incir kürü kullanan arkadaşlar soruma cvb lütfen

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve GXUXLCEZA tarafından 4 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : GXUXLCEZA
  1. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    incir kürünü uygulamaya başlıcaktım ama ilk kaynattıgım gün bugündü ve yarım litre sudan kalan 1 su bardagı bile degil sizdede bu kadarmı çıkıyo kaynadıktan sonra bana ne olur cvb yazın bide inciri ne kadar koyuyosunuz ben 15 tane koydum yarım kilo suya ne olur cvb verin bana biran önce
    bu arada konunun açılma yeri yanlışsa silmeyin ne olur taşıyın doğru yere

2. 4 Temmuz 2009
  3. Pretty

Pretty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence ibrahim saraçoğlu+incir kürü yaz google da çıkıyor en doğrusunu öğrenirsin :))

4. 4 Temmuz 2009
  5. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    baktım canım orda çıkan su ile ilgili bişi yazmıyo ondan burya yazdım

6. 4 Temmuz 2009
  7. babymom

babymom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    376
    Ödül Puanları:
    238
    gulceza incir kuruyle hamile kaldım yani ilk yaptıgım ay . vede oyle kuralina uygun yapmadım. sana soyle anlatayım, 5-6 tane inciri ortadan 2ye boluyodum ortaboy cezveye koyuyodum mutfagı toplayana kadar kaynıodu 2dk filan kaynatıodum. zaten 2 bardak cıkıo tam benim cezvemden. neyse 1 bfardagı doldurup ılıyana kadar gece yatmadan iciodum. obur bardagıda hazırlayıp tezgaha koyuyodum sabah kalkınca yuzumu yıkamadan dikiodum kafaya. aradada o karısıma yarım havuc koyuyodum havıucta catlatıomus yumisi. ins isine yarar tatlım

8. 4 Temmuz 2009
  9. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler canım zaten bende 15 incirle yapmam bidaha en fazla 10 koyarım çok bal gibi oldu koyu koyu içilcek gibi degil valla inş bende hamile kalırım adetim çok gecikti adet olmayı beklerken ibrahim saraçoğlunun sitesinde zamanının olmadıgı ve ne zaman istersen başlanabilecegi yazıyodu bende adetimi beklemeden başlamaya karar verdim

10. 4 Temmuz 2009
  11. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    walla ben geçen ay yaptım 15 taneden saraçoğlunun tarifinin birebirini bazen bir bardak çıkıyordu bazen bir bardaktan az sanırım incirin cinsine göre değişiyordu her defasında farklı marketlerden aldığım için herhalde

12. 4 Temmuz 2009
  13. simenay

simenay Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Gulceza merhaba, geçen ay uyguladım ibrahim saraçoğlunun incir kürünü, aynen tarifteki gibi 15 adet incirden yaptım ve havuçta ekledim ben, 1 su bardağı oluyordu kaynadıktan sonra ve dediğin gibi çok tatlı oluyordu tadı ama direndim ve tam 21 gün uyguladım, 1 temmuzda regl olmam gerekiyordu olmadım, 3 temmuzda yani dün test yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim, incir kürünün faydası oldu sanırım, çünkü bende yumurta çatlama sorunu vardı, yumurta çatlamadan atıldığı için hamile kalamıyordum, Rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın, çok güzel bir duygu gerçekten...

dely bunu beğendi.
  14. 4 Temmuz 2009
  15. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    aayy çok çok tebrik ederim canımm allah tamamına erdirsin sağlıcaklaaa :Saruboceq:
    valla gireli 15 dakika oluyor iki hamiş haberi aldım çok sevindimmm darısı isteyen herkesin ve benimdee başına :Saruboceq:

16. 4 Temmuz 2009
  17. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    simenaycım bende geçen ay yapmıştım incir kürünü ama havuç koymadan sonra kasıklarımda çok ağrı olunca 16.gün bıraktım korktum kist falan olcak diye regli oldum hamiş kalamdım malesef ve reglimde acayip sancılı geçti işe falan gidemedim bende bu reglimde soğan kürüne başladım eğer kist mist oluştuysa atar diye hemde miyomlarım var belki onlarada iyi gelir diye
    sen incir kürünü yaparken kasıklarından çok ağrı çekmişmiydin

18. 4 Temmuz 2009
  19. SadeceMeyra

SadeceMeyra heyecanlı ve acemi :) Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    153
    kaynattigin kabin agzini kapali tutman gerekiyor.