İnegöldeki Opr.Dr.Mustafa Kır' a gidenler bilginize ihtiyacım var!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve dil_nur tarafından 18 Kasım 2009 başlatılmıştır.

18 Kasım 2009
    Konu Sahibi : dil_nur
  1. dil_nur

dil_nur Hoşgeldin Dünyama Bebeğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bir yıldır çok istememe rağmen hala bir bebeğim olmadı :çok üzgünüm:
    Bu yüzden tedaviye başlamak istiyorum ama doktor seçimi konusunda kararsızım
    Daha önce bu doktora adet düzensizliği için gittim ve sonuç aldım çok da ilgili bir doktor çoğu kişidende olumlu şeyler duydum ama yinede yorumlarınıza ihtiyacım var kızlar
    İnşallah yardımcı olacaklar vardır şimdiden hepinize teşekkürler opuyorumnanaktan

2. 18 Kasım 2009
  3. dil_nur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kimse yokmu kızlar yaa :uhm:

4. 22 Kasım 2009
  5. dil_nur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bukadar geliyorum gidiyorum hala kimse yazmamış 1 kişi bile yok galiba bendekide ne şans ama akannehir

6. 23 Kasım 2009
  7. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende daha önce inegölde yaşıyordum ordaki hiçbir dr sana tavsiye etmem canım ne mustafa kırı nede hıdır dalgıcı ne osman mıdır nedir ben onlarla 1yıl yıl vaktimi harcadım hep yanlış tedavi uyguladılar istanbula gelince gözüm açıldı ve bana birsürü pürüz bırakmışlar verdikleri ilaçlar iğneler hep kist yaptı ayrıca benim nekadar ilaç verselerde çocuğum olması imkansıs mış buraya geldim istanbula dr gittim benden ilk hgs çektirmemi istedi ve tüplerim tıkalıymış ayrıca kistlerimin oluştuğunu da burda öğrendim 20kadar varmış bana dr hiçmi dr gözükmedin sen nasıl durdun bu kistlerle dediler herneyse canım anlatmakla bitmez onlar ilk fitil verirler arkasından kılomen arkasından iğne vermişlerdir dimi.
    benim sana tavsiyem bursaya gir güzelbir özel hastaneye güzel bir tedavi uygulasınlar bitanem hiç orda vakit harcama bebeğine kavuşursun inşallah

8. 24 Kasım 2009
  9. dil_nur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkür ederim canım ya :1hug:
    bende anlayamadım zaten iyimi kötümü :sm_confused:
    burdaki millete sorarsan iyi diyolar sanırım adam ilgileniyo falan diyemi nedir
    çünkü bende gittiğim zaman memnun kaldım gayet ilgiliydi ama sonuç alamayacaksam boşuna gitmenin de bir anlamı yok sana katılıyorum canım kaydirigubbakcemile5

Bursayı da düşünmedim değil ama herzaman nasıl gidicem işin kötü tarafı o gidememki :1no2:
    herkese çocuk düşünmüyoruz diyorum ama 1 senedir istiyoruz aslında
    kimse duymadan tedaviye başlamak istiyorum kaynanamlarla aynı evdeyiz üst katta oturuyolar dolayısıyla nereye gitsek haberleri oluyo :kızgın: oraya gidersem anlarlar of ya napcam ben mafoldumben
    olmadı burda yeni bir tıp merkezi açıldı selenay tıp merkezi emekli öğretim üyesi bir doktor var Prof. Op. Dr. Engin ERKÜN
    onu bir denesem diyorum yakın olunca her türlü giderim sıkıntı olmaz diye düşünüyorum arayışım ondan ama memnun kalmazsam dediğin gibi bursaya giderim napıyım :nazar:
    Tekrar teşekkürler tatlım bilgilerin için opuyorumnanaktan

Son düzenleme: 24 Kasım 2009
  10. 24 Kasım 2009
  11. Nagihan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bişeydeğil hayatım sen o yeni açılanı da dene istersen ama ötekiler hep para avcısı tabi sende haklısın bursaya herzaman gideilmez yumurtlama takibine soktumu bu doktorlar seni hgs istedimi aşılama önerdilermi ben 1yılımı geçirdim ordaki doktorlarda bana da çok iyi geldi herkese tavsiye etmiştim çünki bilmyordum neyin ne olduğunu burdaki doktorlarla kıyasladığım da onları ya çok akllı yada çok cahil zannettim
    sana tavsiyem bursada iyi bir doktor araştır 2veya 3kere git derim bende saklamıştım kaynanamlardan tedavimi görümcem annesine söylemiş o da başkalarına böylelikle belli oldu zaten şimde de baya bir zaman geçtiğinden herkes anlıyor 6seneye gireceğim artık biliyorlar tedavi gördüğümü malesef tekrar geçmiş olsun canım

he sen tedaviye başlıyalı çok oldumu ve hgs istedilermi senden merak etdiyorum

12. 26 Kasım 2009
  13. dil_nur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    yok canım ozaman düzensizliğim yüzünden gittim onuda stresten dedi ama doğru düzgün bir test bile istemedi sorun olmadığını bir bakışta nasıl anladı bende anlamadım.fisfisfis
    yani çocuk için henüz tedavi olmadım sadece bu sorunum çocuk olmasına da engel olurmu diye sordum oda olmaz sen daha yeni evlisin stres yapma yeter dedi sepetledi Çok üzgünüm çoook
    açıkcası 1 senenin dolmasını bekledim belki olur dedim ama hala meleğim gelmedi :çok üzgünüm:
    Şimdilik yeni açılan tıp merkezini denicem bakalım inşallah iyidir :Saruboceq:
    neyse öpüyorum canım Allahım senide en yakın zamanda kavuştursun meleğine :Saruboceq:
    buarada iyi bayramlar opuyorumnanaktan

14. 30 Kasım 2009
  15. Nagihan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    saol canım senin de geçmiş bayramını kutlarım bende bayramda inegöldeydim orayı biliyorum hatta gçerken önün den sen aklıma geldin canım alah sanide meleğine kavuştursun bende seni öpüyorum canım

16. 1 Aralık 2009
  17. dil_nur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Sağolasın canım ama ben bayramda memleketimdeydim zonguldakta :eek:
    Bir dahaki sefere geçme öyle gel beklerim :1hug:
    hepimiz için Allahım hayırlısını nasip etsin :Saruboceq:

18. 3 Ocak 2010
  19. karia44

karia44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    naagihanın dediğine bakma sen yaş çok ileri değilse 30-32 üzeri 1 yıl dolmadan hsg istenmez istenirsede başka dr lar onu eleştirirler. dıştan bakarakta tüp açıkmı kapalımı anlaşılmaz. doğal olanı önce varsa enfeksiyonu düzeltip en basit tedavi ile başlamaktır yani klomenle.