İnternet Aşkı

Konusu 'Alıntı Yazılar' forumundadır ve */*/* tarafından 24 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

  24 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : */*/*
 1. */*/*

  */*/* Guest

  Kadın gururluydu ,ağlamadı ,bağırmadı , başkasına aşık olduğunu söyleyen biriyle artık birlikte olamazdı ...olmamalıydı olmayacaktı.. Oysa ayni adam yıllar önce onada aşık olmuş ne kadar yalvarmış ve dil dökmüştü...Sensiz yaşayamam , ölürüm demişti...

  Büyük bir aşkla evlenmişlerdi..İki Çocukları vardı. Kadın herşeyin yolunda gittiğini sanıyordu..Planları vardı . Herşeyi çocuklarına ve eşine göre düşünüyor öyle planlıyordu. Eşi son zamanlarda keyfim yok , deprasyondayım modundaydı..Kadının aklına hiç kötü birşey gelmiyor eşini rahat ettirmenin yollarını arıyordu.. Onun mutlu olmasını istiyordu. Birbirlerini seviyorlardı aşıktılar.

  Oysaki erkeğin başka planları vardı.O deliler gibi sevdiği aşık olduğu kadını gözü görmüyordu artık. Kendine internetten bir aşk bulmuştu ..Ve onunla olmanın planlarını kuruyordu....İş bahanesiyle sık sık İstanbula gitmeye başladı...İstanbul dönüşlerinde adam daha da içine kapanır kadınla konuşmaz oldu..Sonra birgün postadan bir zarf çıktı , zarf istanbuldan kadının adına geliyordu. Kadın şaşırdı önce , İstanbuldan kendisine birşey gönderecek herhangi bir tanıdığı yoktu.Zarfı açtı ve hayatının şokunu yaşadı , Zarfta fotograflar ve bir mektup vardı. Fotografta eşi, bir kadın ve dokuz yaşlarında bir erkek çocuğu vardı.Fotograflar çok samimiydi .Mutlu bir aile tablosu gibi..

  Mektup fotograftaki kadından geliyordu, aramızdan çekil , biz birimizi seviyoruz evleneceğiz yazıyordu. Kadın korkunç bir şok yaşadı , yaşadığı şoku ,atlatmaya çalıştı .Tüm duyguları darmadağın oldu ..Ne yapacak ,nereye gidecekti.... , kimsesi yoktu, evet çalışıyordu ama tek başına kalmıştı bir anda.Çocuklardan biri dokuz aylık diğeri ise beş yaşındaydı henüz .....

  Düşündü , sinirlerine hakim olmaya çalıştı. Sakin olmalıydı ,ani kararar vermemeliydi gelen zarftan eşine bahsetmemeye karar verdi.

  Telefonun sesiyle kendine geldi...

  Telefonda bir erkek çocuğu , babasını istiyordu..

  Kadın yanlış numara dedi , ama telefondaki çocuk , orası babamın evi numara yanlış değil dedi..

  Kadın şaşırmıştı.. Bu çocuk kimdi şimdi...

  Nerden arıyorsunuz dedi kadın ..

  İstanbuldan deyince , kadın bağlantıyı hemen kurdu ,fotograftaki çocuktu arayan..

  Eşine , baba diyordu çocuk ... bu ne samimiyetti, nasıl böyle birşey olabilirdi...

  Yok dedi kadın , sinirlendi senin baban yok

  Öteki kadın huzursuzluk yaratmanın yollarını deniyordu belliki. Gerçekten onunla konuşmak isteseydi cep telefonundan araya bilirdi.

  Eşi eve gelince ona konuşmamız gerek ..Eşi konuşulacak birşey yok ,aşık oldum ve onunla evleneceğim ayrılmak istiyorum dedi .Merak etme dedi adam sadece ceketimi alıp gideceğim., evi arabayı sana bırakıyorum. Evin geriye kalan borcunu sen öde ev senin olsun..

  Kadın gururluydu ,ağlamadı ,bağırmadı , başkasına aşık olduğunu söyleyen biriyle artık birlikte olamazdı ...olmamalıydı olmayacaktı.. Oysa ayni adam yıllar önce onada aşık olmuş ne kadar yalvarmış ve dil dökmüştü...Sensiz yaşayamam , ölürüm demişti...

  Ne değişmişti şimdi...Bu ilişki ne zaman başlamış ve ne zaman bu aşmaya gelmişti.

  Zor bir hamilelik dönemi geçirirken, eşi oyalanacak ,gönlünü eğlendirecek birini aramış ve bulmuştu anlaşılan.. Ve tüm hayatını değiştirmeyi göze almıştı, o çok sevdiği çocuklarınıda düşünmüyordu artık.. Aklında tek bir şey vardı...Öteki kadın..

  Boşandılar , adam soluğu İstanbulda aldı , Nikahına kimse gitmedi aileden.Ne annesi ne babası nede kardeşleri.. Tek başına kaldı ...Aile geline sahip çıktı , bizim öyle bir oğlumuz yok dediler..Yeni aşkını alıp geldi...Yeni bir ev kiraladı ...Ona iş buldu...Ve yeni bir hayata yelken açtı...Mutlumu ? Kimbilir?

  Çocuklar annelerinin yanında büyürken , baba uzakta yeni aşkını yaşıyor..

  Kadın çocuklarıyla mutlu , ayakta durabilmenin keyfini sürüyor. Çalışıyor , kendini geliştiriyor.çocuklarına hem anne hem baba olmaya çalışıyor.

  Adam bir zamanlar deliler gibi aşık olduğu kadınla artık konuşmuyor.Eşi izin vermiyormuş Kadın yeni çocuklar istiyor aşkından , kendi oğlunuda babasına vermiş..

  Eskiye ait birşey istemiyorlarmış yeni hayatlarında...

  Yaşam devam ediyor , herkes kendi kaderini yaşıyor , ama çocukların ne suçu var?


  Süreyya Türkoğlu
   
 2. 24 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : */*/*
 3. cacxixk

  cacxixk cadıloz Üye

  Katılım:
  8 Ocak 2007
  Mesajlar:
  141
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  çok üzücü yaa:KK43::KK43::KK43::çok üzgünüm:
   
 4. 25 Haziran 2007
  Konu Sahibi : */*/*
 5. Nildem

  Nildem Aktif Üye Üye

  Katılım:
  5 Ocak 2007
  Mesajlar:
  4
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  İnanması çok güç ama olabiliyor demekki böyle şeyler. Kimsenin başına vermesin Allahım.