innova mı? olay mı? yardımmm :(

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve cemilesultan tarafından 18 Ekim 2007 başlatılmıştır.

18 Ekim 2007
    Konu Sahibi : cemilesultan
  1. cemilesultan

cemilesultan Guest

mrb arkadaşlar ciltteki sivilce lekeleri gözenekleri için ne yapmam gerekiyoo ya cildimde yağlı dün olayın ürünlernden almak için mağazaya ittiğimde senin yağına uygun değil 30 yaş üzeri için var dediler tavsiye etmediler innova markayı önerdiler sizde innovamı olaymı arasında kaldım :S:sm_confused: innova nasıl bir marka kullanların görüşlerini alabilirmiyim şimdiden tsk ederim hepinize [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. 18 Ekim 2007
  3. selayy

selayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vallahi innovanın peelingini kullanıyorum ben memnunum. ama olayı hiç denemedim.

4. 18 Ekim 2007
  5. selayy

selayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    annemde denedi ama annemin cildine yaramadı innova. her cilt tipine göre değişiyor valla canm. genelleme yaparsak yanlış olur. benmde cildim yağlı ben faydasını gördüm. karar senin canm.

6. 18 Ekim 2007
  7. DeKoLTe

DeKoLTe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

8. 18 Ekim 2007
  9. cemilesultan

cemilesultan Guest

Bitkisel ürünler cilde daha iyi gelir sanırsam. Aman ya her satıcıda kendi ürününü tavsiye ediyor diğerini kötülüyo kafa karıştırıyo. EE kanka napacaz şimdi :) :1hug::teytey:[/QUOTE]

vallaha bilemicem :KK70: kankişş innovayı deneyek en iyisi anladın sen oni :KK70:ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

10. 18 Ekim 2007
  11. DeKoLTe

DeKoLTe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kanka yazdım da gitmedi galiba. anladım ben onu zaten. Başka kullananlar yokmu kıi

12. 18 Ekim 2007
  13. cemilesultan

cemilesultan Guest

beklioz yorumlarınızı kızlar yüreğim sızlar :KK70::KK70::KK70::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

14. 18 Ekim 2007
  15. ayydolunay

ayydolunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende innova fondeten kullanıorum bir çok fondotene göre ii benim de yüzümde sivilce lekeleri var dierlerine göre daha ii kapatıo böle fondeten olduğunu hissetmiorsun ma kişiden kişiye deişebilir tabii....

16. 19 Ekim 2007
  17. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    958
    Ödül Puanları:
    188
    kesinlikle olay çok daha uzman bir marka abd de en çok satanlar arasında ve her yaşa uygun ürünleri var ben kullandım ordan biliorum cnm,30 yaş üstü ürünü de var 20 yaş için de var.jel yüz kremi,göz jeli kullandıım ürünler,sonra suda köpüren cildi temizleyen mendilleri var onlardan almayı düşünüorum izmitte okuorum her iste gidişimde tonik,jel fln taşımak zor gelio çünkü.göz makyajı temizleme kremini kullanıorum şu an hiç tahriş etmio çok güzel.istersen güneş korumalı kremi de var ,cadı fındıgı özlü toniği çok gzlmiş a.s.

18. 19 Ekim 2007
  19. periprensesi

periprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben olayin yagli ciltler olanini kullaniyorum yasimda 23 daha. yani cok fark etmiyor.sivilce geciren bir sey degil. ben hic bir urunden memnun kalmadigim icin sana urun soyleyemem hele doktora git hic demem.
    yine de eubos deneyebilirsin olaydan biraz daha pahali.