inanamıyorum, hamileyim..............

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve misivam tarafından 27 Mart 2010 başlatılmıştır.

27 Mart 2010
    Konu Sahibi : misivam
  1. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar dün test yaptırdım kanda hamile olduğum çıktı. hala şoktayım daha 13 günlük bebişim. umarım beni bırakmazz. mutluluğun bir adım ötesine geçtim sanırım. nolur dua edin bebeğim benimle kalsın..........................

2. 27 Mart 2010
  3. efetubi

efetubi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden cnm benim allah analı babalı saglıkla :nazar: kucagına almayı nasip etsin :CüvCüv: bırakmaz kuzuu annesini kaydirigubbakcemile sende onu dikkatli ol kendine bebişini iyi bak dogum haberlerinide görmek isterim inşallah bebişinii we seni melekler korusun a.s.senide tebrik ediyorummmmmmm taze anneeee a.s.
    :CüvCüv:

4. 27 Mart 2010
  5. cansam

cansam Evli,Mutlu,Çocuklu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlı uğurlu olsun inşallah......

6. 27 Mart 2010
  7. misivam

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar valla cevaplarınızı okuyunca ağlamaya başladım. bu nasıl bi duydu böle? onun içimde olduğunu düşünmek bambaşka bi duygu kafayı yicem. çok teşekkür ederim. allahım isteyen herkese nasip etsin....

8. 27 Mart 2010
  9. efetubi

efetubi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öyle bi duyguki daha coook delikafadulden basındasın hele bi ultrasonda gör :1shok: kalp atıslarını we o anlamsız lok lok sesini duyunca işte bu :sm_cool: diyeceksin :KK46: anne oluyorum ultrasonun kagıdına 40 kere bakacaksın sana tawsiyem kendine bi defter yap bugun ögrendin basla bu günden yazmaya öyle oldu böyle oldu die yaz içinden gelenleri taaa dogumuna ilk dişine anne :dance: demesine kadar ateslendin :a015: ya duwarlardan :bbo: ne istedin de çizdin gibi ama günlük gibi yapma a.s ara ara yaz ki manalı olsun :gitme: ben yaptım hala yazıyorum oglum 3 :KK46: yasında beni siniirlendirdigini bile yazdım walla cinnetlerimi farkındaysan olumunekankayizsmile bebeğin dogduktan 2 sene sonra bu duygularına sinirde kötükedihüso ekleniyor ben bu defteri taaa 18 yasına kadar tutup o yaşa kadar göstermemeyi :umursamaz: düşünüyorum 18 yaş dgünü hediyem olsun die düşündüm :teselli: allah nasip ederde o günleri görürsek tabi umarım annelik Şeniz duygusunu tadamayan arkadaslarda inşallah bi an önce bu :CüvCüv: duyguyla tanısır çünküüüü ANNELİK DÜNYANIN EN GÜZEL SEYİ :a015: bebek yiğenim totosundan öpüyorum anneyi bırakmak yok tamammıııı opuyorumnanaktan

Son düzenleme: 27 Mart 2010
  10. 27 Mart 2010
  11. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tebrik ederim canim:) neguzel bir haber...insallah bebegin seni hic birakmayacak.olimlu dusunelim hersey olumlu olsun

12. 27 Mart 2010
  13. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    sabah sabah senın adına cok sevındım umarım ınş yarında benım adıma bır sevınc olsun.ALLHIM tum ısteyenlere versın.duanı sende eksık etme.allh kucagına almayı nasp etsın canım hayırlı olsun darısı bıze olsun :nazar:

14. 27 Mart 2010
  15. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm hayırlı olsun bebeşin bırakmaz seni allahın izniyle iyi bakın birbirinize :)

16. 27 Mart 2010
  17. MUTLUYUM1111

MUTLUYUM1111 uğurum büyüyorrrrrrrrrr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

18. 27 Mart 2010
  19. misivam

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    canım ya nekadar güzel yazmışsın. dediğini yapıcam mutlaka bugünden itibaren. gerçekten çok güzel bir fikir. çok teşekkür ederim tecrübelerini benimle paylaştığın için. inanılmaz heyecanlıyım....