İnsan beğenmediği birini ne kadar sevebilir?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU1 tarafından 30 Eylül 2007 başlatılmıştır.

30 Eylül 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Erkek arkadaşınız tlfda şiddetli bir tartışma anında 'tipsiz,sanamı kaldım' diyerek tlfu suratıınıza kapatsa,siz fazla etkilenmemiş gibi dursanız da sonrasında ısrarla tekrar tekrar arasa özür dilese nasıl dediğimi bilmiyorum dese ne yaparsınız?Zaten bu o an çıkan birşey değildir uzun bi zaman sözlerinden ve davranışlarından sizi aslında çok da beğenmediğini düşünüyorsunuz.Bunu da gurur meselesi yapıyorsunuz size her bakışında sizi beğendiği için değil tam tersi amaçlı baktığını düşüneceğiniz için ayrılmak istersiniz ama o sevdiğini söyler..Sizce ne yapmalı?

2. 30 Eylül 2007
  3. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    hiç düşünmez terk ederdim beni bakışlarıyla aşalayıp küçümseyen birisinin yanımda ne işi var kesin başka bir şeyin peşindedir o, beni sevip beğendiğini gölerinden okumalıyım ağızla söylenen beni pek enterasa etmez ve hiç etkilemez önemli olan göler ve davranışlardır eee birde bunu ağzıyla söylediyse tuz biber olmuştur ona by by:eek:klava:

4. 30 Eylül 2007
  5. fatto

fatto DÜNYAYI KURTARAN KIZ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bana o sevgili bozuntusundan daa i muamele yapçak kıymetimi bilçek başka bi erkek daa vardır elbet şu dünyada öle hakaret edip aşşağılaamaz kimse kimsei bu duyguları hareketlerine de yansıçak kadar şiddetlise kendine layık 'tipli' bi kız bulması için ona fırsat vermek adına TEKMEYİ BASARDIMKötü Kazen

6. 30 Eylül 2007
  7. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hemen terk et kiz,hayir gelmez sana ondan,tipsizmis!nasil bir laf bu yaa delimi ne insan sevdigi kiza bu lafi kullanirmi?git kizim git kendine daha saygin bir arkads bul,aaa cok sinirlendim ha.

8. 30 Eylül 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Dış görünüş konusunda çok takıntılı biri.Kendini de beğenmediğini biliyorumüstelik.Yani ilk zamandan beri dile getiriyordu.Ben kafamda bitirdim,ona karşı hiçbi istek kalmadı bende,ama beni sevdiğini söylüyor bitirmeye niyeti yok.Yani tam bi kısır döngünün içindeyim.

10. 30 Eylül 2007
  11. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Birak guzelim yaa dis gorunus konusunda bu kadar takintili birinin daha ne takintilari cikar,psikolojik rahatsizliga girer bu ve seninde hayatini zindan eder ileride,duzelirmi dersen dahada kotu olur zamanla derim,hep mukemmeli arar ve senin degerin hep duser gibi geliyor bana.

12. 30 Eylül 2007
  13. fatto

fatto DÜNYAYI KURTARAN KIZ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kafamda bitirdim diosan kanma sözlerine acıma ona eğer o sözleri edebilen bi adamsa boşta kalmamak için sevdiini fln sölüodur belki de istemiorum seni bi daa arama de ve bi daa da sesini duymasına bile fıırsat verme bence ondan uzak durdukça onsuz hayatın daa güzel olduunu farketçeksin

takıntılarıla biraz başbaşa kalsın belki de bu aşması için bi fırsat olur onajeyyar

14. 30 Eylül 2007
  15. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ban bu şeklide konuşulsa hemen terkederim.ne demek tipsiz.gitsin ozaman tiplileri bulsun

16. 30 Eylül 2007
  17. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Sen onun eline ayna ver de asil cirkini görsün o kazmadan bozma sevgili:eek:klava:
    Birak canim ya, sevgilisini asagilayan birisinin asik olabilecegini asla düsünmüyorum sahsen.. Cok ama cok ayip etmis.. Eger seni cirkin buluyorsa gitsin kendine yakisani bulsun ukala :eek:klava: Valla cok sinir oldum..

18. 30 Eylül 2007
  19. *seli*

*seli* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Hiçkimse,bu kadar kötü bir cümleyi düşünmeden kuramaz.Yani böyle bir fikri olmasa,ne kadar kızgın olursa olsun sarfetmezdi "tipsiz"kelimesini.Hele ki sevgilisine:1no2:Artık ne derse desin asla inanma,çok şükür ki sevmiyormuşsun da zaten,gönder gitsin:içelim: