internetten aşk mı olur? oldu vallaa =) bi okuyun..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve LadyOne tarafından 30 Aralık 2008 başlatılmıştır.

30 Aralık 2008
    Konu Sahibi : LadyOne
  1. LadyOne

LadyOne ßaL saçlı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biz onunla benim sıkıntılı bir dönemimde, arkadaşlarımında bulunduğu bir siteye üye olduğumda tanıştık..2006 kasım tarihinde.sitede sadece arkadaşlarımın bana mesaj atmasına izin veriyordum, diğer insanlarla muhatab olmamak için, ve kişilerin bana ulaşması ancak bana arkadaşlık teklif etmesiyle gerçekleşebiliyordu..onun o anda bana mesaj atmayıp arkadaş olarak eklemek istemesi bence 'hala söylerim' mucizedir kaderimizde varmışız:asigim: bana ark. teklif etti ve bende kabul ettim, ama baktım birsürü kız var ark. listesinde .. dedim ben olmasaydım ölürmüydün birader? CADIARZU ölürdüm dedi ve 2007 nisana kdr da hep internetten konuşmaya devam ettik.. 27nisan ilk buluştuğumuz gündü:asigim: ona söylemediğim şeyler vardı buluşmamızı benim açımdan engelleyen ..dişlerimde tel vardı hahahah..bayağı bi erteledim çünkü buluşalım die ısrar ediyordu. neyseki doktorlarımı ikna edip onun için tellerimi çıkardım ve 2gün sonra buluştuka.s çok güzel bir ilişki başladı çok mutlu ettik birbirimizi.ama buluşma sorunumuz oluyodu o karşıda oturuyodu anadolu yakasında ..ve beni evime bırakıp geri dönüyordu zavallım :1rolleyes: ama bilin bakalım ben şimdi neredeyim? onun burnunun dibindee =) karşıya taşındım hemde çok yakınına geçenlerde de yüzük taktık annesiyle zaten 8. ayımızda tanışmıştım..babasıyla da 5aydır tanışıyorum ...burda güzel bir iş buldum o da bu yıl spor akademisini kazandı ve okuyor önümüzde evlenmemiz için çok yıl var ama zaten biz daha 21imizdeyiz :eek: acelemiz yok...hayatımın aşkı o, ondan önce kimse olmadı zaten ilk'im olduğu içinde çok seviniyorum...diyorum ki allaha kaderim olur inşallah o da ister ve bizi ayırmaz..

2. 31 Aralık 2008
  3. Luna23

Luna23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah mutlulugunuzu bozmasin canim Allah tamamina erdirsin :nazar:

Son düzenleme: 5 Şubat 2009
  4. 31 Aralık 2008
  5. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar allah mutluluğunuzu da aşkınızı da daim etsin...
    aşk'ın hikayelerini okumak bile heyecan ve tebessüm verici bir his..bunu yaşattınız bana şuan sabaha karşı:)ahhhhh..ahhhhhhhhhh........ benim aşkım da nöbetteeee:)))))
    ne aşkımız ,nede gülen yüzlerimiz solsun...
    aşk bizi besleyen duru bir su olsun,bizler birer gül,erkekler de dikenleri hiç batmayacak ve bizi hiç acıtmayacak kaktüs olsun:)))))))))))

6. 31 Aralık 2008
  7. Luna23

Luna23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    haha sabah sabah güldürdün :KK70:

amin canim insallah... bende senin ask hikayeni okumustum bi kac gün önce gercekten harikaydi ya cok sansli birisin :)

8. 31 Aralık 2008
  9. LadyOne

LadyOne ßaL saçlı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hahah süpersiniz kızlar ..yeni gördüm msjları sağolun aynen bnmde bütün iyi dileklerim sizinle ..Allah mutluluğumuzu kat kat arttırsın...bu internet aşkına karşı çıkan varsa da buyursun; tartışıp konuşup ikna ederis de mi ? =)) kader bu, kiminle ne zaman karşılaşacağını sadece yukarıdaki bilir :) biz de oynarız :KK66:

10. 31 Aralık 2008
  11. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bende internetten biriyle tanıştım ama olmadı benimde ilkimdi inş sen mutlu olursun biz kavuşamadık

12. 31 Aralık 2008
  13. LadyOne

LadyOne ßaL saçlı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol canım.. ama bişey söyliyim mi üzmemişsindir inş. kendini..çünkü şöyle de 1 gerçek var arkadaşım..ordan iyi birini bulmak, adam gibisini bulmak zor ve yanlış yapma riskin çokk çokk yüksek.. belki bu senin için hayırlıdır sakın üzülme derim ben..:teselli:

14. 31 Aralık 2008
  15. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    netten aşk olur tabiii kiii :asigim:
    mutluluklarr

16. 31 Aralık 2008
  17. minelne

minelne afffettt Allahımm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    neden olmasın internettende olurhihoyyytALLAH daim etsin mutluluğunuzu

18. 31 Aralık 2008
  19. erenimm5

erenimm5 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

Allah mutluluğunu bozmasın bir yastıkta kocatsın..
    ama...
    internette biriyle tanıştın ve çok iyi bir insan oldugunu anladın flört ediyorsun çok mutlusunuz diye herkesin öyle olacak değil ya hayatım..gazetelerde okuyoruz haberlerini,internette tanıştı bıçaklandı,öldürüldü,tecavüz edildi,kavası betonla ezildi vb. Ne mutlu sana ki şanslıymışsın çok iyi biriyle tanışmışsın ve mutlusun hepte öyle olsun inşallah.Ama dediğim gibi sen şanslıymışsın..şansında hep yaver gitsin..
    yasakkelime
    Mutlu Yıllar :içelim: