ingilizce öğrenmek istiyorum

Konusu 'Yabancı Dil Eğitimi' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

evde kendı kendime ing öğrenmek istiyorum
    ama nasıl yapıcam hangı ktb alıcam bılmıyorum
    bana yardım edermısınız ?????(temelim yok denecek kadar az)))

2. 26 Ağustos 2008
  3. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    cesur öztürk'ün hacettepe taş yayınlarından çıkan bir kitabı var, ama sanırım rengi kırmızı olanı başlangıç içindi, çok iyi temel veriyor, tavsiye ederim.

4. 26 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

hi,how are you?
    :))
    bende pek bilmiyorum ama kitap yerine interneti tavsiye ediyorum
    hemeningilizce.com;ezgi.com;ingilizce.net var oralara bak ama önemli olan sürekli o dili kullanman yoksa çabuk unutursun dünyada ki en zor türkçe:)) ingilizce çok çok kolay bir dil bende bu ay ismek kursuna başlayacağım birde internette bi ara ingilizce chat odaları vardı yalnızca ingilizce konuşuyorsun eger aşağılanmayı göze alıyorsan bak derim:))çünkü cevap veremeyince bazen kırıcı olabiliyorlar:))

6. 27 Ağustos 2008
  7. _nazenin_

_nazenin_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ben de gidiyorum ing. kursuna..bu ing. chat odalarının adreslerini verebilirsen sevinirim..

8. 27 Ağustos 2008
  9. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim iyi edersin ingilizce heryerde konusulan bir dil gercekten cok onemli bir dil bende ingilizce kursuna gidiyorum malum kaldigim yer ingilizce konustugu icin.

10. 27 Ağustos 2008
  11. essrra

essrra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aslında evde kendi kendine dil öğrenmek çok zor bence, kursa falan gitmek lazım

12. 28 Ağustos 2008
  13. ella_nora

ella_nora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    78
    bence de ben de dil öğrenmeyi çok istiyorum ama bunu ewde yapmak çok zor temel yok çünkü ve pratik yapamazsın bence en iyisi ya yurtdışı ya da iyi bir dil kursu

14. 29 Ağustos 2008
  15. bonibon

bonibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eger hic bilginiz yoksa türkce aciklamali olan FONO yayinlarinin ingilizce ilk adim kitabini öneriyorum.... o kitabi bitirdikten sonra da artik türkce olmayan ama artik anlayabileceginiz Oxford Grammar in Use un ilk baslangic kitabini öneriyorum... ...

ben bahsettigim fono yayinlarindan almanca ilk temelimi aldim ve sonra daha ciddi kitaplara gectim... cok faydali oldu... sonra da ayni seriden ispanyolca calistim... yine süperdi....

bir arkadasima da is icin ingilizce gerektiginde ayni kitabi önerdim... cok isine yaradi.... ayrica internette ingilizce egitim veren bir cok site bulabilirsiniz... telaffuz icin de o cok faydali... duyma sansiniz var... bilginize :CüvCüv:

bu arada dilaranin söyledigine de bir aciklama getirebildim sanirim... evde dil ögrenmek mümkün ama ne kadar zaman ayirdigina ve azmine bagli... ben almancayi evde bu sekilde ögrendim... sonra kurs icin sinava girdim ve 5. kurdan basladim :)

Son düzenleme: 29 Ağustos 2008
  16. 29 Ağustos 2008
  17. EU1

EU1 Guest

ben de fonoyu öneriyorum türkçe anlatım bol örnek ve örneklerin türkçe anlamalrı da var.

18. 29 Ağustos 2008
  19. tembelteneke

tembelteneke Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Dost kitabevinde satılıyor genelde iniglizce eğitim cd si v bir adet kitapcık. 2 cd si var. Başlangıç için yararı olabilir ama çalışkansanız. ben de var mesela ama tembelim kendi kendme çalışma konusunda. Biraz çalıştım bıraktım. Telafuzu da öğretiyor.