internette tanıştım..sanırım aşık oldum..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve penaten tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : penaten
  1. penaten

penaten Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar 3 haftadan uzun bir süredir interntte birisiyle konuşuyorum..önceleri internette tanışmaları saçma bulan hatta dalga geçen biriydim..ne kadar güvenilir olabilir ki..ya da insan yüzyüze görmediği birine nasıl aşık olur diyenlerdendim..internete yalnız bilgi öğrenmek amaçlı giren biriydim..asla arkadaşlık sitelerine üye olmadım..onunla da arkadaşlık sitesinde değil zaten yine bilgi paylaşımı olan bir forumda tanıştık..o bana özelden mesaj yolladı..ben de neden bilmiyorum o anda ona karşılık yazdım..yazma stilinden kaliteli biri olduğu belliydi..sonra bir süre karşılıklı özel mesajlaştık.sonra msnlerimiz alıp ekledik..öyle güzel bir sohbet beşladı ki öyle güzel bi frekans yakaladık ki..3-4 gün nerdeyse netin başından hiç kalkmadık zorunlu ihtiyaçlar dışında..çok seviyeli bir sohbetti..herşeyden konuşabiliyorduk..kamera açtık birbirimizi gördük.sesli konuştuk..o beni ilk gördüğünde çok heyecanlandı heyecandan konuşamadı nerdeyse..ben rahattım ilk gördüğümde sanırım gidişatı tahmin edemediğim için geçici birşeydir diye düşündüm..ama onunla konuşmaktan alıkoyamıyordum kendimi..ikimizde hoşlanmıştık birbirimizden belliydi..ama o açılmadı..hiç anlayamadım benimle ilgili ne düşündüğünü..sadece beğendiğini her fırsatta dile getirdi..ama çok temkinli yaklaştı beni tanımaya çalışıyordu herşeyimle ilgileniyordu.sonra birgün açıldık birbirimize..elektrik aldığını söyledi.ve çok heyecanlandığını.çok güzel bi konuşma geçti aramızda.ertesi gün ama nedense birden değişip soğuk davrandı..bi kaç gün görüşmedik sonra yine gçrüştük düzelmişti.ben ona duygularımı anlamlandırmaya çalıştığımı söyledim böyle bişey hiç yaşamadığımı daha önce..yani netten ve adının ne olduğunu bilemediğimi..o da bana duygularından bahsetti.bu bambaşka bi duygu dedi..kalbim çarpıyor seni görünce dedi..ama daha birbirmizi görmediğimizi tanımadığımızı söyledik birbirimize zamana bırakmaya karar verdik..ama ben her saniye onu düşünüyorum hiç aklımdan çıkmıyo..nasıl olacak ne olacak bilmiyorum..insan yalnız camda gördüğü birine aşık olabbilir mi..ama onca sohbetten sonra ve gözlerini bakışlarını da çok net gördüm..o da beni gördü..bu arada ikimiz de olgun insanlarız..ben 27 o 35 yaşında..şimdi ne yapıcam bilmiyorum kendimi engelleyemiyorum..hadi farklı biriyse yani onu tanımıyorum.netten arkadaşlığa nasıl bakıyorsunuz çevrenizde örnekler var mı?:uhm:

2. 9 Haziran 2010
  3. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

4. 9 Haziran 2010
  5. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    aman dikkat edin evli olmasin...adamin yasi müsait evli olmaya konustunuzmu bu durumu?

6. 9 Haziran 2010
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Vallaha arkadasim devir internet devri.....artik oradan tanisip evlenmek hicte öyle annormal birsey degilki!

Evlenip cok mutlu olanlarda var.....tanisip hüsrana ugrayanlarda.

Lakin bu sadece internetten tanissanlar icin gecerli degil, es dost akraba vastasiyla tanisanlardada oluyor....bu biraz kader kismet isi galiba.

Eger gercektende ikinizde birbirinizden hoslandiysaniz samimi ve ciddi bir sekilde tanismak istiyorsaniz internet ortamindan cikip yüz yüze bulusursunuz kanimca.....öylelikle daha iyi tanirsiniz birbirinizi.

Yaslarinizda uygunmus, cahil cuhil degilsiniz..

8. 9 Haziran 2010
  9. penaten

penaten Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    konuştum..hiç evlenmemiş..hatta evlenemediği için kendini kötü hissediyo..yani yaşım gecikti diye..ama tabi yine de küçük bi ihtimal de olsa o risk var..araştırırım onu.şimdilik evlilikle ilgili konuşmuyoruz zaten tanıma aşaması gibi bişey..ama yine de kafamda soru işaretleri yok değil.ben evlenip ayrıldım..bir de çocuğum var ..onu da biliyo..bile bile devam etti konuşmaya..sorun olur mu ilerde bilmiyorum.yoksa farklı amaçla konuşuyo olmasın.inan kafam karışık.şimdi görüşme şansımız yok çünkü çok uzakta.

10. 9 Haziran 2010
  11. penaten

penaten Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    doğru çok olgun birisi..çok temkinli davrandı.hemen aşığım seviyorum evlenelim demedi.zaten öyle dese inanadırıcı olmazdı.mantıklı adımlar atmak istiyo..ama ben evlenip ayrıldım bir de çocuğum var o nedenle acaba benimle farklı bi amaçla konuşuyo olmasın..sonuçta erkeklerin bakış açısı farklı olabiliyo..ayrılmış olunca potansiyel bir erkek avcısı gibi görülüyo maalesef kadınlar günümüzde..:1closedeyes:

12. 9 Haziran 2010
  13. scheker

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163

ben internet asklarina kesinlikle karsi degilim nasil insanlar cafelerde falan tanisabiliyorsa nettede tanidabilir benim icin arasinda hic bir fark yok
    siz ne olursa olsun temkinli yaklasin mutlaka sürprizlerle karsilasicaksinizdir
    hazirlikli olun insallah hayirli olur ikiniz icinde umarim hersey gönlünüzce gerceklesir..

14. 9 Haziran 2010
  15. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    bu verdiğiniz bilgi bence durumu değiştirdi..
    kendisinin durumu ne evlenmiş mi çocuğu var mı..?
    ya hala evliyse,ya sizi kolay lokma gibi görüyorsa..
    çok özür dilerim sadece mağdur olmayın diye neler oluyor neler..
    incinmeyin diye sonra üzülmeyin diye
    ..

16. 9 Haziran 2010
  17. scheker

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    siz niyetnizi acikca belli ettikten sonra niyeti kötüde olsa hic bisey yapamaz
    zaten niyetinin ne olduguda cok gecmeden anlasilir sizde ona göre tavrinizi koyarsiniz

18. 9 Haziran 2010
  19. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    durumun itibariyle dikkatli olmanı öneririm... ben netten tanıştım ve şuan nişanlıyım çok da mutluyum bence çok da normal bu tarz tanışmalar...kaydirigubbakcemile