ınhıbın b testi yaptıranlar lütfen bilgi verirmisiniz

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve selin1997 tarafından 19 Şubat 2013 başlatılmıştır.

19 Şubat 2013
    Konu Sahibi : selin1997
  1. selin1997

selin1997 Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    6
    Eşime inhibin b testi yaptırmak istiyorum bunuda bu sayfalardan öğrendim ,celalettin peru dan randevu almayı deniyorum olmuyor .kızlar ben bu testi yaptırıcam eşime bu testte referans aralığı nedir yani kaç olması lağzım acaba merak ettim yani doktor bu sonuca bakarak testiste sprem üretimi olup olmadığınamı karar veriyor ve sizlerde ona göremi microteseye karar veriyorsunuz ne olur bana yazın bişeyler öğrenmeye çalışıyorum çok sıkıldım bu çaresizlikten dr emre bey direk microtese önerdi eşim hala oralı değil 9 yıl oldu evleneli ama ellerim hep boş gözlerim hep bebeklerde ama görünüşte hep sağlam dimdik durmaktan yoruldum artık :KK43:

2. 19 Şubat 2013
  3. nur.sen

nur.sen Rabbim OL! dedi... Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    canım mail atabilirsin hocaya bilgi verebilirsiniz durumunuzla ilgili
    16-225 aralığında bizim yaklaşık 1.000.000 sperm var ve 47 çıkmıştı inhibin b değeri
    bu test üretim olup olmadığıyla ilgili bilgi veriyor
    hoca buna göre bir tedavi uygular
    tabi değer çok düşük olursa m.tesede çıkma şansı da çok düşük oluyo

4. 19 Şubat 2013
  5. selin1997

selin1997 Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    6
    nur.sen cevabın için çok teşekkür ederim sanırım sen deneyimlisin bu yolda kafama takılan birşey olursa sana sormak isterim mahsuru yoksa eğer

6. 20 Şubat 2013
  7. nur.sen

nur.sen Rabbim OL! dedi... Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    rica ederim canım bizi de celalettin hoca hakkında gözdemmmmmm adındaki arkadaşımız bilgilendirdi
    eşim de hocaya gideli 1-1,5 ay oluyo bitkisel olarak takviyeler önerdi hoca
    tabi ki aklına takılanı sorabilirsin canım
    benim de bilgim varsa bu konuda yardımcı olurum sana.