İnşallah bi sorun yoktur gebeliğimde,bilenler yardım etsin...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sansee tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

20 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sansee
  1. sansee

sansee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    meraba kızlar bende yeni hamile olduunu öğrenenlerdenim ,daha önce 2 gebeliğim oldu biri röntgen yüzünden alındı ,diğeri bi kaç gün geçince düştü ,2 ay önce doktorum bana polikistik oversin diyince baya telaşlandım ama daha önce gebelik yaşadıın için 6 ay dene bakalım olmazsa tedaviye başlarız dedi ,14 Eylülde son kkez adet oldum ,10-12 ekim de adet olmam gerekiyodu ama ama günüm geçti,13-15 ekimde idrar testleri yaptım bişey çıkmadı ,18 ekimde kan testi yaptım 130 hcg çıktı yani pozitif ama doktorum gebelik kesesi görmedi:KK43: bu gün gene jtest yaptık değerim 325 e çıkmış ,dotorum değerlerimi bbeğendi ,haftaya çarşamba keseyi görebiliriz dedi,bol bol yeşillik ye dedi...şimdi sorum ..az önce bi arkadaşım su gebeliği olabilir çok umutlanma hemenn dedi ,ee gebelik kesemde gözükmüyo ,eğer hamileysem kaç haftalık oluyoki kızlar ,bu belirtiler normalmi.?* nolur bilgilendirin benii:KK43:((bilmiyorumkismile

Son düzenleme: 20 Ekim 2010
  2. 20 Ekim 2010
  3. Soru ilgeci

Soru ilgeci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    evet,içini ferah tut. ben ilk öğrendiğimde 117 idi.iki gün sonra 300 küsür çıktı. 1000'e ulaşınca görülüyor kese dedi doktorum,daha iki haftalık dedi,iki hafta daha bekledik.muhtemelen senin de o kadar daha.4 haftalıkken gördük.4 mm idi o zaman bile,vajinal ultrasonla gördük. benim gebeliğim 8.haftada sonlandı malesef.inşallah kucağına sağ salim alırsın bebeğini.

4. 21 Ekim 2010
  5. hipperaktif

hipperaktif bal kızım,kaymak kocam:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun önceki yaşadıklarınız için arkadaşlar. İnşallah umutlarınız daim olur bebişlerinizi hayırlısıyla kucağınıza alırsınız.

6. 21 Ekim 2010
  7. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşını su gebeliği dediği şeye boş gebelik de deniyor.Ben yaşadığım için söyleyeyim boş gebelikte kese gözükür ama içinde bebek olmaz.Senin daha çok erken ben en erken keseyi 5+2'de falan görmüştüm o da minicik bişeydi.Endişelenme daha çok başındasın.Doktorun problem yok değerlerinde demiş olumsuz şeyler söyleyenlere takılma doktordan daha mı iyi biliyolar.Doktoruna güven ve içini ferah tut.

8. 21 Ekim 2010
  9. efsa34

efsa34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kan testinde değerin 1000-1500 aralığına ulaştığında kese gözükür ancak...bu değerlere 5 haftalıkken falan ulaşılır...yani telaşlanmadan bekle görürsün inşallah...