Impuls davran bozukluu olanlar

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve leblebi_tozu tarafından 28 Haziran 2009 başlatılmıştır.

28 Haziran 2009
    Konu Sahibi : leblebi_tozu
  1. leblebi_tozu

leblebi_tozu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar davranış bozukluğu rahatsılığım var ne yaptığımı bilmiyorum gülerken çok mutluyken aniden birşey oluyo sanki ben ben değilim karşımdaki kişiyi kırıyorum aniden konu dışına çıkıyoruz gülerken ağlayabiliyorum ağlarkende gülüyorum..tedavi görmeye çalıştım ama oda olmadı ilaç kullandım deli gibi oldum gün boyu uyudum doktorum alışırsın bir müddet sonra dedi ama okula gittiğim için devam ettiremedim zaten durumumdada bi değişiklik olmadı..çok sevdiğim insanlardan bir anda nefret edebiliyorum.nasıl başa çıkacağımı bilemiyorum.üstelik saçlarımıda yoluyorum.sanırım ben bir deliyim..=) insan kendine zarar verirmi ya.bn hep yapmak istemediğim şeyleri yapıyorum.sağlıklı düşünemiyorum.=( benim gibi olanlar warsa lütfen yazsın.şimdiden teşekürler

2. 28 Temmuz 2009
  3. MagiCaL

MagiCaL Happy :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    .....

Son düzenleme: 13 Nisan 2010
  4. 28 Temmuz 2009
  5. EU3

EU3 Guest

ılacı ne kadar kullandınki durumunda değişik olmadı demişsinn.O ilaçlarr anca 1 aydan sonra vücutta farkedilir şekildee etki gösterir..En az 1 yıl içmen gerekir bu durumundan kurtulabilmen içinzemuszemus

6. 28 Temmuz 2009
  7. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    her yerde diyorum burda da söyleyeceğim psikiyatrik ilaçları doktorunuzun söylediği zamanlarda söylediği şekillerde kullanın ve kendi kendinize sakın kesmeyin.. ve bu ilaçlar hemen birkaç gün kullanmayla etki etmezler..

8. 29 Temmuz 2009
  9. bramble

bramble Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende başedemiyorum hala bununla. 2 yıl ilaç kullandım fakat hala aynııı.. :KK43::KK43::KK43::KK43: Birde üstüne takıntı ve aşırı kıskançlıkta çabası... Kafayı yemek üzereyim herhalde..