International Hospital tedavi olan var mi???

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve filiz33 tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : filiz33
  1. filiz33

filiz33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar,

arkadaslar bugün daha yeni üye oldum.Su an 7 Tüb Bebek Merkezi intenetten buldum ve kafam karisik.Umarim yardimci olursunuz karar vermekte.:bbo:

Memorial Hospital,
    Amerikan Hastanesi,
    Ferti-Jin,
    International Hospital,
    Alam Hastanesi,
    Brüksel Tüp Bebek,
    Jinemed

:bbo::bbo:

2. 8 Haziran 2009
  3. birgulT

birgulT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    internationalda negatif olan 3 denemem var..herkes çok iyi hastane çok güzel ama olmadı benim kısmetsizliğimde olabilir...

4. 10 Şubat 2010
  5. hasmer

hasmer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla ben tüp bebek için gittim ama gerek kalmadı ben çok memnun kaldım.kanallarımın başında ve rahim ağzında polip vardı sağ kanalımdaki polip rahime çok yakın olduğu için o polipi alınabileceğini söyledi ve daha önce gittiğim dr. bana tüp bebekten başka çarem kalmadığını söledi.polipin sadece ilerleyen zamanlarda rahimle birlikte alınacağını söylediler.yani anlıyacağınız alınamıyacak polipi aldı ismail bey şuanda tüp bebeğe gerek kalmadı.bakalım 1 ay oldu 2 ay beklicem sonra aşılama yaptrmayı düşünüyorum.

6. 12 Şubat 2010
  7. meder

meder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya kızlar ben çok şaşkınım hiç mi aramızda pozitif sonuç alan yok.benim artık orya güvenim azalmaya başladı.

8. 12 Şubat 2010
  9. belinay84

belinay84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar bende arastirma icerisindeyim bir kere endim bende ankarada mayada orayi dusunenler varsa aklindan silsinler baska hastaneleri onerenler varmii

10. 26 Nisan 2010
  11. meder

meder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ınternatıonalda deneyen arkadaşlar lütfen artık cevap yazın?
    ya kızlar ben ikinci denememe başlayacagım ama yine ınternatıonalda mı tedavime devam edeyim diye düşünüyorum çünkü hiç pozitif haberler alamadım ve biraz güvenim azaldı.lütfen bilgisi olan yazzın

12. 26 Nisan 2010
  13. cigdo

cigdo Meleklerim Allaha emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Meder merhaba,

Bende ilk denememi internaitonal.da yaptırıdım, bizmn sorunumuz eşimde idi (tümor olduğu için testis alındı ve sadece 3 tüp dondurulmuş spermimiz var) , dokorum İsmail Çepni idi, ilk muayeneden sonra bende hiç bir sorun olmadığını söyledi, e2.ye sadece 1 kez bakıldı, başka da herhangibir hormaon testi istemedi ve transferim için idrara sıkışık değildim. Bu arada da benimde yumurtalarım ile sorun olduğu ortaya çıktı, 14 yumurtam toplandı ama sadece 5.i döllendi 2.si bölündü ama sadece 1.i transfer edildi ve bu da bana transfer anında söylendi.

Sonuç olarak ben 2.deneme için memorilai tercih ettim, nisanın başında başladık ancak Hale hnm tedaviyi iptal etti, tedbiri elden bırakmıyor.

İsmail bey bile 2.yi başka bir yerde deneyin diye tavsiye etti, ilgi alaka güzeldi ama her şey gözüktüğü gibi olmayabiliyor önceden yaşanabilecek sorunlar öngörülmedi diye düşünüyorum, napalım hayırlısı.

İşte böyle, sorununuz nedir bilmiyorum ama sorununuza göre, nerde yaşadığınıza göre bir araştırma yap, her yer ile görüş, ona göre karar ver, biz bahçelievlerde oturuyoruz ama memoriale okmeydanına gidiyoum.

Her şey gönlünce olsun.

14. 26 Nisan 2010
  15. nihalist

nihalist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm,
    ben1. tüp bebek denememi internatiolda yaptırdım.malesef sonuç negatif...kısmet mi yoksa orası kötü mü bende bilmiyorum kafam karışık bu konuda...yorum senin...herşey gönlünce olsun..

16. 26 Nisan 2010
  17. meder

meder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağolun kızlar ama bazen diyorum keşke orya hiç gitmeseydim şimdide ordan çıkamıyor gibiyim ama iyce düşüneceğim.

18. 7 Temmuz 2011
  19. kendimm

kendimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben de International da başarısız sonuç aldım. Öncesinde burada yazılanları okusaydım hiiç oraya gitmezdim zaten... Yeterince önemsemediklerini, çok fazla şansa hareket ettiklerini düşünüyorum. biz resmen hadi başlayalım dedik ve aynı gün başladık tedaviye. mesela benimle ilgili doğru düzgün bir test yapılmadı ve maalesef yumurtalarımda problem oldu tedavi sırasında. öncesinde önlem alınsaydı her şey farklı olabilirdi ve şu an hamile olabilirdim belki de. hayırlısı diyoruz yine de...