inanmak zor ama miyomum kendiliginden kaybolmuş

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve julyan tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : julyan
  1. julyan

julyan ne zaman büyüyeceksiniz Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar son bebegime hamile iken miyom görüldü 3 doktora gittim kimi zararsız kimi biraz büyürse ameliyatla alırız dedi velhasıl üstünden 2.5 yıl geçti 2 kere dogumdan sonra konturole gittim 3 boyutlu ulturasyon çekildim son gittigim doktor uzmandı hatta korkulacak bişi olmadıgını fakat devamlı konturol etirmem gerektigini söyledi şu an 3 snt büyürse alırız dedi miyomla yaşamaya alıştım taki geçen adetim düzensizlik başlayıncaya kadar adet olmamla bitmesi 3 4 saati buluyordu korktum doktora gittim acaba hamilemiyim die degilmişim sevindim miyomla ilgilimi die doktora sordum ulturasyona soktu sende miyom falan yok gayet saglıklısın dedi ben şok oldum nasıl olur 2.5 yıldır bende miyom var hatta 3 doktora gittim ayrı ayrı hedpside onayladı miyom var die doktor kızdı yok diyorum sen kendine zorla hastalıkmı arıyon diye çıkıştı sevindim hatta çok sevindim ama şaşırdımda miyom kendi kendine kaybolurmu iyleşirmi ilaç filanda kulanmadım yani nasıl olduda yok oldu anlıyamadım aynı olayı yaşayan arkadaşlar lütfen yazın bilgilendirin doktor yanılmış olabilirmi sevincim kursagımda kalmasın

2. 5 Ocak 2010
  3. seher yeli

seher yeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım cok gecmiş olsun ve gözün aydın ama nasıl oldu son zamanlarda neler yedin hatırlıyomusun dr banada miyom var dedi ama daha jinekolağa gitmedim

4. 6 Ocak 2010
  5. julyan

julyan ne zaman büyüyeceksiniz Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    valla şu son 2 ay taze meyva suyuna çok düştüm sabah akşam portakal ve havuç elma suyu sıkıp içtim sence bunlar sebeb olabilirmi ama inan hiç bir şekilde ilaç kulanmadım ilaç yutmaktan nefret ediyorum bende anlamadım miyomun nasıl kaybolduguna hafta başı başka bir doktordan randevu aldım oda aynı şeyi onaylarsa bu işe inanacam çünkü hala inanasım gelmiyor 3 boyutlu ulturasyonda dahi çıktı fakat son muaynemde yok çıktı sevinmekten daha nasıl oldugunu düşünemedim ama gidecegim doktora sebebin ne oldugunu muhakkak soracam sana yazarım arkadaşım

6. 8 Ocak 2010
  7. seher yeli

seher yeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tamam canım bende önümüzdeki hafta dr a gidecem bir fikir verirsin