internet ve evlilikler

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Kraliçe tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Mart 2008
    Konu Sahibi : Kraliçe
  1. Kraliçe

Kraliçe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar internet bizi nereye götürüyor sizce evliliği sadece bu yüzden bitan ne kadar çift var bu günlerde çok düşünüyorum sırf bu yüzden eve internet almaktan korkuyorum düşüncelerinizi benimle paylaşabilirmisiniz internet ve evliliğimiz nereye gidiyor sizce :uhm: :uhm:

2. 19 Mart 2008
  3. EU3

EU3 Guest

Çok çok haklısın canım evde bilgisayar bile olmamalı bence interneti bir kenara bıraktım...Evde bilg.var eşim oyun oynuyor.Şuan internet bağlatmadık ama .Nisanda bağlatacaz.Şimdiden oyun başından kalkmazken,o zaman internetten çıkmaz.Onların internet macerasıda bizimki gibi masum olmaz diye düşünüyorum.Burada çok yazdı bayan arkadaşlar.Eşlerinin,internette chat yaparken yazdıkları yazıları,yakalanan adamlar.Evliliğini bitirme noktasına gelen kadınlar.Yahu herşey bizim başımıza gelmek zorundamı?Bende kara kara düşünüyorum.İnterneti bağlatınca sonumuzun ne olacağını...

4. 19 Mart 2008
  5. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    evlendiğimde evime internetin i'si dahi giremez şakkıdı
    çok kıskanç bi hatunum paranoya bi hayat bana göre değil :kahve:

6. 19 Mart 2008
  7. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar mrb...buna en iyi örnek eylem adlı üyedir'internet ve bosanma' diye bır konu açmıstı zaten kendısı ama sonra olay baska bır yere saplandı,neyse sunu söylıyeyeımkı doğru kullanıldığında iyi bir araç internet ama nefıs denen bırsey var işte ama erkekler ilgi alakayı nette pc'de zaman harcayarak geçiriyor diye duydum,kadınnın fıtratında ilgi istemek var e erkekte pc'den zaman bulup vermıyor ne oluyor ıste sorun boşanmaya kadar uzuyor olay
    Allahım sen böylelerine akıl verr

8. 19 Mart 2008
  9. Kraliçe

Kraliçe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewt arkadaşlar eşim internet almayı istiyor ama ben buradaki hatunları yazılarını okudukça internetin e'sini bile evime sokmak istemiyorum nasıl orta yolu bulacağız bilmiyorum

10. 19 Mart 2008
  11. NXIXL_78

NXIXL_78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıslar benim evde var ama başından hiç kalkmadığım için eşime bir şeyler yapmaya fırsat kalmıyo :roflol:

12. 19 Mart 2008
  13. kalemkitap2

kalemkitap2 Kapsama Alanı Dışında ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    eşime bu konuda güveniyorum:kahve:
    bu güveni bana vermeseydi asla almazdım eve...

14. 19 Mart 2008
  15. aime21

aime21 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evlilik internet yüzünden bitiyor diye bir genelleme yapmak ne kadar dogru olur bilemicem ama aldaticak olan insan onu internet evinde olmasada gider internetcafeden yada is yerindeki internetden yapar...

interneti yasakladiniz yada eve almadiniz böylece bir aldatmayi engellediniz ama disari cikmasinida yasakliyamazsiniz... dedigim gibi bence icinde olan onu her türlü yapar siz ne kadar bu durumu engel olmaya calissaniz bile

16. 19 Mart 2008
  17. nidah

nidah Sabır ve Dua...!! Üye

Beğenildi:
    261
    Ödül Puanları:
    153
    interneti yasaklamanın çözüm olduğunu düşünmüyorum. mesleğim gereği ben int.e evlenir evlenmez başvurdum eşim de araştırma vb hususlarda int.i kullanıyor. ayrıca alış-veriş,banka işlemleri vs için de kullanıyoruz.

kullanmayı bildikten sonra int. bir nimet bence.

eşlere güven problemi varsa, kişilik oturmamışsa tehlikeli olabilir mi? evet ozaman olur...

Allah hepimizin yuvalarını kötülüklerden korusun..

18. 19 Mart 2008
  19. EU2

EU2 Guest

Bende Burda Okuduklarimdan Sonra Aşimcimla Konuştum Eve Internet Almicazzz Zaten Kendisi Maç Hastasidir Oyun Hastasidirr Yok Yani Ben Almimmmm Otursun Evimizde Ben Mutfaktayken O Dilediği Kadar Maç Izlesin Yorumlar Dinlesin özetlere Baksin Ama Olmazzz Net Olmazz. Playstation Alip Oynicazz :) Biliyorum Oda Bibağimlilik Türü Ama Internetten Daha Masumm Daha Zararsiz :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.