insanın erkek arkadaşı neden zor durumdayken kızı aramaz?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU2 tarafından 14 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

selam kızlar, benim sevgilimin zor zamanları var şu anda ancak beni aramamış ben aradım neden aramamış diye bir baktım kötü gunler geçiriyormuş.

evlilik gibi planlarımız var ancak cok seyrek görüşüyoruz cok da nadir araşıyoruz,
    o da çalışıyor ben de, ancak evlilik bazen hayalmiş gibi bazen ilişkimiz kopacakmış gibi bazen de her şeyden gerçek geliyor...

deprem oluyor aranmıyorum özel günlerim oluyor biliyor aranmıyorum ancak ola ki buluştuğumuzda çok sevildiğimi görüyorum hissediyorum
    aldatılıyor muyum, sanmıyorum. Ancak zor zamanında bir sevgili sevdiği kişiyi arayıp derdini paylaşmıyorsa bu nedir? paylaştığı başkaları mı var dersiniz.

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Temmuz 2009
  2. 14 Temmuz 2009
  3. EU2

EU2 Guest

neden kimse bir şey demiyor ? sizin sevgilileriniz zor durumdayken hemen arıyor mu sizi?
    deprem oluyor beni merak etmiyor

4. 14 Temmuz 2009
  5. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu nasıl iş yahu, seyrek görüş, özel günlerde aranma, bir şey oldu mu diye merak edilme..siz emin misiniz sevgili olduğunuza ? Evlilik bu şartlar altında bana çok uzak göründü. Örnek vereyim; ben şehir dışına çıktım mr.x vardım diye geç haber verdim, molada aramadım diye 1 hafta trip attı.

6. 14 Temmuz 2009
  7. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    e seyrek görüşüyoruz,telde bile aramıyor diyorsun
    nasıl ciddi düşünüyorsunuz?
    birbirinizi yeterince tanıyormusunuz?

8. 15 Temmuz 2009
  9. Nana87

Nana87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    deprem olcak benm sevgilim aramıcak. kafayı yerdi heralde. gerçi biz her an konuşup mesajlaşıyoruz falan. görüşünce herkes iyidir herkes yakındır bence. benm eski sevgilimde öyleydi aramak istemez ilgilenmez vs ama görüştüğümüzde çok ilgili çok sevgi dolu. onun dışında ilgi alaka yok. snra noldu diye sorcak olursan ben seni hiç sevmedim vs gibi şeyler söyledi we ayrıldı.

özel günlerde aramaması deprem olduğunda senin için endişelenip korkmaması bence seni sevmediğini gösteriyo. gerçekten seven insan dayanamaz sana bişe olsa düşüncesiyle dayanamayıp hemen araması gerekir.

10. 15 Temmuz 2009
  11. wenes

wenes 29.10.2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    deprem oluyor aranmıyorum özel günlerim oluyor biliyor aranmıyorum

Bu gibi durumlarda arkadasinizi bile ararsiniz , sevgilim dediginiz kisinin aramamasi bana tuaf geldi.

12. 15 Temmuz 2009
  13. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    tuhaf gerçekten de...fisfisfis

14. 15 Temmuz 2009
  15. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    siz arkadas mısınız sevgilimisiniz
    arada bir görüşmekte ne demek ben anlamadım
    belirli günleriniz olur hafta sonu mesela her hafta sonu görüşürüsünüz
    walla biz geçen haftaalarda 2 hafta görüşmedik diye aramz açıldı
    dizginleri elden bırakmamak lazım
    senin ilişikini anlayamadım ben:eek:lmaz:

16. 15 Temmuz 2009
  17. forga

forga Guest

bazı erkeklerin dertlerini sevgilisiyle paylaşmamak gibi bir huyu olabilir, hemen kötüye yorma, ama özel günlerinde bile aramaması kırıcı gerçekten.

18. 15 Temmuz 2009
  19. Kelimeler Yetse

Kelimeler Yetse Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    değişik bi durum :bbo: ama özel günlerde depremde fln aramaması pek de hayra alamet değilCADIARZU bu kadar da ilgisiz olunmazki..bişeylerin farkına varması lazım sanırım..sırf evlilik düşünmekle bazı şeyler yürümüyoyerimseniben ya onu bırakabileceğinizi farkettirin ya da oturup açık açık konuşun başka yolu yok düzelmez kanımca başka türlü :eek:lmaz: denedim ordan biliyorum kaydirigubbakcemile3