İnatçı Keçiler buraya..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve flzoktay tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : flzoktay
  1. flzoktay

flzoktay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Öncelikle hepinizi en içten duygularımla selamlıyorum., Kimi zaman çok uzun süren bu zorlu süreçte birbirimize destek olmak, paylaşmak adına açtım bu konuyu.
    Bebek sahibi olma konusunda tüm zorluklara gögüs gerebilen, her şeye rağmen ayakta dimdik duran, başarısızlar karşısında içinde her seferinde yeni bir umut tohumu diken ve onu yeşertmeyi becerebilen, her yeni güne yeni bir umut diyerek başlayıp hayata sımsıkı sarılan, sarılmak isteyen, bu duygusunu içinde bir yerlerde kaybetmiş olan ve bulmak isteyen inatçı keçi arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.:içelim:
    Öyle bir çember yaratalım ki; umutsuzlukları umuda çevirelim, ayakta durmakta zorlanan arkadaşlarımıza destek olalım, bulunduğu karanlıklardan hep beraber tutup ellerinden çekip çıkaralım, paylaşalım.. Ama bunu yaparken umutsuzluk cümleleri oluşturmayalım herşeye rağmen güzel şeyler düşünüp güzel şeyler yazmaya çalışalım..
    Ben daha yolun başında olan biri olarak burada, öyle yok umutlarım tükendi, olmadı, neden ben, her şey bitti, dünya başıma yıkıldı gibi tavırdaki yazıları okumak lütfen. İçinde umut olan her yazı olabilir. Kimbilir karamsar arkadaşlarada bir yol göstermiş oluruz.
    Sevgiyle kalın...

2. 28 Mayıs 2009
  3. rokoko

rokoko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba flzoktay.Evet bende senin gibi düşünüyorum.tedavi sürecinde moral ve motivasyon en önemli faktör:dance::dance::dance::dance:

4. 28 Mayıs 2009
  5. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    evt kızlar merhaba ben hazıran sonu yenı tedavıme başlıcam ve 7. tüp bebek denemem olucak her seferınde bebegıme bıraz daha yaklastıgımı düşünüyorum hıcbır zman herşey bıttı dıye düşünmedim

6. 28 Mayıs 2009
  7. rokoko

rokoko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba sedayıldız inşallah bu sonuncu tedavin olur ve emeklerinin karşılığını alırsınız:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
    ANNELİK DUYGUSUNU İNŞALLAH HEPİMİZ KISA SÜREDE TADARIZ.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

8. 28 Mayıs 2009
  9. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.320
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba arkadaşlar.Bende bir inatçı keçi olarak aranıza katılıyorum.3 kez bebeğime kavuştum fakat kaybettim.ancak aynı inançla ve sabırla yola devam diyorum.en yakın zamanda tekrar deneyeceğim taki bebeğimi kucağıma almayı mevlam nasip edene kadar.hepinize bol şans diliyorum.

10. 28 Mayıs 2009
  11. umudaMerhaba

umudaMerhaba Rabbim meleğimi nasip et Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok güzel bir konu açmışsın ellerine ve yüreğine sağlık bende şuan tüp bebek tedavisindeyim ilk denemem eşim azsoperm eğer sperm trasfer günüde çıkmazsa microtese ile sperm arıcaklar bizim durumumuz daha vahim ama benim umudum hep var olacağına inanıyorum

12. 28 Mayıs 2009
  13. flzoktay

flzoktay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evvveeet bu işte..kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5

14. 28 Mayıs 2009
  15. flzoktay

flzoktay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Hayırlısı yeni bir umudumuz var bakın...delikafadulden
    Haydi bakalım bu süreçten haberdar et bizleri lütfen..
    Karamsar arkadaşlara inat...:sm_cool:
    Sevgiyle kal...a.s.

16. 28 Mayıs 2009
  17. flzoktay

flzoktay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İnşallah hep beraber..

18. 28 Mayıs 2009
  19. flzoktay

flzoktay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ohh be rahatladım valla..İşte ihtiyacım olan bu.. Hoşgeldin..a.s.
    Her şeyin hayırlısı..Eskilere göre çok iyi bir zamanda yaşıyoruz . Her yeni gün yeni bir umut..
    Sevgiyle kal...:1hug: