inanmayacaksınız sütüm tuz olmuş

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve selcanefe tarafından 14 Eylül 2008 başlatılmıştır.

14 Eylül 2008
    Konu Sahibi : selcanefe
  1. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    kızlar öyle şoktayım ki:1shok: sütümün tadı bildiğiniz tuzlu su oğlum emmeyi bırakmıştı fakat sağdığımı içiyordu zamanla onu da istemedi hatta kusar gibi çıkardı artkadaşlımın annesi sütün tuzlanmış olabilir iftardan sonra tadına bak dedi ve inanamıyorum tuzzzzzzzzzzzzzz nedenini sordum tuzlu acı ekşiyi fazla yediysem yada kafamçokkarıştı hamileysem öyle olurmuş beni bir korku sardı adet olmama daha 1 hafta var ben doğumdan sonra da düzenli adet oluyorum yinede içime kurt düştü eşime test aldırdım negatif sonuç ama deli olacam valla bu nasıl bişey yaa hiç duymamıştım kendim tadına bakmasam saçmalıyo bu kadınlar derdim inanın hala şoktayımkafamçokkarıştı ayrıca moralimi de tahmin edersiniz heralde hem bebeğime ne kadar anne sütü verirsem kar diye düşünüyodum buna üzüldüm hemde hamile olabilme ihtimali beniş deli ediyor dua edin böyle bişey olmasın oğlum daha 6 aya yeni girdi ve ben sezeryanla doğum yaptım umarım kimse yaşamasın bunu
  2. 14 Eylül 2008
  3. Bende ilk defa duydum şimdi şok oldum hemen doktorunu ara yada yarın git derim inanılmaz bişey bebek bu şekilde emmez tabiki haklı çocuk oruç tutuyomusun belki etkisi olabilir yada çokmu tuzlu yiyosun yemekleri ama ne alaka bende herşeye fazla fazla tuz katarım böle bişi yaşamadım hamileliğe gelince umarım değlsindir hadi seni geçtim bebişine yazık tam ilgi zamanları inşallah deilsindir beta hcg yaptır onda çıkar hemen tahlil sonucunla git doktora kesin olsun
  4. 14 Eylül 2008
  5. selcanefe

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    yarın oğlumun aşısı var ebelerle de konuşacam canım saol inşallah hamile değildirim
  6. 14 Eylül 2008
  7. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benim bir arkadaşım hamileyken sanırım 4 ay falan diğer bebeğini emzirdi tuzlanma falan olmadı hamilelikten değildir heralde içini ferah tut sen
  8. 14 Eylül 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    korkma cnm sutu acı olanalr var bebekler emmıyor bızım burdada bı kadının 3 cocugu var ucunude emzırememıs sutu acı dıye bebeısler aglıyormus hep sımdı yenı dogum yaptı bu bebıs emıyor su anda sutu acı gelmemıs
  10. 14 Eylül 2008
  11. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aaa ilk defa böyle birşey duydum vardır her işte bir hayır üzme kendini...
  12. 14 Eylül 2008
  13. sule-46

sule-46 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Moralini bozma ya.Geçer,düzelir tadı.
    Ve inşallah hamile değilsindir.
    Gerçi istiyosundur belki :D
  14. 14 Eylül 2008
  15. sevcan_201

sevcan_201 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım sonra emmemeye sagmaya basladım demıssın ıyı sagılmadıysa zamanla acımıs olabılır benım oglum bı gogsumu emıyor bır gogsumu emmıyor.emmedıgı gogsum zamanla sutu acıdı.sen sagıyorum dıyosun ama ıcerde kalan cok kalmıstır boylelıkle acımaya baslamıstır bu arada hamıleyken acıdıgınıda duymustum ama merak etme hamılelık degıldır sadece bebek kendı artık ememdıgı ıcın zamanla acımıstır ıcını ferah tut sana tavsıyem cok sag tekrar tadı duzelecektır oglumun emmedıgı gogsumu sonuna kadar sagdıgımda tekrar tatlı gelıyor dene bakalım tatlı gelırse bılkı benım dedıgım gıbıdır.
  16. 14 Eylül 2008
  17. Ya stresin de böyle bi etki yaptığını duymuştum bir yakınımdan...Emzirmediysen ondan da olurmuş...Hamile olduğunu sanmam cnm...
  18. 14 Eylül 2008
  19. selcanefe

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    yok canım ne bebeği heralde istemiyorum hiç zamanı değil oğlum daha yeni ilgiye sevgiye muhtaç döneme giriyor 6 aylık daha teyzesi zaten emmiyor inşallah hamile değilimdir tek derdim bu çünkü tatlı da olsa emmiyor artık bana hamile olabilirsin dedikleri için takıyorum en çok yoksa oğlum bırakalı 2 ay oldu