İncir kürü yapanlar, lütfen bakın!!!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ferdaerd tarafından 24 Nisan 2010 başlatılmıştır.

24 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ferdaerd
  1. ferdaerd

ferdaerd Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar, ben bu ay bir 10 gün kadar incir kürü yaptım, sonra bıraktım. Ayın 21-22'si gibi adet olmam gerekiyordu, ama 16'sında hafif lekelenme başladı. Ve hala da aynı şekilde devam ediyor, çok az geliyor, bir türlü adetim sökülmedi daha. Böyle bir şey yaşayan var mı? Adeti öne çektiğini okudum ama bir türlü tam olamadım eyvahedigeldismile

2. 24 Nisan 2010
  3. aleyna84

aleyna84 ya mücib Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım hamile olabilirsin belki bebeyin yerleşme kanamasıdır günün gectiyse bi tes yap bence

4. 24 Nisan 2010
  5. ferdaerd

ferdaerd Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Canım hiç ihtimal vermedim burada incir kürü yapıp adeti gecikenleri okuyunca, ama benim her gün azar azar geliyor işte. Bir belirti de yok hamilelik için. Pazartesi yapmıştım dayanamayıp, negatif çıkmıştı. Yarın bir daha yapayım bari. Çok zor bir durum ya azap çekiyorum kaç gündür bu ne diye.

6. 24 Nisan 2010
  7. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    inşallah hamişsindir tatlım :)

8. 24 Nisan 2010
  9. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Bende incir kürü yaptım. Erken oluyor ve az, kesik kesik oluyor. Ben de öyle oldu en azından.

10. 24 Nisan 2010
  11. ferdaerd

ferdaerd Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Sağol canım ama hiç umudum yok, hatta eczaneye gitmek içimden gelmiyor artık. Dışarı çıkınca bir test alacağım adettendir diye :)

frknlfr Bende incir kürü yaptım. Erken oluyor ve az, kesik kesik oluyor. Ben de öyle oldu en azından.

Ben de anlamadım arkadaşım ya, afedersin günlük pedlerle idare edeceğim neredeyse. İşin kötüsü bu ay aşılama yapılacaktı ve ben adetin kaçıncı gününde olduğumu bilmiyorum bilmiyorumkismile Herhalde bu ayı pas geçeceğiz mafoldumben

12. 24 Nisan 2010
  13. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende kullanmıştım adetim gecikmişti ,ikinci kezde adetim simsiyah gemişti..sonra doktordan müjdeyi aldık kocaman bir KıSTTı

14. 24 Nisan 2010
  15. ferdaerd

ferdaerd Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Yapma yaaa! İyice gözüm korktu şimdi offf! Pazartesi gideyim doktora bari iyice geç olmadan. Herkese yaramıyor bu kür galiba. eyvahedigeldismile

16. 24 Nisan 2010
  17. ferdaerd

ferdaerd Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Babylove, sonra ne yaptın kistler için? Kendi kendine mi gitti ilaç mı kullandın?

18. 24 Nisan 2010
  19. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben iki yıl uğraştım bebek için :KK43:(neler yapmadımkiii..
    sonr incir kürüne umut bağladım .gerçekten yumuşlar geliştirmişti ama çatlatamadığı için yani havuç yetersiz gelmişti o yüzden de kist oluşmuştu.söylemek istemezdim ama genede erken tehşiz hayat kurtarır açısından seni uyarmak istedim..
    Doğum kontrol kullandım 1 ay..garibim ben o ay bile bebek çalışmaları yapmıştım ya tutarsa diyee :KK43:((((((
    ama dilerim inşallaah bebiş olmuşturda yerleşme kanamasıdır İNŞALLAAAAAH:Saruboceq: