insanlar değişmiyor !!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve incidestan tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : incidestan
  1. incidestan

incidestan :) 17.07.2010 :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :enbuyukkk:
    merhaba kızlar daha önce size sevgilimin ne kadar sorumsuz olduğu ile ilgili bir konuda dert yanmış yardımlarınızı istemiştim
    http://www.kadinlarkulubu.com/ask-hikayelerimiz-dertlerimiz/336976-cok-sorumsuz-cok-yapayim.html

söylediklerinizi epeyce düşünüp oturup onunla uzun uzun konuşmuş ve son bir şans daha vermeye karar vermiştim.. hak etmediği halde bu benim aşkıma dair verdiğim son şans olacaktı ilk zamanlar tabi ki çok güzel sürdü ama insanlar değişmez derler ya değişmediğini bana kanıtladı..
    cuma akşamından av yapmak için dağ evine gittiler bana söz verdi orda sadece turkcell çekmiyordu ve babasından vodafone hattı alacağını söyledi SÖZ VERDİ
    18:00 da yola çıktı ve beni aradığı saat 22:00 ben kızıp laf edene kadar kapatıı telefonu arkadaşımın hattı dedi avea dedi ve özel numaradan aramıştı geldim dedi kapattı kısacası bütün akşam delirdim sinirden sonra sabah aradı saat14:00 çeken bir yer buldum aradım falan diyor sen ne söz verdin dediğimde geçiştirdi babamı yolda sabit telefondan aradım ulaşamadım diyor ve kendi ağzıyla yakalandı sabit telefon bulduğunda araması gereken babası değil bendim ama kıvıramadı sonuç olarak tartıştık biraz 3 gün sonra döndüğünde evdeyim diye mesaj atmış ilgilenmiyorum yazdım ayrılmak mı istiyorsun dedi evet dedim sen bilirsin dedi ve bitti bugün de arıyor aklın başında mıydı düşüncen değişti mi diyor değişmedi ve değişmeyecek dedim..
    insanlar değişmez biliyordum ama son bir şansı verdim pişman değilim en azından aklımda bir acaba kalmayacak..
    paylaşmak istedim düşünceleriniz genel olarak doğruydu insanlar değişmiyor hatta bu beyefendi değişmek için çaba bile sarf etmiyor..
    kendime güveniyorum ben beni hak eden biriyle çok mutlu olacağım :)
    hihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2010
  2. 26 Ocak 2010
  3. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    böyle bahaneler bnmde sinirimi alt üst eder offf warya kıyamet koparrım :eek:lmaz: ayrıldın mı şimdi sen bu cocuktan?

4. 26 Ocak 2010
  5. incidestan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    .....

Son düzenleme: 27 Nisan 2010
  6. 26 Ocak 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hak ettiyse yol vermekle en iysini yapmışsınzemuszemus

8. 26 Ocak 2010
  9. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ohhh iyi etmişsin.. allah kalbine göre birini verir inşallah canım.. kararın seni utandırmaz inş.. mutluluklar..

10. 27 Ocak 2010
  11. white_girl

white_girl Kıbrıslı gız Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    iyi ettin cnm..
    yalanını yakaladığın birinin düzelebileceğini asla düşüme
    a.s.

12. 27 Ocak 2010
  13. _NURUM_

_NURUM_ Guest

huylu huyundan wazgeçmezzz:1no2:
    ii yapmışsınn tatlımmm.dediğin gibi en azındann acaba olmucakk kafandaa. sen gerekenn fedakarlığıı yapmışşsınn.karşılıkk alamıosann daha fazla üzülmemek için hayatından çıkarmakk en mantıklısı

14. 28 Ocak 2010
  15. incidestan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    .....

Son düzenleme: 27 Nisan 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.