internet ve boşanma2(eylemi merak edenler buraya)

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Pelin tarafından 8 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Pelin
  1. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb..arkadaşlar yakından takip edenler bilir eylem62 adlı bir üyemiz vardı
    derinden hikayesiyle bizleri yaralamıştı özlelliklede beni çok üzüldüm :1no2 eylem buradaysan bize kendini anlat nasılsın?
    kısacası ben eylemin konusunu merak ediyorum gidişatı nasıl?

2. 8 Nisan 2008
  3. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nereye kadar gecıcek böle eylem hı hala boşanmayı dusunmuyormusun?

4. 8 Nisan 2008
  5. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    piskoloğunda bir yararını görmedım dıyorsun neden piskatriye gıtmedinki allah korusun çaresizlik artık vucuduna arızalar vermesın eşinin olduğu belli zaten arızalı kusura bakma
    iletişimizniz nasıl canm inş.mutludursun sevgilera.s.

6. 8 Nisan 2008
  7. CHOCOLATEA

CHOCOLATEA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    eylemciğim bende çok merak ettim seni. İnşallah inşallah iyi olacaksın canım.ben seni çok seviyorum unutma canım. iyi olmanı can-ı gönülden istiyorum.

8. 8 Nisan 2008
  9. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    allah yardımcınız olsun inşallah

10. 8 Nisan 2008
  11. CHOCOLATEA

CHOCOLATEA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ablan kurban olsun sana. çok mücadele ettin. Kimsenin yapamayacağını yaptın. Katlanılması en zor şeylere katlandın. Umarım mükafatını alırsın canım. Silinen konuyu takip ederken yoruluyordum. Ki sen yaşayansın kimbilir nasıl yoruldun nasıl bezdin. Elinden geleni yaptın yapmaya da devam ediyorsun. Biraz oluruna bırak üsteleme zaman bırak kafanı dinle kendini toparla biraz. Sana da yazık ama. Üstüne düştükçe o kaçıyor o kaçtıkça sen sinirleniyorsun.

Canım birbirinize nasıl hitap ediyorsunuz.

12. 8 Nisan 2008
  13. CHOCOLATEA

CHOCOLATEA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canım eşini kendi haline bıraksan. Kendini toparla ev içinde daha neşeli ol. saçını başını değiştir.Ne bileyim biraz dekolte giy. Dikkatini çekmeye çalış.Sakinleştirici rahatlatıcı müzikler dinleyin evde.Romantik ortamlar yaratsan. Bir kaç gün böyle denesen. eşinin üstüne fazla düşme bakalım o seni kovalayacak mı.

14. 8 Nisan 2008
  15. gulo02

gulo02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim sorunum hemen hemen ayni kahveye gider sonra gelir bana bakmaz bile gider bilgisayari açar bende ayni konusursun duymaz sonra ne dedin der sonra netin önünde bi seyler yer bazen toplar bazen burakir kari var nasil olsa toplar:kızgın:
    Bazende saat sabahin 3 -4 te gelir bana haber falan vermeden ben salak gibi beklerim o saate bil neti açar.
    Bide biz çok zaman ayri yatiyoruz be efendi kanapede yatiyo.:kızgın::kızgın::kızgın:
    Ama ben ayrilmayi düsünyom böyle gitmez ama 2de çocum ne yapim bilmiyorum, konusmayim susim diyorum olmuyo bir 2 gün konusmuyorum sonra yine basliyorum bikmadinmi bu netten bana bakmyon bile vs vs diye bilmiyorum çok canim sIkIlIyor valla ALLAH SABIR VERSIN BIZE ONLARADA AKIL

16. 8 Nisan 2008
  17. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    canım kolayı varr at evden pc yiiii ne üzüyorsun canını....:teselli:
    bizim evdede atari vardı baktım eşim yemeğini yer yemez onun başında alıyordu soluğu..sıkılıyordum bende baktım böyle olmayacak ..sinirli bir anımda alıp yere attım..ohhh içimin yağı erimişti..a.s sanki o günlerin hıncını almıştım..:1rolleyes:
    şimdi ise artık böyle bir sorunumuz kalmadı...
    mutluluklar canım...a.s.

18. 8 Nisan 2008
  19. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    konu nedir yada yaşadıklarınız tam olarak nedir bilmiyorum. konunuzu okumadım.(bir fikir edinmek adına okuyabilirm silnmediyse) ama taş olsa çatlar. nasıl dayanıyorsunuz ve neden hala çekiyorsunuz inanın anlam veremedim. konunuzu bilmeden yazıyorum ama şu an siz böyle söyledikçe yani sadece şuraya yazdığınız 3-4 mesajla bana afakanlar bastı. eşimi bir an sizin eşiniz gibi düşündüm. inanın pc çoktan kafasında paralanmıştı....offf diyorum ...sizede (zaten sabredediyorsunuz ama ) sabır diliyorum....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.