internetten park yatak alan var mı?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve hasankeyf tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : hasankeyf
  1. hasankeyf

hasankeyf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar park yatak almak istiyorum bulunduğum yerde pek fazla alternatif yok internetten park yatak alan var mı? varsa hangi marka ve hangi site yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

2. 31 Mayıs 2010
  3. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende alıcam. e bebekte beğendim 100-130 arası güzel park yataklar var.

4. 1 Haziran 2010
  5. tuvanna07

tuvanna07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm bende e bebekten aldım canım çookk hoş parkyataklar var fiyatlarıda gayet uygun birde bebefix.com bakabilirsin..

6. 1 Haziran 2010
  7. kahorihama

kahorihama Kızım ve oğlum:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende ilk kez hızlıal.com dan aldım.Park yatağımız geldi sorunsuz.

8. 2 Haziran 2010
  9. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    bende araştırma aşamasındayım da çok marka var.
    hem uygun hemde güzel olsun istiyorum..
    çok şey istiyorum sanırım ....

10. 12 Haziran 2010
  11. ebrar03

ebrar03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    ben de internetten almayı düşünüyorum hepsiburada ya da bebefix olabilir ama o kadar çok çeşit var ki kararsız kalıyorum. park yatak kullanan arkadaşlar görüşlerini bildirirlerse bizim için de çok ii olur

12. 12 Haziran 2010
  13. NuPe

NuPe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben internetten almadım ama park yatak konusunda size öneride bulunabilirim,ben gidip mağazada tüm modellere baktım neredeyse kraft ve chicco arasında kararsız kalmıştım ama chicco çok daha kaliteli ve sağlam,1,5 aydır kullanıyoruz çok memnunum chicco lulababy lx atmosphere modelini almıştık,titreşimi var müzik var bebeğimin altını değiştirirken açıyorum çok hoşuna gidiyor,gece lambası var,biz sevdik tavsiye ederim.

14. 14 Haziran 2010
  15. nazela

nazela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar lütfen marka ve model belirtirmisiniz.. birde bu park yatakların içinde kendinden yatağı varmı ayrımı alınacak onuda belirtirseniz sevinirim...

16. 14 Haziran 2010
  17. dusunmemlazim

dusunmemlazim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    park yataklarin incecik puf gibi bir yataklari oluyo normalde ama internetten alinca nasi oluyo bilmiyorum.
    o yatak pek yeterli degil, bizimkiler de altina yun yorgani katlayip sermislerdi. baya kalin oldu oyle yumusak oldu..

ben de park yatak icin uyku seti almali mi yoksa yorgan nevresim takimi mi karar veremedim?

18. 14 Haziran 2010
  19. LayLayLooM

LayLayLooM Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben gittigidiyor dan aldım.kurduk kolay kurulumu falan.zaten hepsinde alt açma tireşim müzik var.civil bebedende bakabilirsin ordakilerde uygun.ben çok araştırdım kargo parasıyla bizimki 120 ye geldi.yatak ayrıca aldım.onu herhangi bir bebek magzasından aldım.uyku setleri seral diye bir site var kaliteli 70 tl kargo parasız .ama ben civil bebeden aldım 40 tl onun kadar iyi değil ama tercih meselesi seral daki uyku seti park yataklara büyük gibi geldi bana benim aldım uyku seti park yatak için 40 tl baya uyguna aldım.şimdi bebek arabası araştırıyorum.onuda netten baktım ama dışardakileri görüyorsun istedin renk oluyor.baby max yada go hatırlamıyorum markasını bir tane buldum 135 bana normal geldi