incir kürü acil yardımm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve gamzegul23 tarafından 25 Şubat 2009 başlatılmıştır.

25 Şubat 2009
    Konu Sahibi : gamzegul23
  1. gamzegul23

gamzegul23 Guest

arkadaşlar merhba incir kürünün hamile kalmayı kolaylaştırdığını duydum kullanan var mı içinizde heryerde önce soğan kürü sonra incir kürü kullanın diyo soğan kürünü kullanmadan incir kürünü kullansam sizce faydası olmaz mı

2. 25 Şubat 2009
  3. pumpkins

pumpkins Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
  4. 26 Şubat 2009
  5. gamzegul23

gamzegul23 Guest

çok teşekkür ederim cevabın için hemen okuycam

6. 26 Şubat 2009
  7. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    canım herşeyden önce allah ne zamn kısmet ederse bence ama bişey söylicem.. ben incir kürünü yaptım,aynı ande eşime de keçiboynuzu kürünü yaptım ama her sabah erkenden kalkıp onları hazırlamaktan üşendim 1 hafta içtim sonra bıraktım... ben o ay hamile kaldım ama kesinlikle yararı oldu demiyorum diyemem de..herşeyden önce kısmet..

8. 27 Şubat 2009
  9. gamzegul23

gamzegul23 Guest

teşekkür ederim ben de yeni bşladım umutluyum bu kür konusunda eşime de havuç kürü içirmeye başlıcam çok şükür ikimizde de bi sorun yok dediğin gibi Allah ne zama kısmet ederse o zaman olur

10. 27 Şubat 2009
  11. canım benim ablam pkoluydu.
    yumurtlama tedavisi görüyordu.aşılamaya geçilcekti ama ablam istemiyordu. keçiboynuzu ve incir kürünü uyguladı.dinlenme sürecinde doğal yollarla hamile kaldı mucize gibi!!
    umarım dileyen tüm arkadaşlarıma nasip eder inşallah en kısa sürede sonuç alırsınız..:CüvCüv:

12. 27 Şubat 2009
  13. sayes

sayes "ol " de olsun rabbim... Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    bu aya ben de başılcam incire eşime de ACE selenyum kapsül aldım+çinko+keçiboynuzu pekmezi. Bildiğimiz bir sorun yok ama olsun bizimde 5 ay oldu belki hızlandırır. İnşallah istkeyen herkese allah ım nasip etsin

14. 27 Şubat 2009
  15. Gulnihal63

Gulnihal63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    incir kürünün 15.gününü bugün tamamladım.Bendede yumurta çatlaması problemi var.13gün soğan uyguladım.İncir kürünün arasında kalan 7 gün beden temizliği yapacağım.Sonraki 21 gün incire devam.Bakacağız neler olacak ama ben hiç umudumu kesmedim 11yıl olsa bile.Görelim Mevlam neyler,neylerse güzel eyler.

16. 2 Mart 2009
  17. gamzegul23

gamzegul23 Guest

inş Rabbim dileyen herkese nasip eder ben de yeni başladım ama çok duydum işe yarayanları bizde de biz sorun yok hızlandırır diye düşünüyoruz eşim de havuç kürüne başladı hareketeli spermleri arttırıyomuş inş işe yarar

18. 2 Mart 2009
  19. gamzegul23

gamzegul23 Guest

canım inş işe yarar yalnız doktordan pekmezin aynı etkiyi oluşturmadığını duydum keçiboynuzu kür olarak daha etkiliymiş