intihar etcem artık......

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zehra4415 tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

10 Haziran 2010
    Konu Sahibi : zehra4415
  1. zehra4415

zehra4415 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 3 defa omurilik ameliyatı geirdm.şu an sağ kolum tutmuyo pek.sağ ayağımda sürükleniyo yerdevücdum hep deri altı tümör var.doktorlar diyo iyi huylu tümör.ama heryerdeler.fotosunu çekip koyamda görün
    2008 yılına kadar ayakta fink fink geziyodm.belimde çıktı tümör.ağrılardan öldüm bittim.anemgil doktora göötürmedi.neymiş çaresi yokmuş ne diye götürcekmiş.komşular,kardeşlerim üstüne yürüdü ben o gece ağrılardan öldüm.bas bas bağırdm.kardeşim doktora götürdü.doktor ameliyat dedi
    500 tl istedi annemin inadı tuttu vermem diyip durdu.neyse verdi amelyat oldm ağrım sızım kesildi.yürüdüm.

2009 yılında boyun omriliğinde vardı ama küçüktü.ankara başkent hAstanesine gittim.halbusebeni ameliyat eden maviş doktor olma dedi.dinlemmdm.hakan caner olcak şerefsiz amelyat etti amelyattan sonra sağ kolum tutmadı:1no2: annem ankarada oo halimle beni bırakıp gündüz 3te gidiyodu.wcye götürcek kimse yok diye bi şede yiyip içemiydm :sinifsinif: havaalanına ambulans bıraktı.memlekete geldik.ambulans eve kadar getirdi düşünün durumumu :gitme: mafoldumben fizik tedavi oldm az düzeldm

hep kardeşim meleğim baktı bana.yıkadı popoma kadar sildi.:sinifsinif: altıma yapmıym kloozete otruym ama dengem bozuk ablalar mafoldumben annemde hiç bakmıyo.ama herkese ben bakıym diyo-tatlicadiarzu- hep gezer annem yemek bile yapmaz

ankarada boynma playtin taktılar.o platinler hala ağrır.memleketteki maviş doktor gel çok ağrıırsa çııkaram dedi gitmedm halen Çok üzgünüm çoook

akşama kadarevdeym duvarbana ben dvara.tv bilwem yok senağlama bıktm.babam kumandayı vermez.paravermez mafoldumben şizofren herkesi döver.küfreder satırı alır yürür üstümüze :sinifsinif: bu pcyi eski sevgilim aldı bana sırf sıkılmayam diye evde ohaoldumsmile bendn hiç faydalanmadı :eek: evdekilere avondan çıktı dedim hihoyyyt ister kızn ister kızmayn ama napimmafoldumben

hep evdeym annem kahvaltımı verir gider gezer.demezki açmı tokmu mafoldumben 45 kiloyum komşular anemgile konuşmuyo.kıza bakmıysnz tu ssize diiyiler.anamgilde bana çatyo senağlama bi allahn kulunugördüğüm yok mafoldumben kardeşlerim desen biriyle kavga ettik e yeter gencim güzelim istediğimle gezerm sen kendine bak acıncak haldesin dedi mafoldumben çünkü iğrenç biriylesevgili engel oldm düşman oldu bana alsanaalsanasmile herdakka kalk yürü diyi.yürüyeblsem oturur muym bee :sinifsinif:

gata ftrye gitcem ama nasl gidiliyo.gitsem bile tüm vücut tümör dolu :sinifsinif: herkes evlenip gitcek ben evde kalcam.2007 yılındapcyi alan sevgilim gelip istiycekti.çok güzeldim,yürürdüm o zamanlar annem istemedi.neymiş yok vermem.o mezhebi farklı.sen gidecen istanbula.sevgilin senden tarafı.gidecen bizi unutacan kafamçokkarıştı annemkızlarını rakip olarak görür :hulya:

yardım edin,akıl verin.ya kendim gibi hasta biriyle kurtulmak için evlencem ya intihar etcem 26 yaşındaym.bişe diyin yol göstern bacılar,ablalar
    mafoldumben mafoldumben:sinifsinif: senağlama

2. 10 Haziran 2010
  3. zehra4415

zehra4415 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    içimi döktüm ama gene rahatlaamadm

4. 10 Haziran 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    intihar kurtuluş mu?

.. Allah şifasını versin inşallah en yakın zamanda

derdi verdiğine göre dermanında yoldadır, ümidini kesme

6. 10 Haziran 2010
  7. zehra4415

zehra4415 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok dermanı kırmızı yokmafoldumben

8. 10 Haziran 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    vardır

dermansız dert mi var

sadece ölüme yok, gerisine hep de var

zamanının gelmesini bekle dua ile...

dua en büyük şifa kaynağı :lepi:

10. 10 Haziran 2010
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    canım benim. gataya git tatlım.. internetten telefonunu bul randevu al. sana yardım ederler ,oradan nasıl gideceğini söylerler..
    anneni ikna et. sana yardımcı olsun bu konuda...orada çok iyi doktorlar var. tedavi ederler seni..
    . lütfen intiharı düşünme tamam mı.

12. 10 Haziran 2010
  13. zehra4415

zehra4415 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gataya sadece fizik tedavviye gidecem ama ben sivilim
    sskmız var
    para alırlar mı
    yürür müyüm
    yürüyom ama biri koluma girersedengem bozuk
    psikolojimse hepsinden bozuk
    annem gelsede bakmaz kardeşlerim diyo sen bakmazsn gene gezersin biz götürelm diyo

14. 10 Haziran 2010
  15. zehra4415

zehra4415 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama bakalm para gitcek ya vermez bizimkiler
    sizden para istemiyomyanlış anlamayn
    teselli,yol gösterme öyle bi şeyler istiyrm

16. 10 Haziran 2010
  17. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    Canim benim cok gecmis olsun.
    Hastaliginin adi nedir?
    Fibromatos diye tahmin ediyorum ama emin degilim.

18. 10 Haziran 2010
  19. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Farklı doktorlara git, fizik tedavilerin devam et.Düzelir belki hemen ümitsizliğe kapılma evde egzerzizler falan yap doktorunun tavsiye ettiği kadar.Tam olarak düzelmese bile kendi işini görebilecek hale gelibilirsin.Mesela su tedavileri çok başarılıymış.Havuz ve denizlerde uygulanan, suyun kaldırma kuvveti olduğu için egzersizler daha kolay ve etkili oluyormuş.rım kısa sürede sağlığına kavuşursun... opuyorumnanaktan