Internet facebook krizi..!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dertlisezen tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : dertlisezen
  1. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba arkadaşlar.Canım cok sıkkın :gitme: Dort aylık hamıleyım.Bırbucuk aylık hamıleyken esımle facebookta gezınırken kuzenının arkadas lıstesınde eskı sevgılısını gordu ve bu kızdan zor kurtulmustum dedı.
    Ben o hafta memlekete gıttım.Dondukten sonra esımın maılınden faturalara goz atıcaktımkı o zor kurtuldum dedıgı kızla facebook uzerın den mesajlasmıs.Facebooka gırdım kız esımın her paylastıgı seyın altına yorum yapmıs ben de bunları sıldım.Hemen sohbet kısmından bu da cevrımıcı oldu neden yorumları sılıyorsun esın mı kızdı gıbısınden laflar ettı.Ben esıyım zaten dedım.O da merhaba nasılsın,hamıleymıssın hayırlısı olsun sakın yanlıs anlama bız E.. ıle sadece arkadasız dedı.Ben de olmanızı ıstemıyorum dedım.Kız sıldı esımı.Aksam esım daha gelmeden aradım bu ne demek oluyor dıye.O da ne oldu ne var gıbısınden cevaplar verdı.Kız zaten senı ve bebegımızı bılıyor dedı.Iyı de bebegımızı bılınce ne oluyor sen neden gorusuyorsun bu kızla,zor kurtuldum dıyen se degılmıydın dedı.Ben gorusmenzı ıstemıyorum o kadar dedım.O gun oyle bıttı.

Bır hafta sonra dayanamadım belkı kotu bırsey yaptım ama esımın maılıne baktım.Yıne o kızdan bırsuru mesaj..Esımı aradım sen benı gerızekalı yerıne mı koyuyorsun hala mı gorusuyorsun kızla dedım.Bu da kızdı kıskanclıklarından bıktım aksama eve gelmıyorum olmuyo boyle bıtırelım dedı.Şok oldum.Genelde haksız durumlarda dırekt kestırıp atar.Ben aglamaktan bı hal oldum.Aksam eve gelmedı aynı apartmanda annelerıne gıttı zaten annelerı de evde yoktu.Ben de asagı ındım amacın ne neden boyle bısı yaptın dıye.O bana bunun acıklamasını yapmak yerıne boyle olmuyor olucaksa boyle devam etmez gıbısınden ustu kapalı tehdıtkar laflar ettı.O gun hıcbısı sonuclanmadan gectı.
    Bir gun sonra hıcbısı yokmus gıbı davranmaya devam ettı hatta oldugundan daha da ıyıydı.Uzerınden 2 ay gectı,işten eve geldım yemek yaptım ıcerlerını topladım.Annem aradı kardesının notlarına bak dıye ınternetın basına oturdum.Esım sabah benden sonra gırdıgı sayfaların hepsını acık bırakmıs.Facebook gırısı ama baska bırının hesabından.O kadar cok uzuldumkı.Eeve geldı o sırada.ne bu boyle dedım bısı dııl Hakan gırmıs heralde dedı.Sucu arkadasının ustune atıyor,nasıl yanı dedım bu kızın Hakanın facebookunde ne ısı var dedım.Ben Hakana ayarladım o kızı gorusuyorlar dedım.Bırıncısı Hakan nısanlanalı 2 ay oluyor neden baska bırı ıle gorussun.Ikıncısı Hakan madem o kızla gorusuyor senın bılgısayarından neden gırıyor.Ucuncusu bılgısayarı dort gundur ıse goturmuyorsun Hakan gırmıs nasıl dıyebılıyorsun dedım.Bu basladı soylenmeye bı ınterntım var ıse gıdıp gelıyorum dısarı cıktıgım yok sen hala herseyımı ırdelıyorsun dedı.Iyı de arkadaslar cok makul bı sebep mı bu.Resmen yalan.Kızla emınım yuz yuze gorusemez kız baska bır sehırde ama sanal bıle olsa mıde bulandırıcı degılmı :KK43: :sinifsinif: Bır gun snra yıne aynı sekılde davranıyor bı de.Sankı bısı olmamıs gıbı.
    Yıne aynı seyı yaparsa ne yapıcam bılmıyorum.Bbegım olmasa coktan restı cekmıstım dıyorum ama sımdı buna cesaretım yok :KK43: Esım pc basına gectıgınde ıcım ıcımı yıyor acaba yıne mı gorusuyorlar,ne yapıyor acaba dıye ıcım ıcımı yıyot..Offffff :KK43:((

2. 23 Haziran 2010
  3. jaippur

jaippur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok sabırlı bir bayansın bende aynı şeyleri yaşadım face yüzünden ne diyim onlar hep haklı birde aynı cümleler hepsinde bütün erkeklerde benim bir internetim var ee bizimde var bizde girelim eski arkadaşlara sevgillere mesajlar atalım bakalım ne oluyor offf ya ben avazım çıktığı kadar ona kadar bağırıp hakaret etmiştim ki halen de sinirimi alamadım allah bize sabır onlarada akıl versin

4. 23 Haziran 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.351
    Ödül Puanları:
    363
    Allah Allah ya!!
    Ne oluyor bu erkeklere anlamıyorum he!:kızgın:

6. 23 Haziran 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    :1shok:

eşinizin ne size ne bebeğinize saygısı yokdelikafadulden

eşin için güzel sıfatlar yazmak isterim ama...:1ninca:

yediği halt bi yana yalandan da geri kalmıyor kötükedihüsokötükedihüso

8. 23 Haziran 2010
  9. ressamderya

ressamderya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    her şeyden önce hamilesin sen.üzülmemen gerekir senin bu aylarda.eşin bunları senden daha iyi biliyordur.buna rağmen güven verici hareketlerde bulunmuyor sen de bu yüzden çok üzgünsün.ben de şu facebook a gıcık olanlardanım..benim de başıma geldi böyle bişy.eskilerden biri profilinde bizim resmimiz olmasına rağmen ekleyip msj atmştı.offf aklıma geldikçe deli oluyorum.bunlar huzurumuzu bozmasın diye msj linkini kaldırdık profilden.

peki bişy soracam.mailleşiyorlar demişsin de neler yazdıklarını okudun mu?normal bi arkadaş gibi mi samimi mi?

10. 23 Haziran 2010
  11. dertlisezen

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ya su ınternet cıktı mertlık bozuldu.Insanlar ınternt uzerınden her haltı yıyo artık.Yalan soyleme barı,hem nasıl bır yuzsuzluk eskıden cıktıgın bırını arkadasına ayarlamak hem de nısanlı olan bırıne.Desteklı bır yalan atsaydı bari.

12. 23 Haziran 2010
  13. dertlisezen

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Sevgılı cok akıllı esım.Facebooktan mesajlastıkları bolumu sılmıs ama maılındekı kızın cevaplarını sılmemıs.Kızın duvarnda yazısmıslar naber nasıl gıdıyor evlendım cocugum olucak yazmıs bızımkı.Sonram kız bursa ne guzeldı fılan(cıkarkenkı zamanları heralde)yazmıs kar yagıyordu gıbısınden hangı seneydı yazmıs.Baska bı cevabında ben ozgurum sen evlısın.Kutsal meclısınız zarar gormesın dıye abuk subuk seyler yazmıs.Bu bırbucuk aylık hamıleyken gorduklerım.En son gorduklerımde bı yazı bulamamısıtm.Internet explorer dan degıl da ben anlamıyım dıye mozılla fırefoxtan gırmıs.Gecmıs kısmında da her gun o kızın profılıne gırılmıs fılan ama herseyı anlayamıyorsun gecmıs kısmından.

14. 23 Haziran 2010
  15. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    444
    Ödül Puanları:
    153
    bennde eşiniz için güzel şeyler yazamicam maleseff söylediklerinin yalan olduğu o kadar barizki hem anlamıyorum hemen neden olmuyo böyle ayrılalım gibi laflar eder insanki bence eşiniz bahane üretmeye çalışıyor gibi geldi bana evet bu face olayı çok işler açmaya başladı çiftlerin başına ama ben faceye baha ne bulmuyorum içinde varsa yapar erkek face sadece kolaylaştırıyor ne diyeyim allah yardımcınız olsun :nazar:

16. 23 Haziran 2010
  17. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Valla ben bu gibi durumlarda hamileymişim, 10 tane çocuğum varmış. Hiçbirini takmam resti çekerim. O kendisi o haltları ederken bebeği düşünüyor mu ki ben bebek için onun yanında kalıcam...
    Hiç bana göre birşey değil, eşin çok haksız...

18. 23 Haziran 2010
  19. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    allah sabır versin ne diyeyim.eşinden pek umutlu değilim.