öyledir canımcımmm

4. 10 Ağustos 2009
  5. zambakl

zambakl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. 10 Ağustos 2009
  7. birperi

birperi bebeğim allahıma emanet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım merhaba. bende de aynı sorun var.benımde son adetım 15 temmuz ve cumartesı gunu koyu renkli bi pıhtıya benzer lekelenmem oldu. dünde yıne bir damla ve bugunde aynısı oldu. şaşkın ve tedırgınım.insallah hamıleyızdır. test yapmayı düşünüyorum bakalım ne cıkacak heralde varsa bısey cıkar. sende bı yap ıstersen canım.

8. 27 Aralık 2010
  9. krmngl

krmngl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kesin bilgisi olan varsa cevaplarmı lütfen yerleşme kanaması adet tarihinden önce mi oluyor adet tarihi geçincede olabilirmi 3 aydır korunmuyoruz ve bu ay adetim tam 7 gün gecikti çok umutlandım tam test yapcağımda bi kanama oludu önce azdı yerleşme kanaması diye umutlandım ama değilmiş sanırım gittikçe arttı çünkü ama niye bu kadar gecikti adetim anlamadım öyle büyük bi sitres sıkıntım da olmadı allaha şükür hatırladığım kadarıyla ama bilmiyorum çok moralim bozuk anlayacağnız bu ayda söndü umutlarım :KK59::KK59::KK59::KK25:

10. 27 Aralık 2010
  11. only_smile

only_smile Minnok kızım benim:)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım yerleşme kanaması kişiden kişiye değişir. Bazılarında hiç olmaz. Bende tam adet günümde olmuştu. Sen kimyasal gebelik yaşamış olabilirsin yada stresten gecikmiştir.

12. 28 Aralık 2010
  13. krmngl

krmngl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekür ederim cevapladığınız içen kimyasal gebelik ne acaba ilk defa duyuyorum

14. 3 Ocak 2011
  15. HEOZ

HEOZ Her Hakkım Saklıdır®™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar
    yaklaşık 13 aydır bebek istiyoruz. en son 16 aralıkta regli oldum ateş ölçüyorum 14. gün ovülasyon oldu. normalde 27-28 günde bir regli oluyorum. 17. gün önce kahverengi bir leke geldi silince ardından çok açık pembe geldi tuvalet kağıdına. aynı gün ve ertesi gün kasık ağrılarım oldu ama başka leke gelmedi bir damla bile değildi ikiside. daha önce hiç böyle birşey yaşamamıştım. Acaba yerleşme için erkenmi? Araştırdım Pko dada olabiliyormuş ama bende pko yok rahim ağzı yarasıda yok

16. 4 Ocak 2011
  17. bekleyis4848

bekleyis4848 Melegimi Koru Yarabbim!!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de lekelenmelerim oldu ateşle yumurtlama günümü tespit ediyorum yumurtlamadan tam 7 gün sonra oldu ve ateşim leke olduğu gün düştü ve sonra yine yükseldi tabi leke devam etti 7 gün boyunca ve dr a gittim stresten olabilir dedi stres yasamadım ve kan testim önce bir kez daha ve bu ay 2.0 cıktı genelde 0.1 cıkardı ve ateş ölçmedeki arkadaşlarım da yerleşme düşüsü ve lekelenmesi olarak değerlendirdi acaba tutunmamı vs derken 7 gün sonra kanamam başladı büyük ihtimalle kimyasal olduğunu düşünüyorum çünkü reglim çok yogun oldu asırı derecede kimyasal gebelik bebeğin tutunmaya calışması esnasında tutunamayıp regl kanamasıyla beraber giden bebektir çoğu kadın bunu farkedemez ve çoguda yasar ama regl gördüm der gecer :) bilinçlendikce öğrenip farkına varabiliyoruz bu kadar bilmekte ne kadar iyi onuda bilmiyorum kimyasal yasadığını faredince çünkü daha ço üzülüyor insan onun için regl gününden önce kan testi falan önermiyorum kendimizi dinlemekte yanlış çok üzülebiliyoruz sonra

18. 4 Ocak 2011
  19. HEOZ

HEOZ Her Hakkım Saklıdır®™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet benimde leke olduğu gün düşüş oldu ama benden başka gelmedi sadece bir kez leke geldi damla bile diyemem
    2e9bfd Ovulation Charts
    buda ateş tablom