internet ortamından kredi kartı ile Altın almak

Konusu 'Ekonomi-Finans-Borsa' forumundadır ve semerta tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : semerta
  1. semerta

semerta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar para biriktiremiyorum napim napim diye deli gibi düşüne düşüne sonunda birden bi bakmışım ki internetten altın alıyorum aslında bilezik gibi büyük bişiler alıcaktım güvenemedim.

çok güzel borç öderim evli değilim öyle çok bi maaşım yok ve kenara hiç ama hiç para koyamıyorum

devamlı alışveriş yaptığım hiç bir zaman sorun yaşamadığım çok bilindik bir siteden 3.5 gr altın aldım şimdilik 258.00 tl peşinde alsam taksitli de alsam aynı fiyat ben 6 ya böldürdüm, kredi kartıma dönem borcumu yatırdıktan sonra tekrar alayım diyorum ama kararsız kaldım

aldığımda piyasa fiyatı 241 tl idi netten 258'e aldım 44 liralık bi fark oldu,
    burda kuyumcudan alsam yine peşin fiyatına karta bölmeyeceklerdi diye düşünüyorum en azından ödeyebileceğim şekilde karta böldürmüş oldum

sizce kötümü yaptık mantıksiz bi alışverişmi oldu yorumlarınızı alabilirmiyim

2. 8 Temmuz 2010
  3. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Valla işte biraz pahalıya gelmiş ama kendiniz biriktiremiyorsanız, alıp mecburen ödemek iyi oluyor. Güle güle biriktirin.

4. 8 Temmuz 2010
  5. ZARACI

ZARACI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bence mantıklı bızde netten gram altın Çok aldık .mesela acıl Ödenmesı gereken bır borÇ ıÇın bıle almıŞtık tabı 12 taksıtte ÖdÜyosun artsada dÜŞsede aynı fıyat bence para bırıktıremeyen bırı ıÇın mantıklı bır bırıkım taksıt nede olsa farkına bıle varmadan Ödenıyor.devam et bence...

6. 9 Temmuz 2010
  7. semerta

semerta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    148
    şimdi altın düştü ama 59.6 oldu 61 den almıştım ben:KK43: