ince telli ve yağlı saçlar için şampuan

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve yeldayld tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : yeldayld
  1. yeldayld

yeldayld Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    ince telli ve yağlı saçlarım var eskiden şampuanlar ikisi bir arada kremli değildi o zmn saçlarım çok güzeldi ancak artık piyasada kremsiz şampuan kalmadı gibi bişey varsa da ben bulamıyorum ve ne yapıcağımı şaşırdım her sabah özellikle bu kış aylarında saçlarımı yıkamak çok zor oluyor ve bırakın ertesi günü akşama kadar bile dayanmıyor sanki bir hafta yıkanmamış gibi görünüyor kafayı yiycem artık nolur bi yardım edin

2. 28 Ekim 2010
  3. zumruti

zumruti Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı dert bende de var arkadaşım. perma yaptırmayı düşünüyorum düz saçta daha çok yağ belli oluyor. önceden limonlu blendax vardı elidor vardı açık yeşil şimdi yok head and shoulder var yağlı saçlar için ama o da kremli.

4. 29 Ekim 2010
  5. feRhuNde_

feRhuNde_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    parası sorun değilse revivogen çok güzeldi bence ama fiyat biraz yüksek geldiği için ve heryerde bulamadığım için kullanmıyorum artık. ama cidden çok iyi bi şampuandı diğerlerine göre daha geç yağlandırıyordu. şimdi otacı ya da fiytoyu inceledim forumda ikisinden birini almayı düşünüyorum.

6. 31 Ekim 2010
  7. ispanaklikoyyimirtasi

ispanaklikoyyimirtasi NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    head and shoulderin metollüsünü deneyebilirsin

8. 31 Ekim 2010
  9. yeldayld

yeldayld Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    head&sholders, recoise, elidor, blendax, elsev, pantene, ipek, hacışakir,dove
    bunların hepsinin ince telliler için ve de yağlılar için olan tüm çeşitlerini denedim hatta clean&clearın erkekler için olanını bile denedim aynı şekilde head &sholders da erkekler için çıkardı onunkini de denedim yok yok hiç biri işe yaramadı kuaför bir arkadaş bana madem böyle bi şişe şampuanına bi çay kaçığından fazla olmıycak şekilde tuz kat çalkala senden başkası kullanmasın kurutur çünkü bi de öle yıka bi süre saçını dedi ama kesinlikle kremsiz olsun demişti denememiştim denemeyi düşünüyorum bunu duyan var mı acaba saçına zararı olur mu?
    bu arada saçlarımın sorunsuz olduğu dönemde antalyada yaşıyordum ve orada sular inanılmaz derecede kireçlidir ve tabi tuzlu da denizi var acaba bu yüzden mi saçlarım iyiydi şimdi istanbuldayım belki buranın suyundan da böle olmuştur bilmiyorum

10. 3 Kasım 2010
  11. ikizzler

ikizzler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ince telli yağlı saçlar için sebamed anti hairloss şampuanını kullanıyorum beğendim sanki:KK8:

12. 30 Kasım 2010
  13. fburcu

fburcu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ufff yaaa bende bıktım bu yağlı saçlardan bir gün dayanmıyorr yaaa:KK43: yeldayld sen denedinmi tuz katmayı nasıl oldu,sonuç alabildinmi canım????

14. 3 Aralık 2010
  15. feRhuNde_

feRhuNde_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    on bitki özlü otacı normal yağlı saçlar için olanı iyi geldi bana

16. 4 Aralık 2010
  17. frezya_05

frezya_05 ☆ηαтυяα&#846 Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    41
    ben oriflame nature limon ve zencefil özlü tavsiye ederim bi deneyin göreceksiniz dipleri yağlı uçları kuru şaçlar içindir vede kremsiz şampuan evet piyasada tüm sampuanlar kremli oldu ne hikmetse ve saç sorunlarıda çoğaldı dikkat ettiyseniz kremsiz kullanın şaçınız keçeleşiyosada krem ayrı kullanın oda sadece uçlarına tepeye sakın krem kullanmayın saçın yarısını götürüyo:78:

18. 7 Ocak 2011
  19. flue

flue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar yenı bır urun kesfettım ınanılmaz memnunum :KK66: sephoranın kuru sampuanı. saclarım ıanılmaz cabuk yaglanıor.yıkadıgımın ertesı gunu tekrar yıkamak zorunda kalıordum bu urunu kesfettım ve artık bazen 3 gun bıle ılk gunku gbı kullanabılıorum.. sac spreyı seklınde.. sac dıplerınıse sıkıorsunuz tarıorsunuz ve sonuc ılk gunku gbı temız grunumlu saclar. sıddetle tavsıye ederım :KK66:):KK49: