indesit IDL 500 bulaşık makinesi kullananlar!!!

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve AquaBarbie tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

15 Aralık 2008
    Konu Sahibi : AquaBarbie
  1. AquaBarbie

AquaBarbie change your my life!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam indesit IDL 500 marka bulaşık makinesi kullanan arkadaşlar memnun musunuz makineden? benim eşim doğum günü hediyesi olarak aldı bana(haziranda) ya tabakları falan tertemiz yıkıyor ama bardakları temiz yıkamıyor her şeyide tam anlamadım ya .bazen çok güzel yıkıyor ama bazen makineyi 2 kere çalıştırmak zorunda kalıyorum resmen.bide bizim buranın suyu çok kreçli (ankara dikmen) inanaın makineyi boşaltmaya eriniyorum bütün bardakları tek tek silerek yani temizleyerek yerleştiriyorum rafa.ay bide 5 programlı iyice sinir olmaya başladım.calgonıt tablet kullanıyordum bu sefer pril tablet aldım ama sonuç aynı .lütfen yardımcı olun bana yoksa balkondan aşağı atacam ben makneyi (bulaşık yıkamaktan nefret ediyorum ben ya)!!!...-tatlicadiarzu-

2. 15 Aralık 2008
  3. BEBS

BEBS Guest

cnm işin kolaylaşacağına zorlaşmış makinen sayesinde.bence servisine gösterin.daha çok yeni pırıl pırıl yıkaması lazım.benimki simens beş senedir kullanıyorum.birtek şikayetim olmadı.üstelik dianın deterjanını kullanıyorumsırnaşık şeydevir hesap devri.umarım arkadaşlar yardımcı olabilir

4. 15 Aralık 2008
  5. AquaBarbie

AquaBarbie change your my life!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok saol canım ya bende bu gidişle öle yapacam ama bakalım bi kullananların önerisi olabilir !!!...ay bide ben oldum olası sevmem bulaşık yıkamayı evi bal dök yala kıvamına getiririm ama mutfaktaki 2 bulaşık dağ gibi gelir gözüme...-tatlicadiarzu-

6. 15 Aralık 2008
  7. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    konu içeriği nedeniyle "faydalı bilgiler" bölümüne taşınmıştır
    editör arkadaşımın da bilgisine

8. 15 Aralık 2008
  9. BiRiCiGiM

BiRiCiGiM askinin biricigi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    indesit markasi ni taniyorum pek kaliteli degil
    ben mutfak alirken satici önermemisti bu markayi arkadasimida var hic kullanmadi iyi yikamadigi icin eger degistirme imkaniniz varsa geri verin baska marka alin bence

10. 16 Aralık 2008
  11. ilayda26

ilayda26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. Tabaklarini, bardaklarini, ilk once suyunun altina tutacaksin. öyle pis pis koymiyacaksin, makinenin ömrüû kisaltirsin
    2. Makineye alt kismina tuz koyacaksin 1 kg civari. özel makineler için. Bardaklari çizmelerini önler
    3. Durulama suyunuda ilave etmeyi unutmayacaksin. Calgonit. Bardaklari parlatiyor.
    4. 2 ayda bir Calgonitin makine yikamasi için bir sivi ilaci var, adi ne bilmiyorum. Makineyi o ilaça bosa çalistiriyorsun, içinde olan yaglari temizliyor.

BUNLARI YAPTIGIN SURECE BIR SORUNUN OLMAZZZZ