international hospital yeşilköyde tüp bebek yaptıran varmı?sonuçlar nasıl?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve olcaydal23 tarafından 19 Kasım 2009 başlatılmıştır.

19 Kasım 2009
    Konu Sahibi : olcaydal23
  1. olcaydal23

olcaydal23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhebe..yeşilköy international hospitalde tüp bebek yaptıran varmı?nasıl sonuçlandı?embriyologları nasıl? lütfen tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız?

2. 29 Aralık 2009
  3. tem

tem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb.ben internationalde tedavi gördüm.embriyo kaliteleri çok iyiydi.çok titiz çalışan bir yer.ama ben aolumlu sonuç alamadım.

4. 16 Ocak 2010
  5. meder

meder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende orda ilk denememi yaptırdım sonuç negatif ama saten hiçte pozitif olanı duymadım.

6. 29 Ocak 2010
  7. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben de araştırıyorum ilgileri nasıl, ne kadara maal oldu?

8. 29 Ocak 2010
  9. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar şimdi hastaneyle görüştüm, tüp için kdv dahil 4000 tl +ilaçlar(bunlar da yaşım itibariyle 29, 1200 civarı tutar dedi bunun dışında sizin önceki tetkiklerinizi inceleriz extra bişey gerekmezse paket fiyatı artmaz dedi.
    banaçok mantıklı geldi o kalitedeki bi hastane için nispeten uygun fiyatı.(bu arada avrupa yakasında oturduğum için acıbadem bakırköy tüp bebek merkezine yönlendirdiler orayla da konuştum meğerse acıbadem bakırköy deki tüp bebeğin yumurta toplama ve emriyo yerleştirme işlemleri internationalda yapıldığını söyledi hemşire)
    demek ki internationalın labı kapsamlı diye düşündüm, kafama bayağı yattı burası, hastane de çok nezih bakalım bi de gidip muayene olmak gerek...:)
    herkeze sevgilerle

10. 8 Şubat 2010
  11. meder

meder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mesajını yeni okudum başladınmı tadaviye hadi hayırlısı doktorun kim

12. 7 Mart 2010
  13. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    canım maddi sıkıntılardan başlayamadım, temmuzda gidicem ben inşallah ama oradan poziif sonuç hiç duymadım ya:KK43: kafam karıştı, florance nightingale de fiyatlar yakın bi de emre bey çok iyiymiş diyorlar aklım karıştı anlıcan

14. 7 Temmuz 2011
  15. kendimm

kendimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar. Ben de International da tüp bebek tedavisi gördüm, başlarda her şey iyi görünüyordu fakat doktorum sadece haftanın 3 günü orada olduğundan onun programına göre ilerledi bütün süreç, kimi yerlerde bakıyorum da pazar günü bile transfer yapılıyor. Sonucum negatif oldu ve bana hiç bir şekilde sonuçtan dolayı destek olmadılar, olmadı hadi geçmiş olsun demekten başka bir açıklama bile yapılmadı. çok ticari çalıştıklarını düşünüyorum. gerçekten her aşama ayrı bir hayal kırıklığı yaşattı bana ve eşime. :KK43:

16. 12 Kasım 2011
  17. aysemels

aysemels Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım uzun süre olmuş ama senin orda doktorun kimdi

18. 13 Aralık 2011
  19. bewitch

bewitch Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba,
    Ben international Hospitalda tüp bebek yaptırdım. Doktorum İsmail Cepniydi.Hemşireler yani Melekler ise Rina ve Aynur Hemşire :))
    Tüp bebek tedavisine başladıktan sonra internette bir sürü araştırma yaptım. İyi yazılarda var kötü yazılarda var. Bu yüzden çok umutsuzluğa düştüm. :KK43:( Çok fazla araştırma yapıp moralini bozma çünkü ben transfer yapıldıktan sonra her gece kabuslar gördüm. Ben Internationaldan çok memnun kaldım özellikle Rina ve Aynur Hemşireye sonsuz teşekkürler çünkü ben bu uğurda o kadar çok para döktüm ki burda hiçbir şeye maddi gözle bakmıyorlar. Hemşireler kendi özel cep telefonlarını bile verdiler en ufak bir problemde 7/24 cep telefonundan aradım bir kere üff demediler. Burda paket program var 4.200 TL+ilaçlar onun dışında hiçbir şekilde ekstra ücret istemiyorlar. Ben bu senenin başında aşılama yaptırdım başka bir hastanede doktorum herşeyi bahane etti tekrar simir testi hormon testi derken bana 5.000 mal oldu!!! Bu arada transferin 12. günü tahlil yaptırdım sonuç pozitif bu arada hastaneye gittim herkesin haberi olmuş herkes boynuma sarıldı burda bir hastane politikası yokk minik bir aile burası herkese %100 tavsiye ederim. Darısı seninde başına inşallah canım...