innova

Konusu 'Genç Ciltler ve Sorunları' forumundadır ve lavinya85 tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : lavinya85
  1. lavinya85

lavinya85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    slm arkadaşlar dün garnierin gözaltı rollonuna bakmak için watsons a girmiştim fakat satıcı kız innovanın gözaltı kremini önerdi bi deniyim dedim sonrada burnumdaki hafif siyah noktalar için jel ve nemlendirici verdi onlarda innovanın.konuştuda konuştu ikna etti resmen beni. iki gündür kullanıyorum fakat bugün annem yüzüne nolmuş dedi böle ufak ufak yüzlerce pütür oluşmuş ve regl zamanlarımda alnımda oluşan sivilceler harici cildimde hiç bi sorun olmaz şimdi sürmeye devam etmeye korkuyorum acaba daha kötü yaparmı yoksa ilk zamanlarda normalmi bide geri götürsem değiştirme felan olurmu o kadarda para verdim ufacık şeylere yüzüme pek bişi sürmediğimden bilgimde yok eğer bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar:gitme:

2. 4 Mart 2010
  3. emirgulay

emirgulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende bi kere öyle bi satıcı kıza aldanıp innova ürünü aldım bana pek etki yapmadı ama ablamın cildini tek kelimeyle mahvetmişti innova tavsiye eden kozmetikçilere karşı çok tepkiliyim artık.umarım sana iyi gelir çünkü en iyi ürün bile bazılarına iyi gelmeyebilir.innovayı bir daha asla almam ama yaşadığım tecrübeden dolayı

4. 5 Mart 2010
  5. hll_legend

hll_legend Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya o satıcılara bende inanmayanlardanım artık.Geçen ürünlere bakınıyorum kız hemen geldi yanıma işte ne istersiniz falan.Dedim valla yanağımdaki şu lekeler için ne önerirsiniz.Sea beauty nin ölü deriyi atmak için bi ürününü gösterdi bu şöyle iyi böyle iyi sizin ihtiyacınız olan şey falan.DEdim şimdi alamam biraz pahalı.Bi araştırıyım sonra bakarım.Ozaman siz araştırana kadar innovanın kil maskesini verelim oda çok iyi bi ürün kullanın.Yani şunu verelim,o olmadı bunu verelim.Satış yapmak tek dertleri.Size iyi gelip gelmiyeceği umurlarında bile değil.Dikkat ettiyseniz hep önce en pahalı ürünü tavsiye ederler,sonra en ucuza kadar gider ve hepsine çok iyi ürün diyorlar.

6. 6 Mart 2010
  7. lavinya85

lavinya85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    evet haklısınız dilleriyle resmen seni etkisi altına alıyolar halbuki kolay kolay kanmam ama nasıl olduysa inandım inş bi yan etkisi olmaz öle kötü .gerçi küçük küçük pütürler oldu sanki cildimde ama off :KK43:

8. 25 Nisan 2010
  9. agyness

agyness Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    innova benden de veto yedi bir daha asla almam. watsonsdakiler hep beni de kandırıyor. en son city cream ve yüz yıkama jelini kullandım. yüzüm tanınmayacak hale geldi. şimdi estee lauder kullanıyorum. ilk zamanlar ondan da memnundum ama şimdi o da yüzümü bozmaya başladı. lisede hiçbir şey sürmezdim cidden yüzüm bebek gibiydi. en iyisi hiç uğraşmamak sanırım. :)

10. 25 Nisan 2010
  11. lolita19

lolita19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben kil maskesini kullanıorm memnunum cnm

12. 26 Nisan 2010
  13. Yasemen79

Yasemen79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    kimse yok muu?

Son düzenleme: 29 Nisan 2010
  14. 13 Mayıs 2010
  15. benoctobus

benoctobus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iğrenc bı urun bende bayaa bısey ler aldım oldugu gıbı duruor bende ısrarcı satıcı magduruyum:S

16. 13 Mayıs 2010
  17. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bence hem ucuz hemde etkili olan kil ve mısır unu maskesi eğer cildiniz yağlıysa yaz günlerinde maskeye birazda limon sıkın cildi çok güzel yapıyo.okadar para vermeye dahi değmez.siyah noktaları yüzdeki gözenekleri açıyo

18. 21 Haziran 2010
  19. Thetis

Thetis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    innova çok kötü bi marka. zorla satıyolar içinde çok sayıda zararlı kimyasal oldugunu öğrendim. bi ara bende tonik almıştım hep sivilce yapmıştı tertemiz cildimde. hemde çok pahalı diğerlerine göre :eek:klava: