İnternet Aşkı(m)

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve hanne tarafından 31 Ocak 2009 başlatılmıştır.

31 Ocak 2009
    Konu Sahibi : hanne
  1. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    artık günümüzde çok sık duyar olduk internet aşklarını hatta evliliğe kadar giden ilişkiler yaşanır oldu.ne kadar sağlıklı orası tartışılır çünkü bir ilişkiyi yürütmek gerçekten böylesine zorken araya bir de mesafeler vs.. girince bir o kadar daha zorlaşıyor.ben de internet forumlarda gezinirken birisiyle tanıştım,fakat arkadaş sitesi kesinlikle değil bu,zaten interneti bu amaçla kullanan bir erkek için zaman harcamam.iki ayrı şehirlerdeyiz,bazen uyumlu bir çift olabileceğimizi düşünüyorum 20 gün kadar sonra yanıma gelecek gerçekten ciddi bir ilişki gözüyle bakmalımıyım?o şimdilik ciddi ama erkek bu sağı soluda belli olmaz :)) böyle sorduğum için tepkili şeyler yazmayın lütfen kafam karıştı sizin de fikirlerinizi almak istiyorum

2. 31 Ocak 2009
  3. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.665
    Ödül Puanları:
    163
    İnternet ortamındaki bu tip ilişkileri yaşım itibariyle anlayamıyorum ben. Karşınızdaki kişinin ciddi olduğunu söylüyorsunuz, nasıl emin olabilirsiniz ki, sonuçta gözlerinize bakıp size bir şey söylememiş. Bence biraz daha temkinli olun. Sonuçta bir kaç kelime paralamayı bilen herkes bu ortamda karşısındakini kolayca kandırılabilir.
    Kendinizi bu olaya fazla kaptırmadan hareket etmelisiniz, öncelikle tanışın sanki ilk kez tanışıyormuş gibi devam edin, sonra flört devreniz başlar o zaman tanırsınız.
    Bir arkadaşımın tanıdığının başına gelen olay yüzünden size bir tavsiyem daha olacak, lütfen para, kredi kartı gibi olaylara girmeyin karşınızdakiyle.
    İnşallah dediğiniz gibi biridir ve sizde yanılmamış olursunuz.

4. 31 Ocak 2009
  5. sevdicicegim

sevdicicegim ANNEYİM MUTLUYUM :) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım bence çok normal artık günümüzde böle şeyler ben tasvip etmiyorum ama sonuç olarak sen bişiler hissetmişsen neden olmasın benim çok yakın akrabam şuanda internetten tanıştığı biriyle nişanlandı vede evleniyolar ALLAH hayırlısını versin :Saruboceq:

6. 31 Ocak 2009
  7. benim şahsi fikrim: sanal ortamda insanlar oldukları değil olmak istedikleri kendilerini oynuyorlar.bir reklam var ya ordaki gibi internette olmak istediğin kişisin.
    istisnalar kaideyi bozmaz.
    ben şahsen asla güvenmezdim.elbette senin tercihin.kalbin ve mantığın kesiştiği yerde ne hissediyorsan onu yap ama dikatli ol.kalabalık yerlerde buluş.umarım hakkında hayırlısı olur canım :)

8. 31 Ocak 2009
  9. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ben pek güvenmem açıkçası ama internetten tanışıp evlenen arkadaşlarım bile var, yine de tedbirli yaklaşın.

10. 31 Ocak 2009
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    adam manyak psikopat deli hasta felan degilse tanisman da zarar yok ama asik olmak da acele etme ve seni gormeden verilen her soze her lafa her iltifata cook temkinli yaklas derim.

12. 31 Ocak 2009
  13. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tedbiri elden bırakmıyorum zaten canlarım :) benimde şüphelerim oluyo tabi bu kadar ciddi yaklaşması bile ama her dediğini doğru olarak kabul etmiyorum,ama yanıbaşımızdaki tanıdığımızı düşündüklerimizi bile zamanla aslında hiç tanımadığımızı farkediyoruz bunları da düşünmüyo değilim

14. 31 Ocak 2009
  15. EU2

EU2 Guest

hanne'cim bende ömrümle internet ortamında üstelik ikimizde sevdiğimiz insanlardan darbe yediğimiz anlarda tanıştık ve o askerdeydi çarşı izinlerinde konuşuyorduk saat gün verip msn'de birbirimizi bekliyorduk ve ona sürekli sevgilisi hakkında olumlu şeyler söyleyip askerden döndüğü zaman barışabilecekleri yönde olumlu şeyler yazıp motive ediyorum.. birgün birbirimize kamera açtık ve o anda konuşmadan yaklaşık yarım saat öylece durduk çıkarken bana telefon numarasını verdi daha sonra ben ona msj çektim dedimki ben sakaryaya üniye gidiyorum orda nett yok istanbula döndüğümde haftaya giricem nette dedim bilgin olsun dedim akşamına beni aradı ve bizde konuşmalar mesajlaşmalar başladı ve ben istanbula döndüğümde oda izne geldiğinde buluşmaya karar verdik.. buluşma yerimiz bakırköy carasueldi.. ve buluştuk birşeyler yemek için üst kata çıktık saatlerce konuştuk gülüştük ve anladıkki biz birbimize birşeyler duyuyoruz gittikçe dahada bağlanıyoruz ikimizde ayrıldıktan sonra o akşam bana mesaj attı ve açıldı bende aynı şeyleri beslediğim için kararımızı verdik.. ve şuan 5 yıllık bir ilişkim var :asigim:... benim annem ablam eniştem onunsa tüm ailesi biliyor haberdarlar tanıştım herkesle ve ilk adımımızı nasipse 1 ay sonra atıcaz..he neden bukadar geç kaldınız adım atmaya dersen iyice emin olmak istedim tanımak istedim ve tanıdıkça neden geç kaldın be belinay ahh kafasız belinay dedim çükü okadar iyi okadar mükemmel bir insanla ve aileyle karşılaştımkiii ve benim ablam eniştem annem okadar benimsediler okadar seviyorlarkii RABBİME BİNLERCE KERE ŞÜKÜRLER EDİYORUM ONUN GİBİ BİRİYLE KARŞILAŞTIRIĞI İÇİN BENİ..bak işte bizde internet ortamında tanıştıkk sadece şunu diyorum çok iyi tanı ilk önce mantığınla yola çık aklından geçen herşeyi tanıma amaçlı zor zaten gerisi zamanla geliyo ardı ardın canıma.s.

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ocak 2009
  16. 31 Ocak 2009
  17. kader1

kader1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    bence kader kısmet iyi insanlarda var bilemeyiz zaten insan konuşmlarından kendini belli ediyor

18. 31 Ocak 2009
  19. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    hep söylüyorum söylemeyede devam edicem.interneti aracı olarak düşünmek lazım.ben de internette tanışdım eşimle 3 sene sevgili kaldık 1.5 senedirde evliyim beni ayşe teyzede tanıştıra bilirdi bu kişiyle veya ben kasapta manavda da karşılaşıp tanışa bilirdim alnıma yazılmış internet sadece vesile önemli olan dogru insan oldugundan emin olmak yani iş gene kişinin kendisinde bitiyo.