incir kürü kulandim bir tuhaf oldum

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve eymira tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : eymira
  1. eymira

eymira Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    incir kürüne adetim bitiginde basladim tam hatirlamiyorum ama yaklasik iki hafta sonra cok acik pembe bir akinti geldi sadece birkerelik ara sira migdem yaniyordu ilk defa gaz vardi bende önceden hic olmazdi karnimdan tuhaf sesler geliyordu ve yorgunluk vardi cogu zaman neyse sonra adet tarihim geldi ve 3 gün boyunca kahverengi akinti geldi akintidan sonrada normal adet oldum (yogun bir sekilde kan geldi herzamanki gibi) ama oda sadece 3 gün sürdü simdi bilemiyorum gercekten hastami oldum yoksa hamilemiyim cünkü yüzümde asiri derecede sivilceler cikmaya basladi ve hala cok ama cok yorgun hissediyorum kendimi böyle birsey yasayan varmi aranizda arkadaslar lütfen yazarsaniz sevinirim

2. 25 Mart 2009
  3. eymira

eymira Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yazmayi unuttum adetim biteli yaklasik bir hafta oluyo ve ara sira kasiklarda eyilirken bir batma oluyor ve nedense dilimin üstü suan beyaz ve ufak ufak kirmizi noktalar var bilemiyorum (isallah baska bir hastaligim yoktur korkuyorum acikcasi)

4. 25 Mart 2009
  5. YeniBahar27

YeniBahar27 kızım saglıkla gel annem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    OVULAsyondur canım bende kullanıyrum ıncırı ve cok faydasını goruyrum

6. 25 Mart 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım hamile olabilirmsin bilemem ama hala kasıkların ağrıyorsa kistde olabilir bence en kısa zamanda doktora git

8. 25 Mart 2009
  9. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    3 gün boyunca kahverengi akinti geldi akintidan sonrada normal adet oldum dıyorsun...bence bir dr.git cnm...bu forumda çoğu arkadaşlar bu kuru yaptılar ve herangi bir şikayet duymadım

10. 25 Mart 2009
  11. Kardelen

Kardelen çok şükür Pro Üye

Beğenildi:
    2.358
    Ödül Puanları:
    538
    Ben de yaptım canım bu kürü. Böyle şikayetlerim olmadı. Sadece o içtiğim ay adetim biraz gecikmeli geldi. Bence bi doktora görün. ıncir kürünün böyle bir şey yapacağını sanmıyorum.

12. 26 Mart 2009
  13. eymira

eymira Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    baska fikri olan varmi bunlari yasayan varmi acaba aranizda lütfen cevap yazin merak ediyorum

14. 26 Mart 2009
  15. eymira

eymira Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimki cokdandir doktora gitmiyorsun diyo bir termin al git diyor ama benim bir sorunum var ben kadindoktorundan cok ama cok korkuyourm yani muayene herzaman cok acili geciyor :KK43:((( muayene olurken sadece benmi bukadar aci cekyiroum anlamiyorum bir sürü kadin/kizcocugu girip cikiyolar hicbirsey olmamis gibi ama ben muayene olduktan sonra nerdeyse bayilicak gibi oluyorum doktor rahim dar demisti bana napcam bilmiyorum ama herhalde doktora gitmedende ögrenemicem ne oldugunu off

16. 10 Mayıs 2010
  17. zambak38

zambak38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende incir kürünü uyguladım ve adet olamadım. test yaptım negatif çıktı. 5 gün geçti . ne olacak bilmiyorum. soğan kürü de adetimi geciktirmişti ve doktorum söktürücü vermişti.