insanlar yüzünden asosyal olucam yakında..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve vahiba tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : vahiba
  1. vahiba

vahiba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba arkadaşlar.ben 28 yaşındayım bekarım.bugün ablam benim ortaokuldan bir arkadaşımı görmüş.arkadaşım hemen vahiba ne yapıyor çok özledim onu evlimi demiş...ya artık bıktım neden herkes insanları evlimi bekarmı diye sınıflandırıyor.kız benim hiç birşeyimi merak etmiyorda evlimi bekarmı olduğumu merak ediyor.bütün arkadaşlarım evlendi ben hala bekarım.erkek arkadaşım var ama babam vermiyor .bu yüzden artık arkadaşlarımla bile görüşmekten çekiniyorum.ne zamn evleniceksin sorularından bıktım usandım.herkes çocuğundan kocasından bahsediyor bende susuyorum.ozamanda bana bakıp acıyorlar.sanada nasib olur inş diyorlar.artık çok bunaldım.resmen bekarım diye 2.sınıf muamelesi görüyorum.babam vermiyor bende evlenmek istiyorum artık zaten erkek arkadaşımda bıktı.babam memur deil ticaretle uğraşıyor diye vermiyor.artık asosyal olucam sanırım.en iyisi insanlardan kaçmak.....................

Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  2. 18 Ekim 2010
  3. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım takma bunları evlenmeden "ne zaman evleneceksin?" diye sorarlar. Evlenince "çocuk yok mu?" derler. "daha düşünmüyoruz" dersin "vakit geçiyo! acele et!" derler. çocuk yaparsın " ikinci ne zaman?" derler... bunun sonu yok.... etrafın ne dediğine boşver. sanırım sen sevgilin ve baban arasında kalmaktan dolayı sıkılmışsın. tam tersine dışarı daha çok çık! gez arkadaşlarınla. kafanı dağıt! babanda eninde sonunda ikna olur nasılsa sen sevginden eminsen...

4. 18 Ekim 2010
  5. vahiba

vahiba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    163
    insanların soruları hiç bitmez haklısın.neden bu kadar kırıcı olurlar anlamadım gitti.ben kimseyi kırmamak için hep düşünüp öyle konuşuyorum ama insanlar pat diye seni bozabiliyorlar.kısmet ne yapabilirimki.ben sevgimden eminim ama bu durumdan erkek arkadaşımda sıkıldı.benden ayrılmasındanda korkuyorum.oda kendince haklı aynı yaştayız.onada sürekli etrafındakiler kız bulup duruyorlar.oda bıktı artık.haklı ne diyebilirimki...

Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  6. 18 Ekim 2010
  7. temmuzz

temmuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.305
    Ödül Puanları:
    238
    bekarken ne zaman evleneceksin derler evlenirsin bebek ne zaman olacak bebek olur hani ikincisi
    ikinci olur hani üçüncü üçüncü olur o zamanda 4. nerde ...
    bu insanları tatmin etmeye kalksan ooooooo işimiz var valla...
    evlendim 1 yıl olmadı millet bebek sevdasına düştü bayramda memleketlere gidince her ağızdan bebek yokmu lafı duyacam diye strese girdim valla....

8. 19 Ekim 2010
  9. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Teyzem de 28 yaşında. Evlenmeyi henüz düşünmüyor.

Herkes soruyor yıllardır ama cevabı kesin ve net " istemiyorum "

Bitti !

Neden üzüyorsunuz ki kendinizi.

Millet önce kendine baksın

10. 19 Ekim 2010
  11. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Birisine evlimi ya da evlimisin diye sormak neden kırıcı olsunki?
    Bana göre gayet normal.

12. 19 Ekim 2010
  13. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Bu soru gayet normal.
    İnsanların evlendikten sonra muhabbetleri,
    çocuk olduktan sonra muhabbetleri değişiyor, bu da gayet doğal.
    Siz kendi içinizde evlenememe olayını büyüttüğünüz için,
    soru canınızı sıkıyor olabilir.
    Bu soruda bir küçümseme ve acıma yok.
    Merak ediyorlardır o kadar.

14. 19 Ekim 2010
  15. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    Senin üzüldüğünü görüyorlarsa sanada nasip olur diyolardır sen babacığını ikna etmeye çalış böylede mutlu olacağını sevdiğini bişekilde göster memur olması şarmı evine baksın adam olsun ekmeğini taştan çıkarsın bu önemli tanıştırsan babanla belki fikri değişir tanıyınca sen güveniyorsan efendi çalışkan bi adamsa kaçırma ikna et babanı annende yardım eder ben tanıştım düzgün çalışkan falan diye babanın kafasına girse bence işe yarayabilir.

16. 19 Ekim 2010
  17. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sanırım sizin bu konuda derdiniz olduğu için çok rahatsız ediyor bu durum sizi bizde eşimle 3 yıl nişanlı kaldık insanların her gördüğünde ne zaman düğün demelerinden çok bunalmıştım zaten dertli olduğum bi konuydu :) şimdi 1 çocuğum var ve çok zorluk çekiyorum ona bakarken 2. çocuk ne zaman demelerinden sıkılıyorum ama insanlara bunu anlatamazsın böyle gelmiş böyle gider herkes aynı şeylerle karşılaşıyor yani

18. 19 Ekim 2010
  19. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    canim cok abartmissin acimak falan
    sen babani ikna etmeye bak
    olur takma kafana bu kadar