internetten tanıştığı kişi yüzünden evden gitmiş!!!

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Saruboceq tarafından 11 Ocak 2008 başlatılmıştır.

11 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Saruboceq
  1. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Kızlarrr şimdi bir şey duydum ve çok şaşırdım..Sizinle de paylaşmak istedim..
    Kayınvalidemin yiğeninin karısı evden kaçmış.Çok erken yaşlarda evleniyorlar,10 yıllık evliler ve görünürde çok mutlular.Gelin gerçekten çok güzel,oğlumuz da çok iyi.Karısına bir bağlı bir düşkün..
    Gelin 3 gün önce çocukları alıp evden gidiyor.Gelinin bir arkadaşının kocası da oğlumuzun çok yakın arkadaşı.O da demişki interneti eve almakla sen hata yaptın,o aldığın günden beri erkeklerle yazışıyormuş ve de kaçtığı kişi yine internette tanıdığı kişi..:1shok:
    Biz şok olmuş durumdayız..Evet sizlerin düşünceleri neler?

2. 11 Ocak 2008
  3. eylxuxl25

eylxuxl25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    :1shok: valla ne denirki..Son zamanlarda böyle şeyler duyuyoruz gerek ülkemizde gerekse diğer ülkelerde...Kim bilir daha neler var. Karısını kocasını internette aldatanların sayısı eminim fazladır. Bu forumda da var eşinin sürekli internetin başına geçip arkadaşlık sitelerine chat sitelerine girmesinden yakınanlar...Korkuyorum resmen...İnterneti artık ne için kullanıyoruz anlamıyorum...Büyük konuşmayım ama evlenince evimize internetin i sini bile sokturmayacağım...Yok yok teknoloji içinde fesatlık olanları hemencicik bozuveriyor vallasenağlama

4. 11 Ocak 2008
  5. Moon/Sun

Moon/Sun Life is Beautiful Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    İnterneti amacına uygun olmadan ,hayatında bir insan varken yeni heyecan arayışı için kullanaları pek hoş görmüyporum kadın yada erkek olması mevzu değil bir başlayınca bunun sonu ne yazıkki gelmiyor kocaman aşklar sevgiler kabloların ucunda sanal alemde bitebiliyor.

6. 11 Ocak 2008
  7. ayzun

ayzun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gelinin arkadaşının kocası nerden biliyormuş erkeklerle yazıştığını..doğruysa vede internette tanıştığı biriyle kaçtıysa hata yapmış.çocuklaırnıda alıp gidiyor başka yere gitmiş olmasın herkes kabul etmez çocuk varken ama.10 yıllık evli bide allah korusun ya çocukları fln varken nasıl yapmış anlamıyorum.eşiyle mutlu gözüküyorla diyorsun demekki içlerinde büyük kopukluklar var ki kadın böyle bişey yapmış.hem kesin mi ki birisine kaçtığı.öyleysede evliyken böyle bişey yapılmasına karşıyım.boşansın sonra nereye giderse gitsin.

8. 11 Ocak 2008
  9. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Valla ben en çok çocukları da alıp kocasıyla hiçbirşey konuşmadan öylece çekip gitmesine şaşırdım. İnsanların birbirlerine sevgileri, aşkları bitebilir ama en azından saygıyı yitirmemek lazım. Böyle bir şey yapabildiğine göre evliliğinde eksik gördüğü şeyler vardı herhalde. Tabiki bu yaptığını haklı göstermez. Ama keşke yuvasını kurtarmak adına öncelikle sorunlarını eşiyle paylaşmayı deneseydi. Hem eşine hem de çocuklarına yazık olmuş gerçekten.

10. 11 Ocak 2008
  11. Acil Servis

Acil Servis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmediği halt etcekmişde çocukları neden alıyo, onların duzenini ailesini neden bozuyo hem geri gelse bile koca kabul edermi? çok çok mantıklı ve geçerli bi neden olması lazım ki guven sarsıcı bi durum olduğundan kız arkadaşına gitse bile ne ettiğini kendi bilir kocasına açıklayamaz...1 ay sonra pişmanlık başlar elin adamı evli barklı çocuklu kadınla ne etcek keyfi kaçınca kadın dırdır etmeye başlayınca git diicek kendi evine olan kadına olcak. keşke çocukları almasaymış

12. 11 Ocak 2008
  13. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    artık ben bu olaylara alıştım desem... bizim bir tandık ta kanserli çocuğu alıp kaçıyor çocuk kolları falan erimiş o derece izmire adamın yanına gidiyo adam çocuğu istemiyor önce dövüyor sonra da hastaney cebinde bir notla bırakıyorlar kadın kocasını arayıp oğlun şurada al beni de bekleme diyor....
    yani milet iyi ce zıvanadan çıktı...........

14. 11 Ocak 2008
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    İnanın ben şoktayım.Biz her görüştüğümüzde karşımızda sorunlu bir çift yoktu o kadar mutlu görünüyorlardıkii.Bir söyler 5 gülerlerdi karı koca..Çok şaşırdık çokkk..
    Gelinin arkadaşının kocası sanırım karısından dolayı biliyordur.Ben tanımıyorum bunu söyleyen şahsı o yüzden ne söylesem yanlış olur..
    Yani işte hayatında bir şey görmemiş,içine kapanık,cahil bir kadın olsa hadi dicem internette az bişe görünce aldandı.Ama ailesi ve gelin gittiği aile gerçekten çok kültürlü kendisine saygısı olan,belirli kariyerleri ve kendini çevrelerinde kabul ettirmiş insanlar..
    Televizyonda izlerken başımıza geldi.Gerçi bizlik bir şey yok da yine de şaşkınlık var.Çocuklar ne yapacak şu an ne durumdalar nasıl bir gelecek var onlar için,geri dönerler mi,dönerlerse bizimkiler kabul ederler mi hiç bilmiyorum.:uhm:
    Çok yanlışş çokkk yani bir şey yaşayacaksan eşinle sorunun varsa istemiyorsan ayrıl edebinle usturubunla..Bu şekilde şerefini namusunu ayaklar altına alarak gitmek ne demek?
    İnterneti gerçekten doğru kullandığınızda sorun yok ama eviniz mutsuzsanız işte internet o devrede kötü bence.Alllahım sen şaşırtma hiç birimizi..
    :sm_confused:

16. 11 Ocak 2008
  17. ela19

ela19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu gibi olaylar bugünlerde çok oluyor.mutlulukla alakası yok bence tamamen o kişinin merak ve heyecanla o kişiyle konuşuyor sonra zamanla bağlanıyor ve 10 yıllık kocayı böle bırakıyor böle şeyleri duydukça üzülüyorum gerçekten insanlar amaç dışı kullanıyor.bu devirde kimseye güvenilmiyo işimiz zor valla..

18. 11 Ocak 2008
  19. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Emin olmak lazım ya , kadını da dinlemek lazım bence önce..