İnce telli saçlar için dolgunlaştırıcı şampuan önerileriniz?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve toredo tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : toredo
  1. toredo

toredo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Beğendikleri:
    74
    Ödül Puanları:
    48
    ARKADAŞLAR SAÇLARIM İNCE TELLİ VE ÇOK KARIŞIK..TAVSİYE ETCEĞİNİZ SAMPUAN VE SAÇ KREMİ VARMIDIR?(DOLGUN GÖSTEREN)

TŞK.LER.:teytey:

2. 7 Şubat 2009
  3. karamelcik

karamelcik Guest

cnm ben tresanın ısırgan otlusunu ve yine aynı markanın saç kremini kullanıyorum.çok da memnunum.bunları deneyebilirsin.

4. 8 Şubat 2009
  5. qamzeLi

qamzeLi pamuşum Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    john firedanın saçı hacimli gösteren ürünlerinden kullananların çoğu memnun.bende son çıkanını aldım ama henüz başlamadım.herbal glo serisini kullanıyorum bu da saçlarıma iyi geldi hem yumuşacık hemde dolgun gösterdi.kokusuda çok güzel.

6. 4 Mart 2009
  7. barbizeynep

barbizeynep Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben john friedanın hacim sampunı ve kremini kullanıyorum kopugunu ve spreyini de aldım saclarıma extra hacim kattagını soyleyemem,yalnızca yaglanmaya iyi geldi ama bitmek üzere tekrar almam...marlies möller ya da aveda nın hacim sampuanları yurtdısında cok begeniliyor,onlardan almayı düşünüyorum...

8. 4 Mart 2009
  9. mannak

mannak heyecanlııııııııııııııııı Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ya bende bu kınudan çok ama çok dertliyim
    bi insanın saçı sabah yıkanıp akşama yağlanırmı yaa
    işte ben nadir insanlardan biriyim ee yağlı olunca saçlarda sönüyo
    merakla tavsiyelerini bekliyorum

10. 6 Mart 2009
  11. Princess86

Princess86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir ara rosense yesil renk dolgunlastırıcı sampuan kullanmıstım cidden dolgunlastırıyordu. ama simdi dermokil kullanıyorum ondan öncede tresan kullandım ondan önce moos ondan önce vıchy en memnunkaldıgım dermokil oldu. bu arada benimde ince hatta ipince saçlarım var dolgunlastırsın istersen rosense ama güzel koksun ısıl olsun istersen dermokil canım ama dermokil dolgunlastırmıyo

12. 12 Mart 2009
  13. barbizeynep

barbizeynep Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hacim şampuanı olarak aveda nın cok iyi oldugunu sacı yukseltip kabarttıgını okudum...john friedayı tekrar almam,su an sephora kullanıyorum bir de lush big cok iyimiş hacim konusunda...

14. 12 Mart 2009
  15. psiqo

psiqo ........... Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya benimde denemedim marka kalmadı.en pahalısına kadar hepsini denedim.ama sonuç 0.geçen bi arkadaşım dediki blendax kullanıorum dedi bakma ucuz ama dedi süper iyi geldi dedi onun saçlarıda aşırı ince telliymiş.bende diom hep gittim bi dünya şey denedim bide onumu denesem:S

16. 18 Mart 2009
  17. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

sanırım saç yapısına göre deişiyor.ben de çok şey denedim.blendax saça bir parıltı veriyor ama hiç te dolgunlaştırmıyor.şimdi bir de panten extra dolgunlaştırıcı aldım..hatta biraz sonra onu kullanacağım.sonucu yazarım gene burdan kaydirigubbakcemile2
    ama saçlarını dolgunlaştırmak istiyorsan mutlaka bakım yağları şart ve de çok faydalı.benim kalın telli güzelim saçlarım düzleştirici fön derken incecik kaldılar.haftada 3 4 kez kullanıyorum,haketmişim aslında :icecream: aktardan aldığım yağlarla falan biraz dolgunlaştı şükür:ecrin_bebek:

18. 19 Mart 2009
  19. sier

sier Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bahsettiğin şampuanları (marlies möller, aveda ve lush big) nereden temin edebiliriz.buarada sen kullandınmı memnunmusun vede fiyatları ne kadar acaba bilgi verirmisin??yerimseniben bende fohn friedayı kullandım pek memnun kalmadım ama saçları boyalı bir arkadaşım almış o memnundu.ben de boya olmadığı için sanki aşırı yumuşak yapmıştı.o yüzden pek beğenmedim..

Son düzenleme: 19 Mart 2009