inneov densite tablet kullanan varmıı?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve sevilik tarafından 20 Ekim 2009 başlatılmıştır.

20 Ekim 2009
    Konu Sahibi : sevilik
  1. sevilik

sevilik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu tableti kullanan varmı acil yardım edin yoksa kafamda tek bir tel kalmayacak:sinifsinif:

2. 10 Kasım 2009
  3. siriusa

siriusa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim 1 kutu bitmek üzere anlıyamıyorum saçlarım biraz daha güçlü gibi ama badem ve zeytinyağıda kullanıyorum ve cildide güzelleştiriyormuş öyle duydum

4. 23 Kasım 2009
  5. sevilik

sevilik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cildi güzelleştirdiğini hiç duymadım ama sanırım kullanmaya başlamalıyım galiba başka hissettiğin bi değişiklik varmı

6. 25 Kasım 2009
  7. siriusa

siriusa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok tam anlıyamıyorum ama dökülme sıfır gerçi öncedende çok dökülmezdi zaten yeşil çay üzüm çekirdeği çinko gibi vitaminler var içinde banada eczacı arkadaşım tavsiye etmişti zaten 3 kutu bitirmek gerekiyormuş tam etkiyi anlıyabilmek ama kullananların memnun olduğunu söyledi ama benim yoğun saç dökülmesi yok önlem amaçlı kullanıyorum ilk başta saçlarım yıpranmadan dolayı kopmaya başlayınca dökülüyor zannettim korktum fakat dipten değil röfle yerlerindenmiş fakat saçlarım çok yıprandı açtırma işlemlerinden korktum birden ne varsa aldım saçım için artık okadar çok şy uygulamaya başladımki saçıma hangisi hangisinin etkisi bilemiyorum artık ama sende dökülme varsa eğer saç için okadar çok şey araştırdımki sarımsak ve zeytin yağı karışımı baya iyiymiş araştırmalarım sonucu

8. 25 Kasım 2009
  9. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben priorinle inneov arasında kalmıştım geçen yıl priorini çok övdükleri için onu aldım ve 4 ay içtim ,ama dökülmeyi kesmedi ufak saçlar çıkardı bu yılda dökülmem devam ettiği için medobiotinaldım,2 gündür içiyorum mucize gibi bir tablet kullananların hepsi çok memnun faydasını görürsem burayada yazarım dökülme problemi çok moel bozucu sağlıklı gür saçlar diliyorum.

10. 24 Ocak 2011
  11. Flamenca

Flamenca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    61
    Bugün eczacı tavsiyesi ile İnneov Densite aldım. Eczacı yıllardır tanıdığımız bir kadın ve yan etkisi olmadığını ve çok faydalı bir ürün olduğunu üzerine basa basa söyledi. Saçlarım yeni dökülmeye başladı, araştırdım, cerrahi müdahale geçirenlerde 2-3 ay sonrasında dökülme başlayabiliyormuş (herhalde narkozla ilgili bir durum), ben de hemen hemen 3 ay önce bir ameliyat geçirmiştim, sanırım ondan dökülüyor. Saçlarım benim için çok önemlidir, çok gür ve uzundur bu yüzden dökülmelerine hiç tahammülüm yok. Bu tableti kullanan ve fayda gören (ya da yan etkisi ile karşılaşan) varsa yazabilir mi lütfen?

12. 4 Şubat 2011
  13. audreywaldorf

audreywaldorf Aşkım Sen Benim Balımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    Bugün aldım 3 kutu. Şuan çok avantajlı , 2 tane alınca üçüncüsü bedava. Yani tanesi 50 liraya geldi.Neyse içmeye başladım günde iki defa arka arkaya içiliyomuş.Başladım etkisi olursa haber vericem ama saçlarım o kadar döküldüki eski gür haline umarım yeniden kavuşabilirim

14. 8 Mart 2011
  15. audreywaldorf

audreywaldorf Aşkım Sen Benim Balımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    açıkçası yeni saç çıkarmadı kafamda ama dökülme tamamen durdu saçlarım avuç avuç dökülüyordu şimdi bir iki tel :KK3:

16. 11 Nisan 2011
  17. sunsea

sunsea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    63
    Canım ben de bu ürünü bugün gördüm eczanede.Peki saçlarında bir parlaklık var mı ya da daha sağlıklı görünüyor mu?

18. 6 Ekim 2011
  19. Moonligth

Moonligth Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar banada doktor verdi ama faydası varsa alim fiyatı nedir bilmiyorum gercenten varsa alim yani