ınoa loreal yeni nesil saç boyası

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve stormseda tarafından 24 Nisan 2010 başlatılmıştır.

24 Nisan 2010
    Konu Sahibi : stormseda
  1. stormseda

stormseda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iki gündür lorealın yeni saç boyasının reklamı yapılıyor adı ınoa içeriği diğer boyalardan çok farklı amonyak ...vs yok yani içinde yağ kaynaklı saç boyası diğer boyalara göre, saçın doğal koruyucu tabakasında bulunan yağ iki katı daha iyi muhafaza ediliyor. Anladığım kadarıyla saç yıpranmıyor ve renk kalitesi daha iyi:lepi: ama galiba kuaför salonlarına boyanıyor herhalde bu boya saç boyası satan yerlerde satılmıyor :çok üzgünüm: inşallah satılır çok merak ettim açıkçası

Son düzenleme: 24 Nisan 2010
  2. 24 Nisan 2010
  3. dilo_can

dilo_can 23.07.2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben bu markayı kozmetikçilerde gördüm bende bitter siyaha boyatmayı düşünüyorum..

4. 25 Nisan 2010
  5. persiangirl

persiangirl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    inoa varmı canım kuaförlerde?kesin almalıyım

6. 22 Temmuz 2010
  7. moufle

moufle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bugün bu boyayla boyattım saçlarımı kuaförde, fakat memnun kaldıığıımı söyleyemem. Evet doğru boya sürülürken ve bekleme esnasında saçın diplerini yakmıyor ancak boyanıın saçtan çıkması için ovalıyorlar, işte o bölümde saçımın dipleri çok acıdı ve yandı. Şu anda da dokunduğumda saç uçlarmda hiç bir yumuşaklık hissetmiyorum.