Inanılmaz son...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve HeLLBroTh tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : HeLLBroTh
  1. HeLLBroTh

HeLLBroTh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    iyi geceler arkadaşlar..şuan çok büyük sıkıntı ve üzüntü ile yazmaya çalısıyorum yanlışlıklarımı affedin lütfen..
    bu gece saat 10 sularında çok yakınımda oturan annemden bir telefon geldi.bana karşılarındaki inşaat halindeki apartmanın 6. katında birinin bağırdığını ve polisi aradığını söyledi.sesi titrediği için korktum ve hemen yanına gittim.5 dakikalık yolu ben yürüyene kadar itfaiye polis ambulans toplanmıştı oraya.inşaattaki delikanlının niyetini anlamıştık hepimiz..
    itfaiye hemen dev gibi bir kurtarma balonu şişirip apartmanın aşağısına yerleştirdi.yüzlece insan ve biz merakla ikna edilip aşağı ineceği anı bekliyorduk.
    kısa sürede bu olayın aşk için olduğunu öğrendik.delikanlı askerden yeni gelmişti sadece fatma diyordu.polis yanına çıktı babası yalvardı annesi bayıldı ve ayağa kalkamadan tekrar bayıldı.hiçbişey ikna edemedi onu..
    bütün ailesi perişan olmuştu.annemle çok sarsıldık.ama açıkçası hiç inanmadım atlayacağına.fatma kimse o gelicek ve ikna olucak diye düşündüm.en kötüsü atlasa bile aşağıdaki balona düşer ve burnu bile kanamadan kurtulur diyordum kendi kendime..
    2 SAATıN SONUNDA PAZARLIKLAR ıŞE YARAMADI.DELıKANLI KOLLARINI ıKı YANA AÇTI OLANCA GÜCÜYLE ''FATMA''DıYE BAĞIRARAK AŞAĞI ATLADI..VE O KOSKOCA BALONA HıÇBıRYERı DEĞMEDEN TOPRAĞA ÇAKILDI..O KOCAMAN DELıKANLININ BEDENı BıR ÇOCUĞUNLı KADAR KÜÇÜLDÜ O ANDA..ıTFAıYE ERLERı O BALONU ÇEKEMEDı.ONLAR HAREKET ETMEDEN DELıKANLI DÜŞMÜŞTÜ..EĞER GÖZLERıM YANILMADYSA BÜTÜN KEMıKLERı KIRILDI ÇÜNKÜ DÜSTÜĞÜ ANDA ÖYLE KORKUNÇ BıR SES ÇIKTIKı ANLATAMAM..VE SONRADA ÇIĞLIKLAR AĞITLAR..O ANDA KIYAMET KOPTU SANDIM SESLERDEN.BEN O ANI SANıYE SANıYE GÖZLERıMLE GÖRDÜM VE ŞUANDA HAFIZAMI SıLıP O BıRKAÇ SAATı UNUTMAK ıSTıYORUM..
    O ANNENıN BABANIN AĞABEYıN DURUMUNU KELıMELERLE ANLATAMAM..ŞUAN ıNANILMAZ ACI ÇEKıYORUM.ANNEM ECZACI OLDUGU VE HALıMı GÖRDÜĞÜ ıÇıN 4 ADET ıLAÇ VERıP EVıME YOLLADI BENı..
    O GÖRÜNTÜYÜ AKLIMDAN ATIP NASIL UYUYABıLıRıM BıLEMıYORUM..SABAH ıLK ıŞıM HASTANEYE GıDıP NE OLDUGUNU ÖĞRENMEK OLACAK..ÜMıTLE BEKLEYECEĞıM SABAHI..BU GECE O DELıKANLI ıÇıN DUA EDECEĞıM..
    sadece paylaşmak istedim birileriyle..birkaç gece uykular haram gibi bana...

Son düzenleme: 22 Mayıs 2009
  2. 22 Mayıs 2009
  3. D'arbanwille

D'arbanwille geliyorlar bazen Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    offfffff :KK43:((((((
    allahım içim acıdı :KK43:((((
    nası bişeydir bu yaaa..
    nie çağırmamışlar fatmayı :KK43:
    ellerim tıtrıyo yaa yazamıyorum bişi

4. 22 Mayıs 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

demekkı ne kdr caresızmıss
    ıns bısey olmamıstır ..

6. 22 Mayıs 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Allah ailesine sabır versin.. değer mi ne olursa olsun kendi canına kıymaya..

ailesi perişan olmuştur yazık...

herşeyin kader olduğuna inanıyorum takdiri ilahi ne ise o olucaktır. sizde başka şeyler düşünüp hafızanızdan silmeye çalışın.

8. 22 Mayıs 2009
  9. balxixm.

balxixm. zaman eskiye dönermi...? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok kötü bir durum ya.ne söyleyeceğimi şaşırdım.kızda en azından ikna etmek için gelseydi keşke.nasıl aşklar varmış.

10. 22 Mayıs 2009
  11. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    uff ne kötü bi olay
    özellikle çocuğun anası babası için

12. 22 Mayıs 2009
  13. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Off çok kötü...:1no2:
    İnşallah kurtulmuştur.
    Allah yardımcısı olsun.

14. 22 Mayıs 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    En tehlikeli insan kaybedecek hic birseyi kalmamis insandir derler...

Demekki o kadar gözünden cikarmis herseyi....Allah sifasini versin...ölmedi anladigim kadariyla...:çok üzgünüm:

16. 22 Mayıs 2009
  17. HeLLBroTh

HeLLBroTh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    hala inanamıyorum gercekmiydi hayalmi ayıramıyorum.

Son düzenleme: 22 Mayıs 2009
  18. 22 Mayıs 2009
  19. canım ya korkunç bişey..
    aynı şekilde tam evimin karşısında erkek öğrenci yurdu var onun çatısına çıkmıştı biri bağırdı ağladı neyseki atlamayacağı anlaşıldı ama kafası o kadar iyiydi ki sendeliyordu . aşağı atlayacağından değil düşeceğinden korktuk. 2 saat orda kaldı ama ömrümüzden ömür gitti..
    keşke o çocuk o hale gelmeden ilgilenilseydi.. aileyede yazık..of ki ne offfisfisfis